متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

چند قدم مانده تا Nokia World 2011

12345 (بدون نظر)
Loading...
58

از Nokia World 2010 تا امسال تغییرات زیادی در دنیای موبایل رخ داده است. در ابتدا نگاهی به مهم‌ترین رخدادهای نوکیا در همایش سال ۲۰۱۰ می‌اندازیم، سپس اتفاقاتی که قرار است امسال در این همایش رخ دهد را بررسی می‌کنیم.

Nokia World 2010: در طول این همایش دو روزه اتفاقات زیادی رخ داد که تنها چند تا از آنها را نام می‌بریم: معرفی نوکیا E7، جدیدترین گوشی هوشمند تجاری با همان رابط کاربری جدیدی که در نوکیا N8 وجود داشت؛ یعنی سیمبین ۳. افزون بر این، نوکیا گوشی‌های شیک و باریک C7 و C6-01 را به همراه هدست BH-905i پرطرفدار معرفی کرد.

اکنون ۱۲ ماه از آن همایش می‌گذرد، گوشی‌های سیمبین Belle با طراحی مدرن و فناوری NFC معرفی شده‌اند. حالا باید دید در این  همایش اختصاصی نوکیا در سال ۲۰۱۱ چه اتفاقاتی رخ می‌دهد؟

 

بخشی از دستور کار همایش به قرار زیر است:

  • سخنران‌های اصلی استفان الاپ (مدیر ارشد نوکیا)، مارکو آتیساری (رییس طراحی)، جان-فرانسوا باریل و مارکو آرجنتی (مدیران ارشد) و بسیاری دیگر هستند.
  • در بخش جدیدترین محصولات  به طور حتم محصولات جدید به نمایش گذاشته می‌شوند.
  • پنل صنعت: اقدامات استراتژیک در اکوسیستم جدید توسط استفان الاپ
  • بخش نرم‌افزارها و برنامه‌نویسان (Developer app) و نمایش برنامه‌های جدید
  • بخش گفتگوی اختصاصی با سخنگویان

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از Nokia World 2010 تا امسال تغییرات زیادی در دنیای موبایل رخ داده است. در ابتدا نگاهی به مهم‌ترین رخدادهای نوکیا در همایش سال 2010 می‌اندازیم، سپس اتفاقاتی که قرار است امسال در این همایش رخ دهد را بررسی می‌کنیم.