متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

مشاهده رمز عبور نادرست در فایرفاکس و گوگل کروم

12345 (بدون نظر)
Loading...
58

آیا شما اغلب رمز عبور خود را ، بخصوص زمانی که عجله دارید، اشتباه تایپ می کنید؟ با visual Hashing ، یک پیشرفت برای کروم و فایر فاکس، دیگر نیازی نیست که نگران نوشتن رمز عبورهای اشتباه باشید. بعد از نصب add-on، شما می توانید یک visual Hash را در هر زمینه رمز عبور مشاهده کرده و به محض اینکه شما تایپ می کنید، Hash رنگها را تغییر می دهد.

Hash را می توان مانند اثر انگشت رمز عبور شما در نظر گرفت. با گذشت زمان، شما رنگ های مربوط  به هر رمز عبور را به یاد آورده و می توانید رمز عبورهای اشتباه تایپ شده را مشاهده کرده و مانع از وارد کردن رمز عبورهای نادرست می گردد. به محض اینکه شما رمز عبور را تایپ می کنید، visual hashing چهار جعبه رنگی را در زمینه رمز عبور نشان می‌دهد. بعد از تایپ توسط شما، این رنگها تغییر کرده و در انتها، رمز عبور شما یک ترکیب رنگ خاص را بدست می آورد.

بنابراین، هر زمان که شما رمز عبور را اشتباه تایپ می کنید، فورا با مشاهده تغییر در ترکیب رنگ، متوجه خواهید شد.

این پیشرفت سودمند می تواند محبوبیت زیادی ، بخصوص بین افرادی که زمان کوتاهی داشته و کارها را همیشه با عجله انجام می دهند، بیابد. Visual hashing برای فایرفاکس و کروم در دسترس بوده و می‌تواند در لینک زیر یافت شود.

صفحه خانگیافزونه visual hashing برای گوگل کروم

دانلود افزونه visual hashing از دنیای افزونه (کروم)

صفحه خانگی افزونه visual hashing برای فایرفاکس

دانلود افزونه visual hashing از دنیای افزونه (فایرفاکس)

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آیا شما اغلب رمز عبور خود را ، بخصوص زمانی که عجله دارید، اشتباه تایپ می کنید؟ با visual Hashing ، یک پیشرفت برای کروم و فایر فاکس، دیگر نیازی نیست که نگران نوشتن رمز عبورهای اشتباه باشید. بعد از نصب add-on، شما می توانید یک visual Hash را در هر زمینه رمز عبور مشاهده کرده و به محض اینکه شما تایپ می کنید، Hash رنگها را تغییر می دهد. Hash را می توان مانند اثر