متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

بسته ویژه کارت سایت Call118– هدیه‌ای به بازدیدکنندگان گویاآی‌تی

12345 (بدون نظر)
Loading...
69

بسته ویژه کارت-سایت Call118– هدیه ای به بازدیدکنندگان گویاآی تی

 

از آخرین باری که با شما درباره کارت–سایت های Call118 صحبت کردیم حدود دو ماه میگذره. این وقفه گر چه کمی زیاد بود اما دلیل خوبی داشت و اون اینکه Call118 به عنوان کاندید برترین ابزار وب در جشنواره وب ایران انتخاب شد. در آخرین مطلب به نویسندگان و بازدیدکنندگان سایت محبوب گویا آی تی وعده عضویت با شرایط ویژه رو دادیم. این کار برای نویسندگان گویا آی تی عملی شد و اونها کارت–سایت های رایگان یکساله خودشون رو دریافت کردن.

اما حالا نوبتی هم که باشه نوبت به خوانندگان گویا آی تی رسیده :

طبق قولی که داده بودیم بسته هدیه مشترکی از طرف سایت گویا آی تی و Call118 برای بازدیدکنندگان گویا آی تی در نظر گرفته شده.برای استفاده از این بسته با کلیک برروی این لینک به بخش ثبت نام CAll118 وارد شوید و در قسمت پرداخت با وارد کردن کلمه gooyait از %۵۰ تخفیف ویژه استفاده کنید. فقط به یاد داشته باشید که این تخفیف حداکثر تا آخر بهمن ماه فعال خواهد بود.
پس تا دیر نشده به Call118 بپیوندید.

(دوستانی که هنوز نمی دونن Call118 چیه می تونن از لینکهای زیر که قبلا در پایگاه گویا آی تی قرار گرفته Call118 رو بشناسن)

کارت – سایت Call118 استانداردی برای اطلاعات تماس . . .

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
3 دیدگاه
 1. محسن حسینی می‌گوید

  ما که هر یوزری دادیم قبول نکرد !

  امروز مشکل داره یا کلا اینطوریه !؟

  1. ‌علیرضا واحدی می‌گوید

   منظورتون را متوجه نشدم! سایت هم مشکلی نداره! می تونید با این ایمیل با بخش پشتیبانی در تماس باشید! “Support@call118.com” مشکلتون را ایمیل کنید حتما بخش پشتیبانی پیگیری می کنه!

 2. مهمان می‌گوید

  کسی میدونه چطور میشه رفت میل …

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ز آخرین باری که با شما درباره کارت – سایت های Call118 صحبت کردیم حدود دو ماه میگذره. این وقفه گر چه کمی زیاد بود اما دلیل خوبی داشت و اون اینکه Call118 به عنوان کاندید برترین ابزار وب در جشنواره وب ایران انتخاب شد. در آخرین مطلب به نویسندگان و بازدیدکنندگان سایت محبوب گویا آی تی وعده عضویت با شرایط ویژه رو دادیم. این کار برای نویسدندگان گویا آی تی عملی شد و اونها کارت – سایت های رایگان یکساله خودشون رو دریافت کردن.