متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

آغاز دانلود نوکیا بل برای نوکیا ۵۰۰

12345 (بدون نظر)
Loading...
264

 

دانلود نوکیا بل برای کاربران نوکیا ۵۰۰در بیشتر کشورها از جمله ایران از امروز آغاز شد.

نوکیا بل برای نوکیا ۵۰۰ در چندین مرحله به محض اینکه نوع متناسب جدیدترین نرم‌افزار سیمبین برای کشورها در دسترس قرار گیرد اعلام خواهد شد. بنابراین، برنامه دسترسی بر حسب جایی که شما زندگی می‌کنید و اپراتور شبکه‌ای که استفاده می‌کنید متفاوت خواهد بود.

بیشتر بهبودهای بل برای نوکیا ۵۰۰ شامل امکاناتی مثل ضبط ویدیویی HD با سرعت ۳۰ فریم در ثانیه و مروگری که از لحاظ بصری برای ایجاد مشاهده ویدیوهای وب با کیفیت بالا ارتقا یافته در دسترس قرار خواهد گرفت.

منوها آسان شده‌اند و نوار اعلان‌ها و هشدارها برای دسترسی خیلی سریع به امکانات یا تنظیمات اصلی اضافه شده است. ویجت‌های بزرگ‌تر و زنده در صفحه‌نمایش اصلی همان چیزی است که برایتان واقعا اهمیت دارد.

این نسخه بل به طور اختصاصی برای تطابق با عملکرد سخت‌افزاری نوکیا ۵۰۰ مناسب شده است. شما می‌توانید صفحه‌نمایش نوکیا ۵۰۰ را با ۴ صفحه اصلی شخصی‌سازی کرده و تمام برنامه‌‌ها یا سرویس‌ها مورد علاقه شما تنها به اندازه چند ضربه فاصله خواهند داشت.

علاوه بر این، شما می‌توانید نسخه ۳.۰۶ نقشه‌های نوکیا را به دست آورید.

دانلود نوکیا بل برای نوکیا ۵۰۰ هم اکنون برای کاربران ایرانی در دسترس است.

ارسال شده توسط:

حمیدرضا نیکدل (مدیر روابط عمومی نوکیا در ایران)

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوکیا بل برای نوکیا 500 در چندین مرحله به محض اینکه نوع متناسب جدیدترین نرم‌افزار سیمبین برای کشورها در دسترس قرار گیرد اعلام خواهد شد. بنابراین، برنامه دسترسی بر حسب جایی که شما زندگی می‌کنید و اپراتور شبکه‌ای که استفاده می‌کنید متفاوت خواهد بود.