متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

دوچرخه ای با بدنه کربنی و زیبا از شرکت Rizoma

12345 (بدون نظر)
Loading...
211

شکی نیست که در طراحی اکثر وسایل ، ایتالیایی ها با هنرشان حرف اول را می زنند . طراحان بزرگی مثل ” پینین فارینا  در زمینه طراحی اتومبیل و حتی قطارها که زبانزد خاص و عام هستند و حتی به نقل از کتاب زندگینامه استیو جابز اثر والتر آیزاکسون ، مدیر فقید شرکت اپل نیز عاشق هنر طراحان ایتالیایی بوده است .

اما در زمینه طراحی دوچرخه هم می توان به شرکت Rizoma اشاره کرد که یکی از محصولات جدید خود را به بازار عرضه کرده است . دوچرخه ای که از جنس کربن ساخته شده است و طراحی بسیار زیبایی دارد . استفاده از کربن نیز باعث کاهش وزن آن شده که به راحتی با یک دست از جا بلند می شود . اگر مایل به دیدن تصاویری از این دوچرخه زیبا که با نام Metropolitan Bike یا همان دوچرخه شهری معروف شده است هستید ، پس با گویا آی تی همراه باشید …..

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. تکران سرویس می‌گوید

    مرسی بابت انتشار این خبر

    ولی نمیدونم چرا طراحیش به دلم نیومد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شکی نیست که در طراحی اکثر وسایل ، ایتالیایی ها با هنرشان حرف اول را می زنند . طراحان بزرگی مثل " پینین فارینا در زمینه طراحی اتومبیل و حتی قطارها که زبانزد خاص و عام هستند و حتی به نقل از کتاب زندگینامه استیو جابز اثر والتر آیزاکسون ، مدیر فقید شرکت اپل نیز عاشق هنر طراحان ایتالیایی بوده است .