متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

اینترنت در سال ۲۰۱۲، ۶۳۴ میلیون وب سایت، ۲.۴ میلیارد کاربر

12345 (بدون نظر)
Loading...
62
The Internet In 2012
The Internet In 2012

شرکت نظارتی رویال به تازگی یک لیست بلند بالا از آمار اینترنت در سال ۲۰۱۲ منتشر کرده است و آن را بسیار جالب خوانده است.

البته شاید این اعداد را قبلا دیده باشید – برای مثال، عبور تعداد کاربران فیس بوک از یک میلیارد نفر در اکتبر و یا ۲۰۰ میلیون کاربر توئیتر در دسامبر – فکر نمی کنید این آمار و ارقام در اقیانوس داده های اینترنت، کوچک و ناچیز به حساب می آیند؟

این فهرست خبر از۲۰۲ میلیارد کاربر ایمیل در سرتاسر جهان به ما می دهد. (که ۴۲۵ میلیون نفر از جیمیل استفاده می کنند و آن را به بزرگترین سرویس ایمیل تبدیل کرده اند). به علاوه ۶۳۴ میلیون وب سایت (که هر ساله ۵۱ میلیون به آن اضافه می شود) و ۲۴۶ میلیون دامنه ی ثبت شده در سال ۲۰۱۲.

در حال حاضر ۱۰۰ میلیون دامنه ی .com وجود دارد. (به یاد داشته باشید که اولین آن در سال ۱۹۸۵ ثبت شده است). همچنین ۲.۴ میلیارد کاربر اینترنت در سرتاسر جهان و ۱.۲ تریلیون جستجو در گوگل در این سال انجام شده است.

در آمار مربوط به رسانه های اجتماعی در سال ۲۰۱۲، ۲.۷ میلیارد لایک در فیس بوک در هر روز انجام شده است، ۱۷۵ میلیون توئیت در توئیتر ارسال شده، در حالیکه دکمه ی ۱+ گوگل در هر روز ۵ میلیارد بار مورد استفاده قرار گرفته شده است.

سرانجام، تا پایان سال ۲۰۱۲ ۱.۳ میلیارد تلفن هوشمند در جهان مورد استفاده قرار گرفته اند و ماهانه ۴ میلیارد ساعت ویدئو در یوتیوب مشاهده می شود.

به نظر شما این اعداد در پایان سال ۲۰۱۳ چه تغییری خواهند کرد؟ آن را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

منبع: Mashable

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت نظارتی رویال به تازگی یک لیست بلند بالا از آمار اینترنت در سال 2012 منتشر کرده است و آن را بسیار جالب خوانده است.