دریافت هر گونه فایل یا رسانه آنلاین در ویندوز فون با GetThemAll

دریافت هر گونه فایل یا رسانه آنلاین در ویندوز فون با GetThemAll
  • 1391/12/4
  • مژگان فنائی
  • 1

پیش از انتشار ویندوز فون 8، بسیاری از مردم طرفدار ویندوز فون نبودند چرا که در مقایسه با پیشینیانش یعنی ویندوز موبایل، یا اندروید، کمی بیش از اندازه محدود بود. هیچ راه آسانی برای به اشتراک گذاری رسانه ها وجود نداشت، حافظه خارجی پشتیبانی نمی شد و اینترنت اکسپلورر قادر به دانلود بیشتر انواع فایل نبود. آخرین تجدید پلتفرم تلفن همراه مایکروسافت، به اشتراک گذاری فایل و مسائل حافظه جانبی را مورد توجه قرار داده است، اما هنوز هم امکان دانلود بیشتر انواع فایل در حالی که به مرور و جستجو بر روی تلفن تان می پردازید، وجود ندارد. به همین دلیل انتشار GetThemAll خبر خوبی برای کاربران ویندوز فون است. این مرورگر وب برای انبه یا مانگو (Mango) و ویندوز فون 8 (WP8) از برخی قابلیت های دانلود فراگیر برخوردار است. شما می توانید با استفاده از آن ویدئو های HD، صوت، تصاویر و دیگر محتوای HTML5 را از هر وبگاهی بگیرید. این برنامه از یک مدیریت دانلود عالی برخوردار است که به کاربران اجازه ایجاد پوشه هایی برای نگهداری داده هایی که به آسانی در دسترس باشند را می دهد.

GetThemAll-WP-Main

GetThemAll-WP-File Manager

صفحه اصلی برنامه، تمامی بخش هایی را که شما به منظور دانلود و مدیریت محتوا نیاز خواهید داشت را فهرست می کند. شما می توانید از مرورگرGetThemAll  برای یافتن محتوا استفاده کنید، اما چنانچه پیشتر نشانی وب (URL) را در اختیار دارید، به سادگی آن را در نوار نشانی بچسبانید (paste) و اجازه دهید برنامه کار سحرآمیزش را انجام دهد. پیش از شروع یک دانلود، می توانید پوشه مقصد را تغییر دهید یا حتا یک پوشه جدید در مدیریت فایل (File Manager) ایجاد کنید.

GetThemAll-WP-Browser

GetThemAll-WP-Media

GetThemAll-WP-Filters

مرورگر در GetThemAll از نظر رابط کاربری بسیار شبیه اینترنت اکسپلورر است، هرچند آن اندکی کند و آهسته است. با این همه، به عنوان مرورگر پیش فرض تان به اندازه کافی سودمند است از آنجا که علاقه مندی ها (bookmarks) و تب های گوناگون که از فهرست پایین در دسترس هستند را پشتیبانی می کند.

GetThemAll می تواند تنها یک فایل را دانلود کند، یا به شما اجازه به صف کردن تمامی محتوا در یک صفحه وب برای دانلود را بدهد. روی دکمه ” get all” بزنید تا به سوی نمایش دانلود بروید. بخش دانلود به دو قسمت تقسیم می شود: رسانه و پیوندها. بخش پیوندها (لینک ها) مفید است چنانچه بخواهید کل صفحه وب را به چنگ آورید، اما این بخش رسانه (media) است که سحر و جادوی واقعی را در اختیار دارد. GetThemAll هر موضوع قابل دانلود یافت شده در صفحه کنونی را فهرست می کند، اما پالایه ها (فیلترها) را می توان به سادگی تنها به هر فایل انتخاب شده از یک نوع رسانه خاص اختصاص داد. دیگر جزئیات، شامل داده های بُعد و اندازه را می توان در زیر نام هر فایل یافت، در حالی که می توانید پیش نمایشی از تصاویر را به سادگی با یکبار زدن روی آنها نیز مشاهده کنید.

برای دانلودهای پیوسته، GetThemAll از یک صفحه “در حال دانلود” با پشتیبانی از سرگیری (resume) برخوردار است. دانلودهایی که به پایان می رسند در “مدیریت فایل” نمایان می شوند، از جایی که می توانید به سادگی آنها را حذف کنید، تغییر نام یا انتقال دهید.

رابط کاربری GetThemAll می توانست خیلی بهتر از این باشد، و برنامه نیازمند یک به روز رسانی برای بهبود سرعتش است. جدا از این مسئله، برای همه آنچه که این برنامه مدعی انجام آن است، یک مدیریت دانلود عالی برای ویندوز فون می باشد. ما مطمئن هستیم که مردم برای عملکردهای ارائه شده از سوی GetThemAll برای آن هزینه خواهند کرد، اما خوشبختانه شما نیازی به این کار ندارید، چرا که برنامه به صورت رایگان در فروشگاه ویندوز فون قابل دریافت است.

برای دریافت این برنامه از فروشگاه ویندوز فون به پیوند پایین مراجعه نمایید:

Download GetThemAll For Windows Phone

منبع: AddictiveTips

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *