اشتراک گذاری سریع تصاویر در فیسبوک با برنامه Drop N Sync

اشتراک گذاری سریع تصاویر در فیسبوک با برنامه Drop N Sync
  • 1391/12/21
  • سعيد
  • 3

آیا تا به حال با مشکل پیدا کردن عکس های برچسب گذاری شده در فیسبوک مواجه شده اید ؟ آیا عکس های که با دوستانتان به اشتراک گذاشته اید را نمی یابید و مجبور هستید همه چیز را دوباره بررسی کنید؟ نگران نباشید , قصد دارم برنامه ی را به شما معرفی کنم که در دسته بندی و مرتب کردن عکس های که در فیسبوک دارید کمکتان کند.

نام این برنامه Drop N Sync نام دارد ,که قادر به آپلود و دانلود همه عکس های که در فیسبوک به اشتراک گذاشته اید است.

Drop N Sync.saeed najaran

Drop N Sync

برای شروع کار برنامه Drop N Sync را دریافت نمایید. در هنگام نصب برنامه دو گزینه پیشنهادی را غیر فعال کنید تا از نصب برنامه های جانبی جلوگیری شود.

Drop N Sync-saeed.najaran

قرار دادن عکس ها در یک پوشه تمام کاری است که برای آپلود کردن تصاویر باید انجام دهید. سپس این برنامه به صورت خودکار یک آلبوم از همان تصاویر با نام تعیین شده در پروفایلتان ایجاد خواهد کرد. چیزی شبیه به کاری که Dropbox انجام می دهد.  در اولین اجرای برنامه شما نیاز به پیکربندی تنظیمات حساب فیسبوک دارید. وارد حسابتان شوید و مجوز های لازم را صادر نمایید.

drop-n-sync

پس از اعطای مجوز، شما می توانید عملیات همگام سازی همه آلبوم ها یا آلبوم دلخواه را شروع کنید. همچنین قادر به تعیین دانلود عکس های ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍پروفایل یا اشتراک گذاری شده هستید.

refe

در سربرگ Miscellaneous شما می توانید تنظیمات عکس های برچسب گذاری شده را پیکربندی کنید. مشخص کردن پوشه ذخیره ی عکس ها و همچنین اجرای برنامه در شروع بکار ویندوز (Start Up) نیز قابل تنظیم است. برای حذف و یا بازیابی فایل ها نیز از تب Deleted Files استفاده کنید.

Drop N Sync.saeed-najaran

Drop  N Sync برای نصب و کار به 4 مگابایت فضای خالی احتیاج دارد.این برنامه رایگان است و به شما در مدیریت و اشتراک گذاری سریع عکس ها در فیسبوک کمک می کند.

آدرس سایت و منبع برنامه www.dropnsync.com

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 3 دیدگاه
    1. دقیقا خط 5 : برای شروع کار برنامه Drop N Sync را دریافت نمایید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *