متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

تصاویری از ZTE Star 1 نیز فاش شد!

12345 (بدون نظر)
Loading...
56

Capture

سرانجام اسمارت فون جدید برند ZTE نیز تا زمان رسمی رونمایی دوام نیاورد و تصاویری از آن بر روی پایگاه های اینترنتی درج گشت ! این محصول جدید برند ZTE ؛ که ZTE Star 1 نام دارد قرار است به زودی توسط برند سازنده اش در مراسمی رسمی رونمایی گردد.آن طور که به نظر می رسد ؛ برند ZTE بسیار روی طراحی اسمارت فون جدید ZTE Star 1 دل خوش کرده است و توقع دارد طراحی منحصر به فرد آن دل خیرداران را رباید و آن ها را جذب خود کند.همان طور که اذعان داشتم ؛ تصاویر جدیدی از اسمارت فون ZTE Star 1 لو رفته است اما طبیعتا از روی این تصاویر نمیتوان مشخصات فنی آن را گفت ! البته حدس و گمان هایی در رابطه با ZTE Star 1 به گوش رسیده است.طبق گفته ها ؛ اسمارت فون ZTE Star 1 ؛ مجهز به نمایش گری کوچک تر از شش اینچ خواهد بود و کیفیت تصویر ( روزلیشن ) این نمایش گری چیزی در حدود  ۱۰۸۰×۱۹۲۰ پیکسل است.جالب است بدانید که ؛ ZTE برای دوربین این اسمارت فون جدید خود ؛ یک فلاشر دوگانه تعبیه کرده است.باید اضافه کنم که اسمارت فون جدید ZTE Star 1 ؛ از شبکه مخابراتی ۴G پشتیبانی کامل را به عمل می آورد.

Capture

Capture

Capture

کاور پشتی این اسمارت فون نوظهور ؛ جنس شیشه ای دارد ! حاشیه نمایش گر نیز کاهش یافته و طراحی این اسمارت فون کاملا به روز می باشد. البته پیش از این دو یا سه تصویر دیگر را به اسمارت فون جدید ZTE Star 1 منتسب دانسته بودند که یقینا اشتباه بود ! چرا که لوگوی حک شده ZTE بر روی کاور اسمارت فون آن تصاویر قدیمی نبود.اما در این تصاویر جدید فاش شده از اسمارت فون جدید ZTE Star 1 ؛ به خوبی می توان لوگوی حک شده برند ZTE را روی اسمارت فون دید.در انتها باید اضافه کنم که این اسمارت فون نو ظهور از سیزده فرکانس مخابراتی نظیر TDD-LTE، FDD-LTE، TD-SCDMA، GSM، WCDMA پشتیبانی به عمل می آورد.

» منبع : phonearena «

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. خرید کاغذ دیواری می‌گوید

    کاش اطلاعات بیشتری رو راجع بهش میدادید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سرانجام اسمارت فون جدید برند ZTE نیز تا زمان رسمی رونمایی دوام نیاورد و تصاویری از آن بر روی پایگاه های اینترنتی درج گشت ! […]