تصاویر اسمارت فون OnePlus One فاش گشت!

تصاویر اسمارت فون OnePlus One فاش گشت!
  • 1393/1/31
  • سهیل دارائی
  • 2

Pete Lau ؛ مدیر اسبق برند Oppo  چندی پیش ؛ اهداف و نقشه های خود را تحت نام “the perfect smartphone” برای عموم اذعان کرد و اعلام داشت که برند Oppo به دنبال طراحی و تولید یک اسمارت فون کامل و بروز می باشد.با توجه به فاش شدن تصاویری از این اسمارت فون مذکور ؛ کم کم پی خواهیم برد که برند Oppo جهت رونمایی و عرضه آن آماده شده است.طبق اطلاعات به دست آمده ؛ این اسمارت فون نو ظهور که OnePlus One نام دارد ؛ قرار است در تاریخ 23 ماه اپریل میلادی که مصادف با سوم اردیبهشت ماه شمسی است ؛ عرضه گردد.

Capture

همان طور که در چند سطر بالایی اشاره کردم ؛ در پایگاه اینترنتی Android Authority ؛ تصاویری از اسمارت فون OnePlus One درج شده است که پیش از زمان رسمی رونمایی آن می باشد ! گفتنی است که در این عکس ها به قابلیت کاورهای قابل تعویض این اسمارت فون اشاره شده است.گویا نام این کاورها ؛ “StyleSwap” می باشد که کاربران می توانند طبق سلیقه خود اقدام به تعویض آن ها نمایند و اسمارت فون خود را مطابق با سلیقه خود ؛ شخصی سازی کنند.

Capture

یکی از نکات جالبی که با نگاه بر تصویر فاش شده اسمارت فون OnePlus One در ذهنمان تداعی می شود ؛ شباهت این اسمارت فون نو ظهور به اسمارت فون Oppo 5 است ! البته باید تا روز رونمایی رسمی ؛ منتظر ماند و دید که آیا واقعا این تصویر همان اسمارت فون OnePlus One می باشد یا خیر !؟

» منبع : engadget «

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 2 دیدگاه
  1. خیلی گوشی عالیه.
    در اینجا حرفی برای سامسونگی ها باقی نمیمونه.
    گوشی oneplus one بهتر از samsung galaxy s5 با نصف قیمت

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *