متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

تصاویری از کاور هوشمند Galaxy Note 4 لو رفت!

12345 (بدون نظر)
Loading...
145

سری نوت سامسونگ باز هم خبر ساز شده است و این بار کاور هوشمند نسل چهارم اسمارت فون های سری نوت سامسونگ توانسته است توجه رسانه های خبری را به خود جذب نماید.به تازگی تصاویری از کره جنوبی به دست آمده است که گواه بر کاور هوشمند طراحی شده برای اسمارت فون Galaxy Note 4 است و همینک بر روی پایگاه های اینترنتی درج گشته است.

Samsung Galaxy Note 4 smart cover

البته همان طور که در تصاویر لو رفته مشاهده می کنید، کیفیت عکس برداری از این کاور جدید چندان مناسب نیست و فرد لو دهنده در اقدامی سریع توانسته است در چند لحظه کوتاه از کاور هوشمند Galaxy Note 4 تصویر تهیه نماید.گمانه زنی ها بر این است که این کاور جدید عملکردی مشابه کاور هوشمند اسمارت فون LG G3 داشته باشد.

Samsung Galaxy Note 4 smart cover

با این که تصویر چندان کیفیت خوبی ندارد اما اگر به نمای جلویی این کاور هوشمند دقت فرمایید، پنجره بیضی شکلی را خواهید دید.با توجه به تعبیه این قسمت، گمانه زنی ها بر این است که به احتمال فراوان شاهد وجود آپشن ها و منوهای مخصوصی در آن قسمت خواهیم بود.البته شاید این فضای تعبیه شده، قسمتی باشد جهت مانور قلم تعبیه شده برای Galaxy Note 4، و بتوان به کمک قلم این اسمارت فون در آن فضا به منوهای گوناگون و کاربردی دست یافت.

» منبع : phonearena «

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سری نوت سامسونگ باز هم خبر ساز شده است و این بار کاور هوشمند نسل چهارم اسمارت فون های سری نوت سامسونگ توانسته است توجه […]