متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

فناوری IZat در اسمارت فون LG G3 فعال شد!

12345 (بدون نظر)
Loading...
90

LG در این هفته اعلام کرده است که پرچمدار ۲۰۱۴ خود یا همان LG G3، اولین گوشی هوشمندی است که از فناوری محیط های داخلی کوالکوم یا IZat به صورت تجاری استفاده می کند، البته در حال حاظر تنها کاربران کره ای قادر به استفاده از این فناوری می باشند و می توانند محل دقیق خود را در داخل مراکز خرید کشور کُره جنوبی پیدا کرده و مسیرشان را انتخاب کنند.

LG-G3-Qualcomm-IZat-indoor-location-technology-01

IZat بر Wi-Fi و جی پی اس و دیگر سنسور هایی که در یک گوشی هوشمند پیدا می شوند متکی است، هم چنین در کنار این ها، اپلیکیشنی مخصوص نیز به شما کمک می کند تا محل دقیق خود را داخل یک ساختمان پیدا کرده و حتی اگر داخل ساختمانی چند طبقه هم باشید، مشکلی ایجاد نخواهد شد.

به نظر می رسد شما میتوانید قابلیت IZat را در خارج از کُره جنوبی نیز بر روی LG G3 خود روشن کنید اما نمی توانید از آن استفاده کنید، برای استفاده از آن نیاز به دانلود اپلیکیشنی به نام Dawul map دارید که می توانید آن را به رایگان از گوگل پلی دریافت کنید.

در آخر باید اضافه کنیم هنوز مشخص نیست که آیا قابلیت IZat بر روی دیگر مارکت ها و یا دیگر گوشی های هوشمند قابل استفاده هست یا خیر.

لینک گوگل پلی

[ منبع : phonearena ]

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

LG در این هفته اعلام کرده است که پرچمدار ۲۰۱۴ خود یا همان LG G3، اولین گوشی هوشمندی است که از فناوری محیط های داخلی کوالکوم […]