باورتان بشود یا نشود، آیفون 6 پلاس خم می شود!

باورتان بشود یا نشود، آیفون 6 پلاس خم می شود!
  • 1393/7/2
  • سهیل دارائی
  • 1

همان طور که می دانید اپل سرانجام امسال از دو نسخه آیفون نسل ششم رونمایی به عمل آورد. این دو آیفون جدید خیلی زود توانست در همان مراسم رونمایی علاقه مندان و مخالفان خود را به دست آورد!

 iphone-6-plus

عده ای آیفون 6 و آیفون 6 پلاس را تحسین کرده و عده ای نیز مخالف طراحی این دو دیوایس بودند. گویا حواشی پیرامون این دو دیوایس نوظهور اپلی تمامی ندارد، چرا که به محض قرار گرفتن این دیوایس ها در دست خریداران واکنش های مثبت و منفی بسیاری از آن ها در پایگاه های مجازی نقل می شود.

یکی از عجیب ترین واکنش ها به آیفون 6 پلاس توسط فردی صورت گرفت که ادعای بسیار عجیبی دارد! این فرد مدعی شده است که، در طول روز آیفون 6 پلاس خود را در جیب جلویی شلوار خود قرار داده و به اموری مانند رانندگی، نشستن روی صندلی و … پرداخته است.

iphone-6-plus

انتهای روز آیفون 6 پلاس خود را از جیب بیرون آورده و روی میز قرار داده است. نور خورشید روی بدنه آن انعکاس نموده و چشمان وی در عین ناباوری خمیدگی بدنه آیفون 6 پلاس را نظاره کرده است!

iphone-6-plus

به نظر می رسد با توجه به نمونه های مشابه این مشکل، پیکان نخست انتقادات به سمت جنس بدنه آیفون 6 پلاس باشد، چرا که قسمت تغییر حجم صدا قسمتی است که قامت آیفون 6 پلاس از آن جا خم می شود! تا به این جا دلیل محکمی در رابطه با این مشکل عجیب در بدنه آیفون 6 پلاس منتشر نشده است اما وجود آلومینیوم بیشتر در بدنه این دیوایس نسبت به مدل های پیشین، می تواند یکی از دلایل بروز چنین مشکلی باشد.

» منابع : macrumors ، gsmarena ، engadget «

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *