کاخ سفید را منفجر میکنیم

کاخ سفید را منفجر میکنیم
 • 1393/10/3
 • نادر عظیمی
 • 20

در پی هک شدن سونی-پیکچر و درز کردن بخشی از اطلاعات فوق سری این شرکت،در تازه ترین اتفاقات رخ داده در ارتباط با این موضوع ، رهبر کره شمالی در سخنانی بی سابقه اظهار نظر بسیار عجیب و دور از ذهنی را در رابطه با اتفاقات اخیر کرد.

طی هفته های گذشته که  سونی-پیکچرز  مورد حمله سایبری توسط عده ای ناشناس قرار گرفته و هک شد، بسیاری از اطلاعات این شرکت که شامل 4 فیلم اکران نشده و تعدادی سناریوی فیلم های در حال تهیه و اسناد داخلی در مورد طرح های اینده این شرکت به بیرون درز کرد و در فضای مجازی به واسطه انتشار در برخی از سایت ها و شبکه های اجتماعی بخش شد.

براساس گزارشات رسیده از سونی در پی اتفاقات اخیر این شرکت دچار خسارات مالی بسیار زیادی شد به طوری که در برابر درخواست هکرها راهی جز تسلیم شدن نداشت. براساس خواسته های حمله کنندگان به سونی ، در پی اقدامی بی سابقه این شرکت نمایش یکی از فیلم هایش به نام کمدی مصاحبه را متوقف نمود .لازم به توضیح است در این فیلم که از طرف شرکت سونی در حال اکران بود رهبر کره شمالی کشته میشود.

برخی از سازمانهای امنینی و اطلاعاتی نقش کره شمالی را در این حمله ها بی تاثیر نداسته و بسیاری از آنها کره شمالی را مقصر اصلی این حمله ها می دانند.

طی سخنانی که از طرف ریس جمهور امریکا باراک اوباما بیان شد این نوع اقدامات را محکوم و آن را نوعی حمله و اعلان جنگ تلقی نمونده اند و اعلام داشتند که به زودی عامل اصلی این حمله ها مشخص خواهد شد.پیشتر سازمان FBI اعلام نموده بود که کره شمالی در این گونه حمله ها هیچ گونه نقشی نداشته و این کشور از نظر دانش جهانی در سطحی نمی باشد که بتواند چنین شرکت های بزرگی را هک کند.

کره شمالی نیز پس از این اتفاقات به طور کاملا رسمی اعلام نمود که کشور ما در این حمله ها هیچ نقشی نداشته ولی از این بابت که هکرها توانسته اند جلوی اکران فیلم کمدی مصاحبه را بگیرند خیلی خوشحال هستیم.

20140720104632585

حال با توجه با این اینکه کره شمالی از طرف امریکا مورد اتهام قرار گرفته این کشور در پاسخ به این گونه اتهامات به طور رسمی اعلام کرد که ما آماده منفجر کردن کاخ سفید در هر زمان هستیم و به امریکا اعلام میکنیم که کره شمالی و مردمش همیشه آماده جنگ به شکل سایبری و نظامی در هر نقطه ای از جهان با امریکا هستند.

حال با اظهار نظر این دو رهبر باید منتظر عواقب بعدی در آینده بود.

 

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 20 دیدگاه
  1. خوشم میاد همیشه ملت ما دنبال دعوا هستن

  2. دوست عزیز سلام.ما دنبال دعوا نیستیم این امریکا هست که با ملت های جهان دشمنی دارد.به تاریخ رجوع کن و ببین در این چند سال گذشته چند تا جنگ با کشورهای مختلف جهان همین امریکا به ظاهر طرفدار حقوق بشر راه انداخته.

  3. دوست عزیز Unknown ممنون. من فقط واقعیت را در جواب به این دوست عزیزمون عرض کردم امریکا کشوری به ظلاهر طرف دار حقوق بشر می باشد و اگر به تاریخ رجوع کنید خواهید دید که اولین بمب اتم توسط این کشور استفاده شد

  4. خیلی خوشحال هستم که هنوز انسانهای ازاده ای همچون این نویسنده هستند و واقعیت را عنوان می کنند.بله منم موافقم که امریکا به هر بهانه ای دنبال راه انداختن جنگ و غارت ثروت های سایر کشورها می باشد.

  5. سهیل جان ممنون هستم ولی بنده جز حقیقت چیز دیگری را عنوان نکرده ام و متاسفم برای کسانی که به دنبال دوستی با کشوری هستند که فقط به دنبال جنگ و خونریزی است.

 1. اره به خدا ای کاش یه روز که تلویزیون روشن می کنی اخبار بگه کاخ سفید با خاک یکسان شد . شاید اون روز مردم جهان بتونن یه نفس راحتی بکشن

 2. چرا امریکا همیشه به همه میخواد زور بگه و هرکی هرکاری تو دنیا می کنه باید به امریکا جواب بده.منم موافق حمله به کاخ سفید هستم.دمت گرم کره شمالی

 3. سلام
  به نظرم داخل متن بیش از حد به اوباما احترام گذاشتید:
  -“ایشون این نوع اقدامات را محکوم و…”
  -“اعلام داشتند که…”
  دشمنی آمریکا با ایران و ایرانی چیزی نیست که بشه فراموش کرد یا پنهانش کرد. درسته؟

  1. سلام دوست عزیز.ما هم دشمنی با امریکا را نه پنهان می کنیم نه فراموش.لطفا یه کم دقت کن و ببین که دشمنی ما با امریکا کاملا تو متن و نوشته ها مشهوده.مانند نمونه زیر
   https://www.gooyait.com/?p=118977

  1. همه از جنگ و خونریزی و دشمنی بیزارن ولی نمیشه در برابر ظلم و جور آمریکا و غرب سکوت کرد.
   یه نمونه: همین چند روز پیش نتانیاهو که دستش به خون هزاران فرد بیگناه آغشته هست و تروریستهایی که توی سوریه هستن حمایت میکنه میره توی تظاهرات ضد تروریسم شرکت میکنه!!!

 4. کاخ سفید را منفجر میکنیم انشا الله
  ظلم و ستم و خون ریزی یعنی دمواکسی امریکا
  تجاوز و وحشیگری یعنی قانون اساسی امریکا
  تحریم اقتصادی بر علیه کشور یعنی عین رضا قلدور شبون بی مخ
  هی کنگره شیطان بزرک نوکر صهیونیس ای جیرخاران اسرائیل غاصب
  مرگ بر نیرنگتان

 5. با سلام.انشاالله روزی برسد که همه ای ملتهای مضلوم جهان با هم متحد شونددرمقابل امریکا جنایتگر.به امید ان روز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *