متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

آیا گلکسی s6 دارای لبه ی منحنی است ؟

12345 (بدون نظر)
Loading...
0

سامسونگ دو گو شی مانند هم ساخت که یکی از آن ها گوشی نوت 4 بود و آن یکی هم نوت 4 ادج بود که تنها فرقش با نوت 4 یک لبه ی منحنی بود . همان ابه ی منحنی باعث شد که این دو گوشی زمین تا آسمان باهم تفاوت داشته باشند . آیا سامسونگ میخواهد اس 6 را هم به لبه ی منحنی تجهیز کند یا نه.

عکس جدیدی از سامسونگ اس 6 به انتشار در آمده است که نشان میدهد که سامسونگ اس 6 هم یک لبه ی منحنی شکل دارد که باعث مشود کار با آن آسان تر شود . البته این میتوند شایعه ای بیش نباشد . اگر در این عکس دقت کنیم میتوانیم بفهمیم که سامسونگ میخواهد کار را برای مخاطبان راست دست و چپ دست  هم آسان کند و لبه منحی شکل را در هر دو سمت راست و چپ بسازد . اینگونه کار برای همه ی کسانی که میخواهند از این گوشی استفاده کنند راحت میشود.

گوشی نوت 4 در یک طرف خود این لبه را داشت که بسیاری از چپ دستان از این موضوع ناراضی بودند . اگر این طراحی ای که منتشر شده است درست باشد قطعا این گوشی شکل و شمایلی تقریبا شبیه به S5 دارد ولی فقط چند چیز جزئی فرق کرده و آن هم تقیراتی است که لبه ی منحنی شکل بوده است که باعث شده است این تقیرات صورت بگیرد .

شکل سمت چپ یک تصویر متعادل را از این گوشی نشان میدهد وشکل دوم از سمت چپ این گوشی را با یکی از محافظ ها نشان میدهد . و شکل سوم از سمت چپ هم یکی دیگر از این روکش های محافظ را نشان میدهد .

شکل های پنج و شش هم این گوشی را با طراحی مقولانه تری نشان میدهد که همان طراحی بدون قاب آن است.

samsung-unpacked-invite-unconfirmed

بسیاری میگویند که این لبه های منحنی بسیار خوب است و این خوب است که سامسونگ به طراحی گوشی هایی با این شکل و شمایل ادامه دهد بسیار خوب است ولی خیلی نیز از این موضوع خوشایند نیستند.

 

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سامسونگ دو گو شی مانند هم ساخت که یکی از آن ها گوشی نوت 4 بود و آن یکی هم نوت 4 ادج بود که […]