متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

اکس باکس وان رویایی می شود!

12345 (بدون نظر)
Loading...
54

مایکروسافت قول داده است که ایکس باکس را رویایی کند. میخواهد این کار را چگونه انجام دهد؟ با یک بروز رسانی رویایی که در ماه فوریه منتشر میشود .

در این نوشته میخواهیم به امکاناتی که مایکروسافت وعده ی آن را در بروز رسانی داده است بپردازیم.قرار است در این این بروز رسانی مایکرو سافت میخواهد ایکس باکس را رویایی کند ! این رشته ی بروز رسانی از سال ۲۰۱۴ آغاز شد تاکنون نیز ادامه داشته است برویم ببینیم که این تغیرات چه هستند و چگونه قرار است برای ایکس باکس منتشر شوند . مایکرو سافت یک لیست بلند بالا در این مورد نوشته است.

ارتقا کنترل :

اتصال سریع : اکنون این اتصال چیزی در حدود سه تا چها دقیقه به طول می انجامد ولی اکنون قرار شده است این زمان به ۲ یا ۳ ثانیه برسد .

بهبود پایداری :قطع شدن بازی در هنگامی که شما دارید بازی میکنید یکی از بد ترین لحظات است . در این آپدیت قرار شده است اینگونه قعطی ها به صفر برسد .

محور بازی:

محور بازی به ویدئو ها و اخبار و موضوعات مرتبط به بازی میگویند که در حاشیه ی بازی قرار دارند . در این بروز رسانی به شما کمک میشود که دسترسی شما به این موارد بسیار بهتر شود .

محور بازی بسیار مهم است . شاید بسیاری از موضوعات هستند که شما از آنها بی خبر هستید و محور بازی شما را از این موضوعات باخبر میکند.

چت :

آیکون ها و بسیاری از امکانات مخطلف در اتاق گفتو گو ی ایکس باکس ارتقا پیدا کرده است .سریع تر شدن انتقال متن ها یکی از این امکانات است .

بهبود یافتن تصاویر پس زمینه :

بهبود کیفیت تصاویر پس زمینه ی ایکس باکس و اضافه شدن چندین عکس پس زمینه ی دیگر از این امکانات است . بسیاری مدعی بودند که تصاویری که برای پس زمینه انتخاب میشوند بسیار بی کیفیت اند ولی اکنون آن مشکل رفع شده است .

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. Farid MZ می‌گوید

    غلط املایی: پاراگراف دوم (از آخر) موضوع چت / خط اول: مخطلف نَه مختلف.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مایکروسافت قول داده است که ایکس باکس را رویایی کند. میخواهد این کار را چگونه انجام دهد؟ با یک بروز رسانی رویایی که در ماه […]