مطالب مرتبط

6 نظر

 1. 1

  Tiger

  In aks male khodeshe Albate dar film social network

  پاسخ
 2. 2

  Sina

  داداش این مارک زاکربرگ نیست! این جسی ایزنبرگ هست که در فیلم شبکه ی اجتماعی به کارگردانی دیوید فینچر در نقش مارک زاکربرگ بازی کرده!

  پاسخ
 3. 3

  alidg

  in akse essienberge na zockerberg!

  پاسخ
 4. 4

  احسان اسدالهی

  دوستان درست می فرمایند. ایشان مایک زاکربرگ نیستند. در ضمن فکر می کنم آن گوشی htc هم به تصویر اضافه شده باشد ، در اصل نبوده.

  پاسخ
 5. 5

  محمد حسین محمدی

  دوستان سلام . میخواستم بگم خیلی سایت خوبی دارید و من بازدید کننده نسبتا ثابت سایتتون هستم . این عکسی هم که زدید متعلق به یک فیلم سینمایی است و هیچ وجود خارجی نداره و من وقتی که این عکس رو در جستجوی تصاویر گوگل سرچ کردم بااین متن به که خود گوگل به انگلیسی حدس زده بود مواجه شدم :jesse eisenberg social network (که در مترجم گوگل به فارسی میشه:جسی آیزنبرگ برای شبکه های اجتماعی) به هر حال خواستم بگم که این عکس بال خود مارک زاکربرگ نیست و تازه همین عکس فتوشاپی هم است و اون موبایل اچ تی سی هم که خیلی ضایع معلومه توی با فتوشاپ گذاشته شده . لطفا با پست ها و مقالاتتون بیشتر دقت کنید.با تشکر.

  پاسخ
 6. 6

  محمد حسین محمدی

  دوستان سلام . میخواستم بگم خیلی سایت خوبی دارید و من بازدید کننده نسبتا ثابت سایتتون هستم . دوستان راست میگند این عکس مال خودش نیست.

  پاسخ

نظری بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


تمام حقوق برای گویا آی تی محفوظ است. هرگونه کپی برداری از مطالب بدون اجازه قبلی ممنوع است.

(function(m,a,i,l,e,r){ m['MailerLiteObject']=e;function f(){ var c={ a:arguments,q:[]};var r=this.push(c);return "number"!=typeof r?r:f.bind(c.q);} f.q=f.q||[];m[e]=m[e]||f.bind(f.q);m[e].q=m[e].q||f.q;r=a.createElement(i); var _=a.getElementsByTagName(i)[0];r.async=1;r.src=l+'?'+(~~(new Date().getTime()/10000000)); _.parentNode.insertBefore(r,_);})(window, document, 'script', 'https://static.mailerlite.com/js/universal.js', 'ml'); var ml_account = ml('accounts', '514883', 'o2f7d6w8n7', 'load'); MailerLite Universal