شمارش معکوس معرفی بازی Body Count

  • 1389/4/15
  • ميثاق جراحي
  • 2

شمارش معکوس

Body Count


قطعا کسانی که صاحب کنسول PS2 هستند  نام بازی Black را شنیده اند و حتما از این بازی فوق العاده منحصر به فرد و تک لذت برده اند.این بازی ای که امروز می خواهم برایتان معرفی کنم از ساخته های همین گروهی است که بازی Black را برای کنسول های خانگی xbox و ps2 منتشر کرد.

حال این بازی هم دارای همین شرایط مشابه است و سازندگان قول این بازی را در سال 2011 فقط برای کنسول های خانگی xbox360 و ps3 داده اند(گویا ای تی)

در نمایشگاه ای 3 امسال پیش نمایش های خوبی از گیم پلی بازی به نمایش عموم در امد و این طور به نظر رسید که با بازی خوب و خوش ساختی طرف هستیم . در این پیش نمایش ها مبارزات شلوغ و حساس بازی رو نمایی شدند

حال و هوای بازی body count  هم کاملا مشابه بازی black طراحی و سازماند هی شده است. گرافیک و فیزیک فوق العاده هستند و بازی اکی از سراسر شلوغی و هیجان است . در این بازی سازندگان از موتور گرافیکی EGO استفاده کردند. این نوع موتور گرافیکی همانی است که شرکت کد –مستر Codemaster در بازی هایی چون dirt از ان استفاده کرده بود.

در این نوع بازی ها بازیکن اصلا تاکتیکی عمل نمی کند و فقط دستش روی ماشه ی تفنگ خواهد بود و تا می تواند تیر ها را به سمت دشمنان پرتاب می کند(گویا ای تی)

از دیگر ویژگی های این بازی بزرگ قابلیت کاور گیری و پنهان شدن بازیکن در پشت موانع است زیرا که این سیستم از گیم – پلی بیشتر در بازی های سوم شخص دیده شده بود.

این بازی تخریب پذیری بسیار بالایی نسبت به محیط اطراف خود دارد. یعنی اینکه 90 درصد از محیط قابلیت ان را دارند که در برابر ضربات شما و دشمنان از خود عکس العمل نشان دهند و خورد و خاکشیر شوند !

به نظر می رسد که در این بازی قالیت دو نفره و co-op وجود خواهد داشت و بازیکنان با استفاده از این امکان می توانند بازی را به صورت دو نفره جلو ببرند(گویا ای تی)

این بازی توسط شرکت    Codemaster در سال 2011 میلادی منتشر خواهد شد

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 2 دیدگاه
  1. خواهش می کنم دوست من
    این سایت و مقالاتش متعلق به شما عزیزان است

    ممنون

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *