متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

۵ روش برای مسدود کردن افراد مزاحم در فیس‌بوک

12345 (4 نظر - میانگین: 2٫25 از 5)
Loading...
9,746


فیس بوک بستر نرم افزاری بسیار خوبی برای روابط اجتماعیست. شما می توانید با دوستان قدیمی مدرسه و دانشگاه دوباره ارتباط برقرار کرده و یا با افراد خانواده و خویشاوندان و دوستان که بسیار دورتر از محل سکونت شما زندگی می کنند در تماس باشید. همه اینها به لطف شبکه اجتماعی  فیس بوک است که با بیش از ۵۰۰ میلیون کاربر در سراسر جهان پیدا کردن و در تماس بودن با افرادی که دوستشان داریم را ساده و میسر ساخته است. با این حال، این ویژگی دوست یابی سریع گاهی می تواند سبب برقراری ارتباط افرادی که هرگز ملاقات نکرده اید با شما و ارسال مداوم پیام های مزاحم و اذیت و آزار شما توسط او گردد.

اگر مسیر نخست فرد مزاحم از طریق لیست مخاطبان در فیس بوک باشد، روش ها و ترفندهایی وجود دارند که شما می توانید فرد در کمین را از خود فیس بوک مسدود کرده و برقراری تماس و ارتباط با شما را برای آنها دشوار کنید. این مقاله به شما از طریق گزینه هایی که برای این منظور در دسترس دارید راهنمایی خوبی ارائه می دهد. دو مرحله پایانی این مقاله علاوه بر برآورده کردن این هدف همچنین کمک شایانی در عدم جذب  افراد مزاحم در کمین (stalker)  در وهله اول بازدید از صفحه شما می کنند.

اگر فرد مزاحم در فیس بوک هم اکنون در لیست دوستان شماست یا قبلا بوده، حذف او از لیست دوستان کافی نیست. هر کاربری در فیس بوک حتی اگر از جمله دوستان شما هم نباشد، می تواند نام یا آدرس ایمیل شما را جستجو و پروفایل شما را پیدا کرده و هر گونه اطلاعاتی که با عموم بازدیدکنندگان به اشتراک می گذارید را به سادگی مشاهده کند. تنها راه برای محروم کردن آن شخص، به خصوص اگر شما و آن فرد دوستان متقابلی (mutual friends) در فیس بوک دارید، این است که آنها را مسدود (block) کنید.

سه راه مختلف وجود دارد که از آن طریق می توانید کاربرانی را مایل هستید مسدود کنید:

۱- از طریق بلاک لیست (لیست مسدودی ها)

شما می توانید از این طریق هم کاربران و هم برنامه های فیس بوکی را مسدود کنید.

در حساب فیس خود به ترتیب به Account  و Privacy Settings  (تنظیمات حریم خصوصی) بروید و گزینه ای با عنوان  Block Lists  را در پایین صفحه بیابید. سپس روی لینک Edit your lists برای ادامه کلیک کنید.

در صفحه بعد می توانید کاربران فیس بوک را با نام و آدرس ایمیل مشخص کرده و آنها را بلاک کنید.

اگر چند نفر با همین نام وجود دارند، به شما یک لیست از پروفیل های تطبیقی نشان داده می شود. بر روی دکمه Block  کلیک کنید  البته برای شخصی که می خواهید او را مسدود کنید.

۲-از طریق صفحه پروفایل کاربر مزاحم

در هر پروفایل کاربری فیس بوک لینکی با عنوان Report/Block this Person   در پایین سمت چپ صفحه وجود دارد. با کلیک روی این لینک در پروفایل کاربر مزاحم پنجره ای ظاهر خواهد شد که اجازه می دهد گزینه مناسب را انتخاب نمایید. (مانند تصویر زیر)

به عنوان مثال ، شما می توانید شخص را به عنوان مخاطب ناخواسته  گزارش دهید و پس از انتخاب گزینه Unwanted contact تیک کنار گزینه  Block this person را برای مسدود کردن دسترسی وی به پروفایل خود بزنید. اگر شما به این مسدود کردن رای دهید، همانطور که در بالا شرح داده شد، نام کاربر مسدود شده در لیست کاربران مسدود شده (Block Lists) پروفایل شما ظاهر می شود.

۳- از طریق پیغام های مزاحمت آنها

اگر شخصی که شما مایل به مسدود کردن و خلاصی از شرش هستید برای شما هر گونه پیامی بفرستد، شما می توانید آنها را با کلیک کردن بر روی لینک Report در کنار نام او و تاریخ دریافت شدن پیام مسدود کنید. برای دیدن لینک باید پیام را باز کنید. پس از آن که روی لینک گزارش  کلیک کردید، یک پنجره با گزینه های بیشتری ظاهر خواهد شد.

توجه داشته باشید که هیچ گاه کاربری که مسدودش می کنید از اقدام شما توسط پیام یا هشداری از سوی فیس بوک مطلع نمی شود. با این حال ، در صورتی که قبلا در فهرست دوستان شما بوده باشند، از این لیست حذف خواهند شد و از این پس پروفایل شما را نخواهند توانست بازدید کنند. به همین ترتیب ، شما نیز قادر به مشاهده پروفایل او نخواهید بود. هر دوی شما برای یکدیگر نامرئی خواهید بود، به استثنای برنامه های شخص ثالثی که هر دو (شما و کاربر مزاحم) استفاده می کنید.

اگر به طور تصادفی  کسی را مسدود کنید، به راحتی می توانید این مسدود شدگی را حذف کنید. کافیست به بلاک لیست خود  رفته و روی لینک Unblock  (رفع انسداد) در کنار نام شخص کلیک کنید. از شما خواسته خواهد شد که این کار را تایید (confirm) کنید که پس از تایید شما از مسدود شدن در می آید. البته رفع انسداد یک کاربر ارتباطات قبلی او را بر نمی گرداند و از این پس قادر به دیدن وقایع او خواهید بود.

۴- دایرکتوری اساسی اطلاعات خود را حذف کنید.

اگر شما با یک مزاحم جدی رو به رو باشید، این احتمال وجود دارد که هرگاه آنها را مسدود کنید و دیگر نتوانند از مزایای دوستی با شما سوء استفاده کنند به سرعت یک حساب کاربری جدید در فیس بوک راه اندازی کرده و به مزاحمت خود ادامه دهند. در این حالت شما باید هوشیار تر بوده و پروفایل خود را به حالت خصوصی (private) درآوردید، به طوری که غریبه ها نتوانند شما را پیدا کرده و برایتان ایجاد مزاحمت کنند.

اولین چیزی که باید انجام دهید ، حذف اطلاعات اساسی از خودتان تا آنجا که امکان دارد  از دایرکتوری پایه اطلاعات است. به این منظور به  Account ، گزینه Privacy Settings رفته و روی View Settings کلیک کنید.

در صفحه بعد می توانید تعریف کنید که چه کسانی مجاز به جستجو و پیدا کردن شما در فیس بوک ، ارسال درخواست دوستی و یا پیام ها ، مشاهده لیست دوستان شما ، و غیره است. برای هر آیتم یکی از این سطح دسترسی را با دقت انتخاب کنید: عمومی (Everyone) ، دوستان دوستان (Friends of Friends) ، و یا فقط دوستان (Friends Only).

متاسفانه ، به طور کامل نمی توانید خود را از دید مزاحم مخفی کنید. فیس بوک اعلام می کند که:«نام، تصویر پروفایل ، جنس ، و شبکه همیشه در دسترس دید همه افراد و کاربران فیس بوک است» این مطلب از فیس بوک توضیح میدهد که چرا این گونه است.

۵- تنظیمات حریم خصوصی سفت و سختی وضع کنید!

علاوه بر محدود کردن دایرکتوری اطلاعات اولیه به روی بازدیدکنندگان از پروفایلتان، همچنین باید افرادی را که مجاز به مشاهده مواردی که به اشتراک می گذارید هستند را محدود کنید. به Account  و گزینه Privacy Settings برگشته  و با کلیک بر روی Customize settings  (سفارشی کردن تنظیمات) گزینه های به اشتراک گذاری یا Sharing  را در فیس بوک خود تنظیم کنید. شما همچنین می توانید تنظیمات پیش فرض را انتخاب کنید.

صفحه جدیدی با یک لیست از گزینه ها باز خواهد شد. تک تک گزینه ها را بررسی کرده و تصمیم بگیرید قرار است به چه کسانی اجازه دیدن پست های ارسالی خود ، اطلاعات شخصی، و یا آنچه دیگران با شما به اشتراک می گذارند بدهید. باز هم  می توانید از میان همه افراد، دوستان دوستان ، یا فقط دوستان یکی را انتخاب کنید، و یا هر مورد را به دلخواه خود سفارشی کرده و اطلاعات را فقط برای خودتان قابل مشاهده کرده یا آن را از افراد خاصی مخفی کنید.

نتیجه گیری

بدیهی است که فیس بوک تنها محلی نیست که از طریق آن فردی بتواند برای شما مزاحمت ایجاد کند. مهم نیست که چقدر تنظیمات حریم خصوصی خود را سخت گرفته و یا مردمی که در فهرست دوستان شما هستند چقدر قابل اعتمادند، بالاخره ممکن است فردی پیدا شود که مصمم به پیدا کردن یک نفر و آزار و اذیت او باشد و هدفی جز سرگرم شدن از این طریق نداشته باشد. پس مطمئن شوید که اطلاعات شخصی و اطلاعات تماس خود را تا چه حد در دسترس این شبکه اجتماعی می گذارید، و حریم خصوصی آنلاین شما  به طور کلی مثل یک تخم مرغ خام شکننده است.

منبع: makeuseof

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
114 دیدگاه
 1. سهيل آرمان خواه می‌گوید

  مفید بود
  ولی باید بگم که خودتون هم غیر مستقیم گفتین که اصلی ترین مزیت فیسبوک تعداد اعضای زیادش هست
  پس باید قبول داشته باشید که خودش به تنهایی مزیت منحصر بفردی نسبت به سایر شبکه های اجتماعی نداره
  یعنی در واقع با مقالاتی که من نوشتم (فیسبوک ده دلار هم نمی ارزد ) هم همنظر هستین

 2. سیما می‌گوید

  با سلام ممنو ن از سایت بسیار خوبتون
  میخواستم بپرسم که چگونه می تونیم برای کسی که اشتباهی Requestفرستاده ایم بلافاصله درخواستمان پس بگیریم یعنی لغو کنیم؟

  1. رضا می‌گوید

   دوست عزیز سلام،

   یکی از این روشها حذف شخص از لیست دوستان خودتون می‌باشد.
   البته به شرطی که هنوز شخص مورد نظر پیغام ارسالی را مشاهده نکرده باشند.

 3. فرزاد می‌گوید

  مطلبتون فوق العاده خوب و مفید بود..به نظر من ما بلد نیستیم از یه محیطی مثل فیس بوک خوب استفاده کنیم..فیس بوک به جای ایجاد ارتباط و برقراری جو صمیمی تبدیل شده به البوم عکس و شو لباس و چشم و هم چشمی واسه اینکه کی بهتر آرایش کنه و خشکل تر بیاد توی فیس بوک..ما اصل رو ول کردیم..همش هم تقصیر این خانوماست..همه جا شورشو در میارند.تا دیروز غم و غصه آرایش داشتند حالا به مشکلشون گرفتن عکس خوب توی فیس بوک هم اضافه شده.. .

 4. فرید می‌گوید

  سلام یه سوال دارم فیس بوک در خواست دوستی من به دوستانی که میخواهم دوست شوم رد میکند و این پیام را میدهد

  Sorry, we can’t send your request
  Because sending requests to strangers is considered spam, your friend requests have been blocked for 14 days. Please visit the help center to learn more or let us know if you believe we’ve made a mistake.

  برای حلش باید چه کنم
  با تشکر از لطفتون

  1. رضا می‌گوید

   دوست عزیز سلام،
   یکی از دلایل این پیغام تعداد تقاضاهای دوستی زیاد تأیید نشده یا رد شده است که از طرف شما برای دیگران ارسال شده است.

   تو راهنمای سایت اومده فقط صبر کنید از ۱۴ روز تا ۳ ماه. زمانش بسته به تعداد ذکر شده توسط سایت تعیین میشه.

   🙂

  2. اشکانی می‌گوید

   سلام، من چند روزی است وقتی پیام دوستی برای کسی می دهم، اول این سوال را می کند:
   will have to confirm your request. Please only send this request if you know him personally.
   . علت چیست؟ چطور می توان آن را مرتفع کرد؟
   سپاس از اطلاعات خوبتان

  3. رضا می‌گوید

   سلام 🙂

   ۱٫ تعداد تقاضاهای دوستی پاسخ داده نشده یا رد شده شما از حد مجاز بیشتر شده. یه کمی صبر کنید و یا اگه افراد مورد نظرتون رو کامل میشناسید بهشون ایمیل بدید و ازشون بخواهید اونها شما رو اضافه کنند.

   ۲٫ تعداد بازدید شما از پروفایل افرادی که دوست شما نیستند به طور قابل ملاحظه ای تغییر کرده و روند بازدید پروفایلهای دیگران توسط شما بوسیله فیس بوک قابل حدس زدن شده بدون اینکه نتیجه اون منجر به اضافه شدن فرد بازدید شده به لیست دوستان شما بشود.

   این دو دلیل اصلی هاش هستند. فراموش نکنید تو قوانین سایت در چند جا ذکر شده از فیس بوک برای Date استفاده نکنید.

   🙂

 5. نرگس می‌گوید

  سلام خدمت شما دوست عزیز.در ابتدا ممنونم از زحمات شما.من یه مشکلی با فیس بوک دارم اونم اینه وقتی گزینه ی اینکه دیوار(وال)را فقط خودم ببینم را فعال میکنم دیگه اصلا هیچکی نمیتونه رو دیواره من چیزی بنویسه.خواهشا راهنمایی کنین خیلی مهمه.اگه ممکنه دقیق بگین چیکار کنم.ممنون

 6. آیدا می‌گوید

  سلام ممنون از مطالب خوبتون.می خوام بدونم آیا میشه کسانی رو که به صفحه ما تو فیس بوک سر زدن ولی friend مون نیستن دید؟

  1. رضا كيا می‌گوید

   سلام

   این تقاضا درست مثل این می‌مونه که بخواهید بدونید چند نفر تو خیابون امروز شما رو دیدند که شما اونها رو نمی‌شناسید!!

   ذات سایتهای اجتماعی به این مسئله شبیه، بنابراین نه فیس بوک خودش این قابلیت رو داره نه هیچ برنامه‌ای توانایی این رو داره که بتونه این آمار رو به طور درست و منطقی نمایش بده.

   یه چندتا برنامه هستند که فقط در حد ادعا باقی موندند.

   البته امکانش هست یه روزی فیس بوک هوس کنه این آمار رو به شما بده. چون تمام ردپای حرکات شما در فیس بوک ثبت و بر اساس اونها و شیطنتهای شما هست که ممکنه گزینه‌هایی برای مدتی محدود یا همیشه از شما گرفته بشه.

   🙂

 7. علی می‌گوید

  همانطور که گفتید یکی از راهها مسدود کردن فرد مزاحم می باشد. مسدود کردن مزاحمها ولی فکر نمی کنید مزاحمها هم به همین شیوه کسی که مزاحم نیست را می تونند مسدود کنند یعنی مثلا خود شما را من مسدود کنم این شیوه در فیس بوک به نظرم اشکال داره .

 8. المیرا می‌گوید

  میدونید چند نفر باید اقدام به بلاک شخصی در فیس بوک بکنند تا طرف بلاک بشه؟

  1. رضا كيا می‌گوید

   سلام

   اگر منظورتون بلاک از نوع ذکر شده رد مرود اوّل باشه، اصلا تأثیری نداره مگر اینکه:

   قبلاً تو بخش راهنمای سایت نوشته بود اگر ۳۰ مورد گزارش تخلف داشته باشی خود به خود اخراج میشید از سایت. امّا الان اون بخش رو از تو راهنما برداشتند و به نظر میرسه این یعنی ممکنه حتی با یکی بلاک بشی.

   بسته به محتوا و دلیل بلاک شدن توسط یک فرد وجود داره.

   🙂

 9. shaha می‌گوید

  kheyli kheyli ali bod dasted dard nakone

 10. ابراهیم می‌گوید

  سلام چند تا نامرد منو لاک کردن حالا هیچ راهی به غیر از این که با یک یوزر دیگه وارد فیسبوک بسم وجود نداره تا ببینمشون

 11. محمد می‌گوید

  سلام من رفته بودم تو یه پیج برای هر عکسی یه نظر میدادم شاید ۱۰ یا ۱۲ تا بعدش فیسبوک اعلام کرد شما موقتا بلاک شدید چون از یک آیتم چندین بار بصورت مکرر و در فاصله کوتاه استفاده کردید و … حالا شما موقتا بلاک هستید در صورت تکرار در آینده بلک دائمی میشید
  آخه این درسته من فقط نظرم رو دادم فیسبوک نمی تونه تشخیص بده من مزاحمت ایجاد نکردم؟
  حلا میخوام بدونم در چه صورت من ممکنه اکانتم رو از دست بدم آخه این چه وضعشه
  دیگه جرات نمی کنم خارج از صفحه خودم جایی برم

  1. رضا كيا می‌گوید

   سلام

   درسته اگه هزاران لایک و کامنت و اینها هم داشته باشید بلاک نمیشید.!!
   شما بخاطر تعداد بالای گزارش تخلف که عده‌ای برای شما ثبت کرده‌اند بلاک شدید

   🙂

 12. مجتبی می‌گوید

  یه سوال ، لطفاً اگه میشه راهنماییم کنید! یه پیج ساختم که می خوام اعضاش یه عده ی خاص باشن ! ولی الان هرکی Like بزنه می تونه پست و کامنت بذاره! می خواستم ببینم چیکار باید بکنم تا جز اون افراد محدود کس دیگه ایی نتونه. مرسی

 13. shahryar می‌گوید

  من بلاک شدم به خاطر در خواست دوستی زیاد حالا میخوام از بلاک در بیام چه کنم؟

  1. ITTeach می‌گوید

   چند روز باید صبر کنید اتوماتیک از بلاک خارج میشید

  2. رضا كيا می‌گوید

   سلام 🙂

   به همین روش عمل کنید، فقط فراموش نکنید اگر در مدت بلاک شدن، مدام به پروفایلهای افرادی که تو لیست شما نیستند سرک بکشید مدت زمان بلاک شدن شما طولانی تر میشه 🙁

 14. asalan می‌گوید

  سلام میخواسم ببینم کجامیشه تمامی درخواستهای دوستی راکه دادم لغوکنم.مرسی ازشما

 15. Armin می‌گوید

  سلام
  من ۷ روز بلاک بودم بعد ۷ روز ۱۴ روز دیگه بلاک شدم میخواستم بدونم دلیلش چیه؟
  هصلا میشه فهمید چه کسی بلاک میکنه؟

 16. amir می‌گوید

  سلام آیا میتونم برای گروه که ادمینش هستم آمار فعالیت اعضایم را داشته باشم (تعداد لایک تعداد کامنت و ….. یا نمودار بگیرم روزانه ….) لطفا ایمیل فرمائید

 17. ساناز می‌گوید

  سلام
  ایا می تونم کسی رو از لیستم به نحوی پاک کنم که دیگه نتونه search ام کنه ؟ از طریق بلاک کردن این اتفاق می افته؟

  1. رضا كيا می‌گوید

   سلام

   از طریق بلاک میشه، یه راه دیگه هم از کارانداختن گزینه جستجو از طریق ایمیل هست که باید در تنظیمات حریم شخصی فیس بوک اون رو از کار بندازید.
   البته راه دوّم جلوی جستجو برای همه افراد رو میگیره

   🙂

 18. مهراد می‌گوید

  سلام

  چند وقته یه نفر با عکس و اسم دوستم و لقب بد یه صفحه ساخته و داره از اون سو استفاده می

  کنه به نظر شما دوستم چیکار می تونه بکنه

  1. نام شما... می‌گوید

   منم همین مشکلو دارم چی کار میشه کرد

  2. رضا كيا می‌گوید

   سلام

   به چند تا از دوستان اطلاع بدید تا به اون صفحه بروند و گزارش تخلف به عنوان صفحه تقلبی اعلام کنند. فیس بوک در صورت تشخیص اون صفحه رو پاک میکنه و اون اکانت هم غیر فعال میشه.

   🙂

 19. ehsan می‌گوید

  سلام من به یکی پیام اشتباهی دادم چجوری میتونم پاک کنم که نبینه

 20. sahar می‌گوید

  salam…mamnoon az rahnemaee haye mofide2n..mikhastam bebinam mishe to ghesmate chate fb tori tanzimat ro taghir dad ke faghat baraye afrade khasi off bud?? dar zemn agar kasi ro block konim khode shakhs motevaje mishe ya na? besyar sepasgozaram

 21. samira می‌گوید

  salam ,mikhastam bedoonam chetor mishe kasiro ke masdood kardim ya laghve doosti shode 2bare bargardoonim be liste doostamoon,mamnoon

  1. maryam می‌گوید

   salam,man 1nafaro az listam pak kardam,blok nakardam,roye esmesh too addlistam raftam va gozineye zodoodane dost roo zadam,hala chekar konam k betoonam dobare ono bargardoonam,khaheshan rahnamaiim konid

 22. م.شريفي می‌گوید

  سلام من جدیدا ۱۰روز میشه که از طریق فیس بوک لاک شده ام و محرومیت ۷روز به قوت خود باقی است لطفا روشی را بگوید که از محرومیت شروع به کاشتن بشه اخه بعد ۱۰روز همان ۷روز اولی سره جای خود مونده است و این هم متن لاک
  Because sending requests to strangers is considered spam, your friend requests have been blocked for 7 days. Please visit the help center to learn more or let us know if you believe we’ve made a mistake.

  1. م.شريفي می‌گوید

   البته لازمه بگم که در روز اول که با این متن مواجه شدم هم محدودیت ۷روز را نوشته بود بعد ۱۰روز کسر نشده هیچ باز هم ۷روز مانده

 23. نام شما... می‌گوید

  سلام/ ممنون از اطلاعات خوبتون. یه سوال داشتم می خواستم ببینم برای رد کردن درخواست دوستی چی کار باید بکنم؟ مرسی

 24. zeinab می‌گوید

  باسلام من قبلا”کسی رابلاک کرده بودم ولی درحال حاضرپشیمانم چطوراز بلاک خارج و ادش کنم؟

  1. parvaneh می‌گوید

   منم همین مشکلو دارم خواهشا اگه فهمیدید به منم بگید اینم ایمیلمه parvanehamini23@yahoo.com

  2. Nazanin می‌گوید

   میری توی privacy setting بعد میری توی Blocked People and Apps یعنی manage blocking بعدش اسم طرفی که بلاک کردین توی لیست میاره بعد میتونی پاکش منی و برگرده D:

  3. yashar می‌گوید

   سلام و خسته نباشی دوست عزیز
   من یکی از دوستانم به من مسیج میداد و درواقع از ادلیستم و از لیست دوستانم نیست و اد همدیگه نیستیم بعد من از متن مسیجش ناراحت شدم و متاسفانه بلوکش کردم حالا چطوری از بلوک درش بیارم؟؟؟؟ باتوجه به اینکه اد همدیگه نیستیم…. مرسی جواب منو بدین.چیکار کنم که از بلوک من دربیاد؟؟؟ با همین روش که گفتی میشه؟؟؟؟ ممنون

 25. مریم می‌گوید

  سلام
  میخاستم بدونم راهی هست که بشه از بلاک یه نفر تو فیس در اومد؟

 26. leyla می‌گوید

  سلام از کجا بفهمیم ک بلاک شدیم؟ لطفا جوابم زود بدین

 27. leyla می‌گوید

  salam man to facebook mikham darkhast dousti bedam nemishe rosh k kelik mikonam bejaei afzon doust miyad ‘friend request send ‘ che kar bayad bokonam chi shode akhe?

 28. ابوالفضل معصومی می‌گوید

  سلام من نمیتونم تو قیسم چیزی بنویسم یا واسه دیگران چیزی بنویسم اخه من از اینکه پیغام های که کسای دیگه یه هم میزدن خوشم نمیومد و نمی خواستم ببینمشون تو میلم واسه همین بشدن پروفایلمو انگولک کردم حالا مثل اسب تو ش گیر کردم نمیتونم تو وال خودم چیزی بنویسم نه واسه دیگراناصلا روی هیچ ایکونی جز پروفیل و… نمیتونم برم لطفا کمک کنید

 29. fateh. habibzadeh می‌گوید

  Message Not Sent این پیغام یعنی چه اصلا نمی تونم به یکی از دوستام پیام بدم

 30. fatemehh می‌گوید

  با سلام میخواستم بدونم چطور اسامی اشخاصی رو که رفتم فیس بوکشون رو دیدم پاک کنم که با وارد کردن اول هر کلمه ای لیستشون ظاهر نشه؟

 31. محمد کشکولی می‌گوید

  آقا به نظر شما راهی هست که بشه به گونه ای تنظیم کرد که کسی از دوستان نتوانند ما رو به گروه دیگری اضافه کنند ؟
  من این مشکل رو دارم؟

 32. mohamad می‌گوید

  سلام
  دسوت عزیز آیا راهی است که از بلوک لیست شخصی خارج شویم

 33. nersi می‌گوید

  سلام،یه سوال دارم؛اگه کسی رو بلاک کنیم از طریق مسیر اول،دوباره می تونیم اون شخص رو از لیست بلاک حذف کنیم و برگردونیم به تنظیمات اول ؟

  1. رضا كيا می‌گوید

   سلام

   بعله از همون مسیر اون شخص رو از فهرست پاک کنید، فقط در نظر داشته باشید به مدت ۴۸ ساعت اجازه ندارید دوباره به این فهرست همون فرد رو اضافه کنید.
   🙂

 34. فاطمه می‌گوید

  سلام
  می خواستم بدونم کسی با داشتن ادرس ایمیلم می تونه من رو تو فیس بوک پیدا کنه

  1. Nazanin می‌گوید

   بله ایمیل شما رو در search مینوسن و پیداتون میکنن D:

 35. آزاد می‌گوید

  سلام خوبید؟
  می خواستم بدونم چطور میشه فهمید که کیه تو فیس بوک من و بلاک می کنه!!!!!
  از اینم مطئنم که واسه کسی پیغام دوستی نفرستادم تا رد کنه
  سری اول ۴ روز بلاک شدم سری بعد به محض اینکه خوب شدم ۱ هفته بلاک شدم حالام ۱ روز درست شد ولی این سری زده ۳۰ روز بلاکم!!!!!!!!!!

 36. صابر می‌گوید

  خیلی مفید و آموزنده بود.مرسی
  در فیس بوک ترفندی وجود داره که بتوان فهمید چه کسی اسمتو جستجو می کنه یا از پروفایلت بازدید می کنه غیر از دوستانت تو اد لیست …

 37. سعید می‌گوید

  اگه خودم ۳۰ روز بلوکه شم چی میشه کلا بسته میشه
  جوابو به ایمیلمم میدید؟saeedghaffari72@yahoo.com

 38. parvaneh می‌گوید

  سلام من اشتباهی یکی از دوستامو بلاک کردم حالا موندم چه جوری پیداش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟حتی بین دوستاشم نیست کلآ محو شده حتی توی لایکایی که ازش داشتم عکسش یهو رفت نمی دونم چکار کنم؟ خواهشآ راهنماییم کنید لطفا ایمیل کنید برام مررررررررررررررسی

 39. parvaneh می‌گوید

  در ضمن از طریق پروفایل خودش این کارو کردم من اصلا بهش دسترسی ندارم نمی خواستم اینجوری بشه در ضمن من اول از بین دوستام حذفش کردم اما به والش دسترسی داشتم

 40. سیا می‌گوید

  سلام ببخشید من اکثرا تو فیس بوک قفل میشم نمی تونم درخواست دوستی بدم ؟ میشه بهم بگید باید چه کاری بکنم
  اگر می تونید به ایمیل ادرسم ارسالش کنید ممنون

 41. اردلان می‌گوید

  سلام
  با تشکر فراوان
  من کسی رو اشتباهی بلوک کردم
  حالا میخواهم دوباره به لیست دوستام اضافه اش کنم لطفا راهنمایی کنید
  لطفا راهنمایی کنید
  با تشکر

 42. saeb می‌گوید

  خیلی حال کردم از راهنمایی تون موفق باشین

 43. سوال می‌گوید

  سلام شخصی به نام من پیج ساخته چگونه می توانم آن پیج را ببندم و به مدیریت فیس بوک هم اطلاع دهم

 44. Davood می‌گوید

  چطور بلوکه شدن رو دور بزنیم

  1. محمود می‌گوید

   منم همین سووالو دارم چطور میشه بلوک شدن توسط یک فرد رو دور بزنیم

 45. مژده می‌گوید

  سلام
  واقعاً خواهش می کنم منو راهنمایی کنید :
  حدود یک سال پیش یکی از دوستان من برای من یه اکانت فیس بوک ساخته که هم پسورد ایمیل را فراموش کرده و هم فیس بوک را . حتی فراموش کرده که به سوالات امنیتی ایمیل چه پاسخی داده و من واقعاً نیازمندم که این اکانت را دی اکتیو کرده ، راهنمایی کنید.

 46. محمود می‌گوید

  سلام من عضو فیس بوک هستم یکی از دوستانم باش در ارتباط بودم تو فیس بوک از دستم ناراحت شده و منو بلوک کرده دیگه نمی تونم بش پیام بدم یا صفحشو ببینم….الان بلوکم کرده هیچ راهی برای ارتباط نیست میخواستم بدونم راهی برای فرستادن پیام به فرد بلوک شده وجود داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خیلی مهمه برام

 47. NARCIS می‌گوید

  سلام خوب ستید من نارسیس هستم دیروز موقع گذاشتن عکس من رو ریپورت کردن و بلوک شده نمیتون عکس بزارم من رو راهنمایی کنید

 48. NARCIS می‌گوید

  You recently posted something that violates Facebook policies, so you’re temporarily blocked from using this feature. Learn More.

  To keep from getting blocked again, please make sure you’ve read and understand
  Facebook’s Community Standards.این پیغام برای من میاد در فیس بوک موقع عکس گذاشتن

  1. رضا كيا می‌گوید

   دوست عزیز

   همونطور که تو متن اخطار فیس بوک اومده شما عکسی رو بارگذاری کردید که شخص دیگری اون رو به فیس بوک به عنوان عکس غیر مجاز معرفی کرده و فیس بوک هم پس از بررسی اون عکس رو حذف و شما رو تو لیست بدها گذاشته 🙁

   رو اون لینک که داده کلیک کن، توضیح بیشتر که چه جور عکسهایی نباید گذاشته بشه رو نوشته.

   انشالله با رعایت اون موارد تعداد کارتهای زرد منتهی به قرمز شما کم بشه

   🙂

 49. zahra می‌گوید

  salam!mikham page fb o vase ye moddat bebandam ke baed k baz kardam etelaat mataleb & dustam pak nashode bashan.mishe?chejuri?mamnun

 50. آوا می‌گوید

  سلام
  چندین بار واسم یه برنامه فرستاده شده که میگه از طریق اون برنامه میتونم افرادی رو که به صفحه من میان ببینم. آیا چنین امکانی وجود داره ؟ اگه هست لطفا راهنماییم کنید که چه جوری ازش استفاده کنم
  ممنون از دوستانی که بهم جواب بدن 🙂

  1. علیرضا زارع می‌گوید

   سلام .
   این یه اپلیکیشن جعلی هست واسه هک کردن اکانت شما . به هیچ وجه روی لینکی که میگه کلیک نکنید و مطمئن باشید که چنین امکانی وجود نداره . حتما به این لینک یه سر بزنید . در مورد این کلاهبرداری ها توضیح دادیم :
   http://goo.gl/YpIWq

  2. آوا می‌گوید

   مرسی آفای زارع

 51. بهروز می‌گوید

  با تشکر از مطالبتون بهره مند شدیم

 52. pooyan می‌گوید

  مرسی از سایت خوبتون یه سوال داشتم منو یکی بلوک کرد حالا ۳ ماه میشه که هنوز از بلوک اون شخص نیومدم بیرون گفتم حالا بد چی کارکنم از کسایی که اون موقعه بلوکم کردن اومدم بیرون اما از این یکی هنوز نه

 53. سعید می‌گوید

  سلام خسته نباشید من توی فیس بوک بلوکه شدم خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید تا از این حالت خارج شم

 54. DARYA می‌گوید

  سلام.امروز موقع وارد شدن به فیس بوک برام پیغام اومد که شما از یه کامپیوتر ذیگه وارد شدید به خاطر اینکه مطمان بشیم خودتون هستید لاک شدید.در حالی که همیشه با این کامپیوتر وارد میشم
  میشه دلیلش رو برام میل کنید
  FHGOODLUCK@YAHOO.COM

 55. نام شما... می‌گوید

  اکانت من disable شده و همه کار کردم که برگرده
  این میل واسه من اومده
  Hi,

  Your account has been disabled because you violated the Facebook Terms.

  Unfortunately, we won’t be able to reactivate your account or respond to your email directly.

  For more information about our policies, please read the Facebook Community Standards: https://www.facebook.com/communitystandards/

  Thanks,
  The Facebook Team
  میشه کمکم کنید؟؟؟
  این یعنی چی

 56. ali می‌گوید

  سلام
  میخواستم بدونم راهی هست لیست کسایی که بهشون درخواست دوستی دادیم ولی هنوز تاییدمون نکردن و ببینیم
  ممنون

 57. ali می‌گوید

  لیست کسایی که تو فیسبوک وتسشون درخواست دوستی فرستادیم ولی هنوز تاییدمون نکردن و چجوری میشه دید
  ممنون

 58. کیان می‌گوید

  با سلام وباتشکر به خاطر سایت بسیار خوبتان
  من وقتی پیام دوستی برای کسی می خواهم بفرستم چنین پیامی میدهد:friend requests blocked for 4 days
  می خواستم بدونم برای برطرف کردنش چه کار باید بکنم

 59. saeed می‌گوید

  alie ghorboone hamatoon saeed

 60. saeed می‌گوید

  chikar konam ke dg ye nafar natoone ba oon esmesh biad fb?

 61. ایرج می‌گوید

  من بلوک شدم.میتونید کمکم کنید.میگن باید تعدادی از اعضا باید منو addکنن.آیا این درسته؟من میخوام از این بلوک در بیام.راهنماییم کنید

  1. ghazal می‌گوید

   منم همین مشکلو دارم
   کمک کنین لطفا

  2. محمد می‌گوید

   منم بلوک شدم چکنم.خداااااااااااااا

 62. mehrnaz askari می‌گوید

  سلام من فیسبوکم از طریق یک مزاحم بلوک شده نمی تونم از طریق اکانتم وارد بشم خواهش می کنم کمکم کنید

 63. ali keykavousi می‌گوید

  سلام یک خانمی که توی ادد لیست دوستانم بوده می خواسته به زور وارد پیج فیسبوکم بشه همش رمز اشتباه زده از سمت فیسبوک حساب کاربری ام بلوک شده لطفاً کمکم کنید مرسی

 64. hani می‌گوید

  چرا کسی جواب سوالا رو نمی ده؟

 65. ghazal می‌گوید

  سلام
  من چند تا کامنت گذاشتم حالا میخوام کامنت بزارم این پیغامو میده….
  As we notified you earlier, this feature is temporarily unavailable because you’ve been making spammy and irrelevant posts on Facebook Pages.
  کی از بلاک در میام ؟ اصلا چجوری از بلاک بودن درمیام؟

 66. amirarsalan v می‌گوید

  با سلام من یک پیج (از اونایی که لایک میکنن)ساختم و حالا می خواهم آن را ببندم باید چکار کنم؟؟؟؟؟؟

 67. سهیلا می‌گوید

  سلام فیس بنده رو از دیشب انگار ریپرت کردن نه میشه چیزی رو لایک بزنم نه فعالیت داشته باشم نه حذف کنم نه دوستان تو گپم رو میبینم دلیلش چیه اخه ؟ من اصلا نه باکسی کاری داشتم نه حرف زشتی نه پست ناجوری جز اینکه تاحالاچند تامزاحم رو بلاک کردم ! الان باید چیکار کنم تادرست شه این وضعیت پرو فایلم ؟

 68. امید فرهمند می‌گوید

  سلام هنگام ارسال پیام این پیغام میاد علت جیه راهنمایی کنید متشکرم
  Some of your messages have been reported as spam. To avoid getting blocked, make sure your messages are in line with the Facebook Community Standards.

 69. امید فرهمند می‌گوید

  سلام هنگام ارسال پیام این پیغام میاد علت جیه راهنمایی کنید متشکرم
  Some of your messages have been reported as spam. To avoid getting blocked, make sure your messages are in line with the Facebook Community Standards.

 70. مسعود می‌گوید

  سلام
  من با یکی که هر دو درخواست دوستی واسه همدیگه نفرستاده بودیم پیام میزدیم از دیروز قطع شده دیگه هر چند بار که میفرستم نمیفرسته الان هم کلا ناپدید شده نه میتونم بفرستم نه میتونم فرستاده های اون طرف رو ببینم

 71. isun می‌گوید

  slm, man mikham yki az friend hamo block konam vali nemikham unfriend beshe, age block konam remove nemishe?

 72. zahrashamloo می‌گوید

  سلام مطالبتون خیلی خوب وکازگشاست وبه خیلی از سوالات کاربران پاسخ میده من هم یک سوال دارم البته راجع به فیسبوک نیست من از وقتی آنلاین به اینترنت وصل شدم ویندوزم چون نسخه اصلی نیست روی صفحه دکستاپ عکسی قرار نمیگیره جند دفعه سعی کرد م ویندوزرو قانونی کنم ولی موفق نشدم میشه من رو راهنمایی کنید /مرسی

 73. zahrashamloo می‌گوید

  سلام مرسی ازجوابهای خوبتون چطوری میشه ویندوز روقانونی کرد که دکستاپ مشکلی نداشته باشه

 74. sayeh می‌گوید

  oooooooooo
  pas aghaye zare ke tarafdare amniat hastan inja faaliat daran
  bekhatere hamin maro block kardan mozahemeshon nashim
  vay khodaye man

 75. jahangir می‌گوید

  سلام من تازه فیس بوکمو راه اندازی کردم ولی همون روز اول من لاک شدم میخواستم ببینم مشکل از کجاست چجوری درستش کنم.وقتی میخوام لایک کنم یا کسیو اد کنم اینThis Feature is Temporarily Blocked
  You’re temporarily blocked from using this feature. Sorry for the inconvenience.

  پیغامو میده

 76. محمد می‌گوید

  سلام ببخشید من میخوام این سوال رو جواب بدم در فیس بوک این رو برام میزنه
  You’re temporarily blocked from using this feature. Sorry for the inconvenience.

  In the meantime, review our Community Standards or send us feedback
  احتمالا بلاک شدم
  بعد میفافتم بیرون یکبار وقتی ورود میزنم اینو میزنه
  Your Account’s Temporarily Blocked

  You’re temporarily blocked from using certain Facebook features.

  This block will be lifted in 30 days.

  Using Facebook to post or create spammy content is a violation of our Community Standards. If you continue to abuse Facebook’s features, your account could be permanently disabled.
  اگر ممکنه راحی بگید که منو از بلاک در بیارن یا متن انگلیسی بدید من به پشتیبانی بدم من رو از بلام در بیارن ممنون میشم چند سالی هستش این یوزم رو دارم همه منو با این نام میشناسن ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. محمد می‌گوید

   منم مشکل تو رو دارم .تورو خدا منم کمک کن>>>>

 77. مجید می‌گوید

  سلام وارادت
  مدتی است من درفیس بوک نمی توانم لایک کنم یا نظر خودم را درقسمت اشتراک دوستان بگذارم می توانید راهنمائی نمائید ؟
  خطای بلک به من میدهد

 78. taranoom می‌گوید

  سلام شب خوش با ایمیلم ۲ تا فیسبوک با نام های مختلف ساختم ویکی از آنها را میخواهم از بلوکه کنم ۱-آیا برای فیسبوک دومم مشکلی پیش نمیاد۲-روش بلوکه کردن رانمیدونم ممنون میشم اگر برام ایمیل کنید متشکم

 79. یاشار می‌گوید

  سلام دوست عزیز خسته نباشی
  من یکی از دوستهامو که توی فیسبوک اد همدیگه نبودیم را بلوک کردم حالا خیلی ناراحتم و میخوام اونو آن بلوک کنم که دوباره بتونه به من مسیج بده و کامنتهای منو ببینه چون ما دوستان مشترک زیادی داریم ممنون میشم راهنمایی اساسی کنی داداش ما به همدیگه مسیج میدادیم فقط اما حالا خیلی پشیمونم و میخوام آن بلوکش کنم

 80. رويا می‌گوید

  با سلام
  نمیدونم چرا فیس بوک یک دفعه پیغام داده که حتما شماره تلفنتو بده تا یک کد برات ارسال کنم والان نمیتونم تو پروفایلم برم تا دیروز درست بود وقتی هم که شماره تلفونو میدم برام کدی ارسال نمیشه
  ۱- چرا اینطوری شده
  ۲-اگر کد ارسال نشه چیکار کنم یعنی صفحه فیس بوکم از بین میره

 81. fatemeh می‌گوید

  با سلام من تمام پیام های دوستم رو که زیر عکس هام نوشته بود و پاک کردم و الان از لیست دوستام پاک شده و اصلا نمیتونم سرچش کنم یا ادش کنم لطفا منو راهنمایی کنید

  1. رضا کیا می‌گوید

   سلام

   به نظرم اون دوستتون بهش برخورده و شما رو بلاک کرده. به یکی از دوستای مشترک بگین بهش پیام بده

   🙂

   کلاً دعوا کار خوبی نیست :))

 82. محمد می‌گوید

  سلام.من بلوک شدم نمیدونم چطور ازش خلاص بشم تورو خودا منو کمک کنید

 83. علی می‌گوید

  راهی هست که بشه از بلاک یه نفر تو فیس در اومد؟

  1. دریا می‌گوید

   سلام تنها راهش اینه که پسوردت را عوض کنی که مرحله مرجله پیش بری و اول باید شماره تماس بدی تا بهت ی کد بده و اگه اس برات نیومد تماس بزن بعد بهت تلفن میزنن سعی کن بتونی مکالمه را ضبط کنی چ.ن سریع کد میده و بعد کد را میزنی و بهت ایمیل میاد والی اخر که منجر به تغییر پسورد میشه و این واسه منم پیش اومده که طرف با داشتن ایمیل این کارو میکنه به جای تو میره و هی پسود اشتباه میزنه پس ایمیل که یوزر گذاشتین به هیچ کس ندین

 84. دریا می‌گوید

  سلام میخواستم بپرسم که اگه کسی ایمیل ما رو داشته باشه چطوری میتونه مارو بلاک کنه اونم به صورتی که اصلا صفحه لاگین نشه و فیس بوک پیام خطای وارد کردن پسورد را بده و بعدم وارد صفحه بشه که شماره تماس میخواد ؟؟؟؟؟؟

 85. نسیم می‌گوید

  سلام یه نفر یک ماه پیش با اسم و فامیل من یه صفحه تو فیسبوک ساخته بود که من فقط ۱ بار گزارشش کردم وپاک شد حالا دوباره یه صفحه جدید ساخته ولی هر چقدر از اکانت های مختلف گزارشش میکنم حذف نمیشه.چیکار کنم؟تورو خدا زودتر جوابمو بدین داره با آبروم بازی میکنه

 86. maryam می‌گوید

  ba salam,man 1nafaro az listam pak kardam,blok nakardam,roye esmesh too addlistam raftam va gozineye zodoodane dost roo zadam,hala chekar konam k betoonam dobare ono bargardoonam va joze addlistam bshe????,khaheshan rahnamaiim konid

دیدگاه‌ها بسته شده است.

فیس بوک بستر نرم افزاری بسیار خوبی برای روابط اجتماعیست. شما می توانید با دوستان قدیمی مدرسه و دانشگاه دوباره ارتباط برقرار کرده و یا با افراد