متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

گوگل: روزانه ۵۰۰.۰۰۰ دستگاه آندروید فعال میکنیم

12345 (بدون نظر)
Loading...
79

مراقب تیم iOS باشید چون ارتش آندروید هرروز قوی تر میشود. فقط در مورد چند صد دستگاه و یا حتی چند هزار  دستگاه صحبت نمیکنیم. هر ۲۴ ساعت ۵۰۰.۰۰۰ محصول جدید آندروید را امتحان کنید. علاوه بر این گوگل میگوید که این تعداد رو به افزایش است.

روزانه بیش از ۵۰۰.۰۰۰ محصول آندروید فعال میشود. و این تعداد از ۴.۴w/w درصد رو به افزایش است. اندی روبین، معاون ارشد موبایل گوگل، در توییتر اعلام کرد:

اگر به جلسه  I/O ماه پیش گوگل برگردید. سلطان تحقیقات گفت روزانه ۴۰۰.۰۰۰ محصول آندروید فعال میکنند. از روزانه ۳۰۰.۰۰۰محصول در دسامبر و هر روز ۱۰۰.۰۰۰ محصول در یک سال گذشته که نشان میدهد رشد انفجاری در اردوگاه آندروید در حال روی دادن است. و تحت نظر گوگل مجوز اجرای سخت افزار نسبتا آندروید به نسبت محصولات اپل و آیفون …..

بر اساس مقایسه مرورگرهای وب ،آخرین آمار تثبیت شده در ماه آوریل در سایت comScore آندروید در با ۳۶.۴ درصد در صدر قرار دارد. اپل با ۲۶ درصد در رده دوم و به دنبال آن ریم( (RIM با ۲۵.۷ درصد، مایکروسافت ۶.۷ درصد و پالم ((Palm 2.6 درصد قرار دارند.

منبع: hothardware

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
2 دیدگاه
 1. عباس كريمي می‌گوید

  خانم صالحی من که به نوبه ی خودم (و به عنوان یه آماتور) براتون آرزوی موفقیت دارم. فکر می کنم شما هم بعد یه مدت که اینجا فعالیت کنین مثل من احساس رضایت کنین. فقط یه لطف کنین: چند دقیقه قبل از اینکه گویا رو بترکونین خبر بدین تا فرصت برای فرار داشته باشیم : )
  موفق باشین

  1. مونا صالحی می‌گوید

   ممنون از لطفت
   حتما:)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مراقب تیم iOS باشید چون ارتش آندروید هرروز قوی تر میشود. فقط در مورد چند صد دستگاه و یا حتی چند هزار دستگاه صحبت نمیکنیم. هر 24 ساعت 500.000 محصول جدید آندروید را امتحان کنید. علاوه بر این گوگل میگوید که این تعداد رو به افزایش است.