متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

درختچه محصولات اپل: ۳۵ سال با محصولات اپل (اینفوگراف)

12345 (بدون نظر)
Loading...
52

شاید سخن گفتن از ۳۵ سال پیش سخت باشه، اینکه در ۳۵ سال پیش شرکتی بنام اپل بوده که محصولات الکترونیکی تولید می‌کرده و شرکتی بوده که مخترع محصولات الکترونیکی بوده در ۳۵ سال پیش و شاید کمی عجیب باشه که عمر این شرکت در طی ۳۵ سال خوب بوده حال هر چند خیلی از لوازم الکترونیک اختراع شده عمر چندانی نکرده و در همان روزهای اولیه جوابگوی مردم بوده‌اند و بعد از دو الی سه سال از رده تولید و مصرف خارج شده‌اند.

اما اینفوگراف زیر رو مایک واسیلوه برای سایت مشیبل طراحی کرده که در این اینفوگراف محصولات ایده‌آل شرکت اپل رو از سال ۱۹۷۶ تا ۲۰۱۱ معرفی کرده و طبق شاخه‌ها تغییرات این محصولات رو نمایش داده است.

حال که شایعاتی در مورد آیفون ۵ ، آیفون ۶ به گوش می‌رسد، هر کسی با دیدن این درختچه و شاخه‌های محصولات اپل به این نتیجه می‌رسد که شنیدن این شایعات در مورد محصولات آیفون ۵ و  آیفون ۶ را باور می‌کند و احساس می‌کند که در سال ۲۰۱۱ این محصولات معرفی خواهند شد.

لطفا نظرات خودتون رو در مورد طراحی این اینفوگراف با ما در میون بگذارید.

منبع: mashable

 

Graphic created by Mike Vasilev

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شايد سخن گفتن از 35 سال پيش سخت باشه، اينكه در 35 سال پيش شركتي بنام اپل بوده كه محصولات الكترونيكي توليد مي‌كرده و شركتي بوده كه مخترع محصولات الكترونيكي بوده در 35 سال پيش و شايد كمي عجيب باشه