متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

اشتراک خودکار مطالب گوگل پلاس با توییتر و فیس‌بوک

12345 (بدون نظر)
Loading...
164

شروع بکار جی پلاس برای گوگل توسعه‌ای می‌باشد که به یکباره کارهای زیادی انجام می‌دهد. یکی از آنها انتقال خودکار پست‌های به اشتراک گذاشته در گوگل به توییتر و فیس‌بوک می‌باشد.

قبل از انتقال پست‌ها برای شروع جی‌پلاس باید وارد توییتر یا فیس‌بوک شوید. می‌توانید از کلید جی‌پلاس در نوار مشکی رنگ هدایت گوگل در قسمت بالای آن این کار را انجام دهید. به محض اتمام این کار، فرم اشتراک گذاری گوگل را باز کنید و آیکون فیس‌بوک و توییتر را مشاهده نمایید که نشان می‌دهد پیام شما به درستی در آن شبکه‌های اجتماعی نیز به اشتراک گذاشته شده است. برای غیر فعالسازی اشتراک گذاری بر روی آیکون کلیلک نمایید.

جی‌پلاس علاوه بر اشتراک گذاری مسائل جریان‌های توییتر و فیس‌بوک شما را نیز با هم مرتبط کرده و به گونه‌ای تمام به روز رسانی‌ها تنها در گوگل پلاس قابل مشاهده می‌باشد. برای فعالسازی این مورد نیز گزینه‌ای وجود دارد. به نظر من توسعه گوگل پلاس فیس بوک بهتر عمل می‌کند.

جی‌پلاس همچنین گزینه صندوق پستی جی میل را به نوار بالای صفحه می‌افزاید که آیکون کوچکی همراه با یک عدد می باشد که نشان دهنده پیام‌های خوانده نشده در صندوق پستی می‌باشد. کلیک بر روی آیکون جی‌میل فهرستی از پیام‌های خوانده نشده را به شما نشان می‌دهد که این امکان را ایجاد کرده تا مستقیم به ایمیل‌های خود  از طریق گوگل پلاس دسترسی پیدا کنید. بد نیست، نه؟

دانلود افزونه جی‌پلاس برای اشتراک‌گذاری مطالب گوپلاستان در فیس‌بوک و توییتر

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
3 دیدگاه
 1. barbod می‌گوید

  درود
  میشه یک مقدار بیشتر توضیح بدین
  گفتین که از طریق نوار مشکی در گوگل میشه این ارتباط بر قرار کرد
  اگه ممکن هست بیشتر توضیح بدین

 2. reza می‌گوید

  مهندس عالی بود … ممنونم از مطالب بینظیر شما دوست خوبم …

 3. رضا می‌گوید

  اینکه لینکش مشکل داره…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شروع بکار جی پلاس برای گوگل توسعه‌ای می‌باشد که به یکباره کارهای زیادی انجام می‌دهد. یکی از آنها انتقال خودکار پست‌های به اشتراک گذاشته در گوگل به توییتر و فیس‌بوک می‌باشد.