آپلود فایل ها در دراپ باکس بوسیله ایمیل

آپلود فایل ها در دراپ باکس بوسیله ایمیل
 • 1390/6/2
 • علیرضا
 • 11

ممکن است که همیشه و همه جا لپ تاپ خود را در اختیار نداشته باشیم و یا گوشی هوشمندی نداشته باشیم که بتوانیم اپلیکیشن دراپ باکس را بروی آن نصب کنیم . اکنون برای آپلود فایل در دراپ باکس دو راه داریم :

1- استفاده از وبسایت دراپ باکس : شما میتوانید از وبسایت دراپ باکس به منظور اپلود فایل های خود استفاده کنید . ولی اگر بخواهید از یک مرکز عمومی اینترنت مثل کافی نت ها و یا کتابخانه ها استفاده کنید ، ممکن است پس از مدتی دچار مشکل جدی شوید که دزدیده شدن پسورد مربوط به اکانت شما بدترین مشکلی است که احتمال رخ دادنش وجود دارد .

2- استفاده از ایمیل : بله ، درست خواندید . شما میتوانید از طریق ایمیل نیز فایل های مورد نظرتان را در دراپ باکس آپلود کنید . با این کار نیازی نیست که همیشه نوت بوکتان که برنامه دراپ باکس روی آن نصب است را به همراه داشته باشید و یا یک گوشی هوشمند بخرید تا اپ دراپ باکس را روی آن نصب کنید . بسیار خب ، ادامه کار را به صورت عملی با هم انجام میدهیم تا بیشتر متوجه زوایای کار شوید .

 

1- ابتدا به وبسایت SendToDropbox.com بروید . در صفحه اصلی این وبسایت روی لینک Connect to Dropbox کلیک کنید .

2- اکنون به صفحه لاگین دراپ باکس ارجاع داده خواهید شد . در این صفحه باید اطلاعات کاربری خود را وارد کنید .

3- پس از آن از شما درخواست اجازه به منظور فعال کردن این اپلیکیشن بروی اکانت شما خواهد شد که باید روی دکمه Allow کلیک کنید .

تبریــــــــک …….. تمام شد ……. اکنون اکانت شما توسط یک آدرس ایمیل منحصر به فرد که توسط وبسایت SendToDropbox پشتیبانی میشود ، مشخص خواهد شد . این آدرس ایمیل را پس از مرحله 3 دریافت خواهید کرد .

نکته : اگر این آدرس ایمیل مورد پسند شما نیست و به خاطر سپاری آن برای شما سخت است ، کافیست زیر آدرس ایمیلی که مشاهده میکنید ، روی لینک i want a different address کلیک کنید . پس از کادری ظاهر خواهد شد و باید یک نام دلخواه را در تکست باکس مربوطه وارد کردده و روی دکمه Get new email address کلیک کنید . پس از آن ایمیل جدیدی دریافت خواهید کرد که ترکیبی از نام دلخواه شما + یک آندرلاین + یک کد 4 کراکتری است .

اکنون همه چیز آماده است تا شما بتوانید از طریق یک ایمیل فایل های خود را در دراپ باکس آپلود کنید . پیشنهاد میکنیم آدرسی که به شما اختصاص داده شده است را در لیست کانکت هایتان ذخیره کنید . پس از آن فایل هایتان را ضمیمه یک ایمیل کرده و ایمیل مخصوصتان ارسال کنید . میتوانید هنگامی که در شرکت هستید یک فایل را از طریق ایمیل ارسال کرده و تا زمانی که به منزل برسید ، فایل در فولدر دراپ باکس شما قرار گرفته است .

نکته : فولدر مربوط به موارد ارسال شده از طریق ایمیل نیز با نام Attachments در فولدر اصلی دراپ باکس قرار میگیرد .

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 11 دیدگاه
  1. سلام احسان جان .
   خوشحال شدم که تونستم کمکی بهت کرده باشم .
   موفق باشی ……..

  1. آخ آخ ، آی گفتــــــــــــــــــی ……….

  1. سلام .
   دوست عزیز مگه ایمیل و جیمیل با هم فرق دارن ؟

  2. پس ببخشید احتمالاً من سایت رو اشتباه اومدم شرمنده اخلاق شما

  3. فکر کنم این دوستمون منظورش یاهو میل و جیمیل هست…

  4. گل گفتی – یادم بنداز یه شکلات بهت بدم

  5. با جیمیل و هات میل امتحان کردم ، شد . ولی با یاهو میل هنوز امتحان نکردم .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *