متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

تعداد بازدیدکنندگان فیسبوک به یک تریلیون رسید

12345 (بدون نظر)
Loading...
90


با توجه به داده های تبلیغاتی گوگل که متعلق به شبکه دابل کلیک است این شرکت اعلام کرد که وب سایت فیس بوک در ماه ژوئن  ۱ تیلیون بازدید کننده از صفحات آن شده است.
وب سایت فیس بوک ۸۷۰ میلیون بازدید کننده منحصر به فرد دارد، بنابراین می شود گفت که ۴۶.۹ درصد از تمامی تعداد کاربران اینترنت در فیسبوک هستند.
تعداد بازدید کنندگان منحصر به فرد فیس بوک خیلی بیشتر از ۷۵۰ میلیون کاربر است، فیس بوک می گوید حتی اگر شما عضو فیس بوک نباشید به سادگی امکان دسترسی به بخش های خاصی از سایت دارید.
در رتبه دوم بیشترین بازدید کنندگان وب سایت یوتیوب می باشد، که دارای ۷۹۰ میلیون بازدید کننده منحصر به فرد که در ماه ژوئن به ۱۰۰ میلیارد بازدید کننده رسید.
یاهو در مقام سوم بیشترین بازدید کنندگان قرار دارد، با ۵۹۰ میلیون بازدید کننده منحصر به فرد که ۷۸ میلیارد صفحه از آن دیدن شده است.

منبع:brothersoft

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
2 دیدگاه
 1. احسان می‌گوید

  دابل کلیک یک شرکت تبلیغاتی است فکر می کنم گوگل اون رو دو سال پیش خرید فعالیتش در زمینه تبلیغات کلیکی است.

  1. ناصر حردانی می‌گوید

   بله درست است
   http://www.google.com/doubleclick/
   دابل‌کلیک، شرکت تابعه شرکت گوگل که در زمینه ارائه راهکار‌های تبلیغاتی در بستر وب فعالیت می‌کند که در اوریل ۲۰۰۷ توسط گوگل خریداری شد.
   ممنون از اطلاع رسانی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با توجه به دادهای خبری گوگل از دابل کلیک کردن بروی صفحات این شرکت اعلام کرد که وب سایت فیس بوک در ماه ژوئن 1 تیلیون بازدید کننده از صفحات آن شده است.