متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

با افزونه دسک‌تاپ فایرفاکس صفحه تب‌های خود را شخصی سازی کنید

12345 (بدون نظر)
Loading...
70

اگر شما یکی از کاربران همیشگی فایرفاکس هستید، و نیاز به دسترسی سریعتر به وب سایت های مورد علاقه تان دارید، بهتر است دسک تاپ را یک امتحانی بکنید. دسک‌تاپ، افزونه‌ای برای فایر فاکس است که به شما امکان قرار دادن صفحات وب را به صورت شکل های کوچک یا ویجت در صفحه ی تب جدید می دهد. می توانید آن ها را هر جای صفحه، از طریق کشیدن و رها کردن قرار دهید و همچنین زیر پوشه به وجود آورید. شمایی که طراحی می کنید، در هر صفحه ی تب جدید نشان داده خواهد شد. جلوه های بصری را می توان از طریق قرار دادن تصویر پس زمینه در هر صفحه ی تب جدید اعمال کرد.

وقتی که تصاویر کوچک را می کشید و رها می کنید، یک شبکه نمایش داده می شود و به شما امکان چینش دقیق اجزاء را می دهد تا یک جلوه ی شیک داشته باشید. محدودیت زیر پوشه ها این است که نمی توانید نامشان را عوض کنید، ولی جهت به یاد آوردن این که در هر پوشه چه قرار داده اید، می توانید برایشان تصویر متناسب انتخاب کنید.

تنظیمات دسک تاپ، به شما امکان اعمال پس زمینه برای صفحه، و یا حذف آن را می دهد. تصاویر پس زمینه می توانند به دو شکل مشخص نمایش داده شوند: کشیده شده یا خانه خانه. همچنین می توانید اندازه ی شبکه را عوض کنید که دقت بیشتری را در قرار دادن ویجت ها فراهم می کند.

راست کلیک کردن روی شبکه، یک منوی محتوا که شامل گزینه های Add، Lock و Preferencesمی باشد را نمایش می دهد. با استفاده از گزینه ی Add، می توانید یک تصویر کوچک یا پوشه اضافه کنید. در پنجره ی مشخصاتی که نمایش داده می شود، می توانید URL صفحه ی وب مورد نظرتان را وارد کنید یا از لیست پایین افتادنی، انتخاب کنید. همچنین می توانید Google searchرا در صفحه ی تب جدید وارد کنید.

دسک تاپ افزونه‌ی بسیار مفیدی است که دسترسی سریع به وب سایت های پر بازدیدتان را فراهم می کند. این الحاقه رایگان بوده و صحت کار کردن آن را روی فایر فاکس (نسخه ی ۷.۰.۱) امتحان کرده ایم.

صفحه خانگی افزونه دسک‌تاپ (Desktop) در افزونه‌های فایرفاکس

دانلود افزونه دسک‌تاپ (Desktop) از دنیای افزونه

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اگر شما يكي از كاربران هميشگي فايرفاكس هستيد، و نياز به دسترسي سريعتر به وب سايت هاي مورد علاقه تان داريد، بهتر است دسك تاپ را يك امتحاني بكنيد. دسك‌تاپ، افزونه‌اي براي فاير فاكس است كه به شما امكان قرار دادن صفحات وب را به صورت شكل هاي كوچك يا ويجت در صفحه ي تب جديد مي دهد. مي توانيد آن ها را هر جاي صفحه، از طريق كشيدن و رها كردن قرار دهيد و همچنين زير پوشه به وجود آوريد. شمايي كه طراحي مي كنيد، در هر صفحه ي تب جديد نشان داده خواهد شد. جلوه هاي بصري را مي توان از طريق قرار دادن تصوير پس زمينه در هر صفحه ي تب جديد اعمال كرد.