متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

زمستان سرد، مسابقه داغ، جوایز هیجان‌انگیز!

12345 (بدون نظر)
Loading...
74

سلام؛

بازی آنلاین سرعت بیشتر، در بین تمام بازی‌های فعال در ایران، بیشترین جوایز رو به کاربران خودش ارائه می‌کنه. این‌بار هم تورنومنت زمستانه سرعت بیشتر با ۱۶.۰۰۰.۰۰۰ ریال جایزه منتظر حضور شماست.

speedupwinter

این تورنومنت ۱.۵ ماهه از ۱۲ بهمن تا ۲۶ اسفند ادامه داره و برندگانش به این شکل انتخاب می‌شن:

جایزه نفر اول : ۴.۰۰۰.۰۰۰ میلیون ریال

چهار میلیون ریال جایزه نقدی که تنها پس از ۱.۵ ماه تلاش به بهترین مدیر تیم اتوموبیل‌رانی اهدا می‌شه، رقابت رو برای رسیدن به این جایزه در بین بهترین کاربران بازی به بالاترین حد خودش در تمام طول فعالیت این بازی رسونده و باید شاهد رقابت‌های نزدیک و هیجان‌انگیزی برای کسب این جایزه باشیم…

جایزه نفر دوم : ۳.۰۰۰.۰۰۰ میلیون ریال

هیچ مدیری نمی‌تونه به راحتی از ۳ میلیون ریال جایزه نقدی بگذره. بنابراین کسی که می‌خواد این جایزه ارزشمند رو به دست بیاره باید با «سرعت بیشتر» نسبت به رقبا توی پیست حرکت کنه و از رقبا پیشی بگیره…

جایزه نفر سوم : ۲.۰۰۰.۰۰۰ میلیون ریال

جایزه نفر سوم این تورنومنت اینقدر جذاب و چشمگیر هست که رقابت برای رسیدن به این مقام هم داغ و پر هیجان باشه. پس هر کسی که فکر کنه سوم شدن، بدون تلاش، هوشمندی و مدیریت خوب ممکنه، در اشتباهه…

جایزه نفرچهارم : ۱.۰۰۰.۰۰۰ میلیون ریال

درسته که نفر چهارم، روی سکوی ۳ پله‌ای مدال‌آوران قرار نمی‌گیره، اما به هر حال ۱ میلیون ریال جایزه رو می‌بره که خیلی هم عالیه. ما به نفر چهارم این تورنومنت پیشنهاد می‌کنیم که این جایزه رو برای تورنومنت‌های بعدی و خرید لوازم اعتباری نگه داره تا بتونه توی تورنومنت‌های بعدی مقام‌های بهتری کسب کنه.

جایزه نفر پنجم : ۱.۰۰۰.۰۰۰ میلیون ریال

هیچ کسی دست خالی از پیست‌های تورنومنت‌های سرعت بیشتر بیرون نمی‌ره. حتی اگر نفر پنجم شده باشه. یک میلیون ریال جایزه‌ایه که به پاس تلاش نفر پنجم بهش اهدا می‌شه.

ttwinter

اما این، تمام جوایز نیست !

از بین نفرات ششم تا صدم لیست «صد نفر برتر» تورنومنت زمستانه، ۵ نفر دیگه هم شانس دریافت جایزه ۱.۰۰۰.۰۰۰ ریالی رو دارن. این ۵ نفر خوشبخت از طریق قرعه‌کشی به صورت زیر انتخاب می‌شن:

  • یک نفر از بین نفرات ششم تا دهم
  • یک نفر از بین نفرات یازدهم تا بیستم
  • یک نفر از بین نفرات بیست و یکم تا سی‌وپنجم
  • یک نفر از بین نفرات سی‌وششم تا شصتم
  • یک نفر از بین نفرات شصت‌ویکم تا صدم

برنامه برگزاری مسابقات تورنومنت زمستانه سرعت بیشتر

جدول زیر نمایانگر نوع و زمان برگزاری هر مسابقه از تورنومنت زمستانه سرعت بیشتر است که برای رفاه حال بازیکنان محترم تهیه شده تا بتوانند با زمان‌بندی مناسب به بهترین نتیجه دست پیدا کنند.

ورود به بازی

تمامی تورنومنت‌ها در بین ساعت ۱۷:۰۰ الی ۱۸:۰۰ روز مربوطه برگزار خواهند گردید. بنابراین کافیست شرکت کنندگان در ساعات و روزهای ذکر شده به سایت سر بزنند و تیم خود را برای مسابقه آماده نمایند.

table

با این جوایز، سرمای زمستان در کشورمون، جای خودش رو به گرمای مسابقات داغ و هیجان‌انگیز در پیست‌ تورنومنت‌‌های بازی سرعت‌بیشتر می‌ده و لذت و هیجان رو تا لحظات تحویل سال، به خونه‌های شما میاره… موفق باشید.

پایان

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. علیرضا می‌گوید

    از کجا برنامشو دان کنم بگید چیکار کنم
    بگیییییییییییییییییییید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سلام؛ بازی آنلاین سرعت بیشتر، در بین تمام بازی‌های فعال در ایران، بیشترین جوایز رو به کاربران خودش ارائه می‌کنه. این‌بار هم تورنومنت زمستانه سرعت […]