متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

ویندوز۸: Twitter اصیل آمد

12345 (1 نظر - میانگین: 5٫00 از 5)
Loading...
1,200

best-twitter-clients-windows-8

چند ماه پیش بود که توییتر همزمان با ارایه ی نسخه نهایی ویندوز ۸ قول ارایه یک اپلیکیشن مخصوص برای این ویندوز را به کاربران داده بود و اکنون شرکت با ارایه برنامه مخصوص Twitter برای ویندوز نسخه های Windows 8/RT به قول خود عمل کرده است. البته من قبلا درباره یک برنامه واسط  دسترسی به توییتر در ویندوز ۸ مقاله ای نوشته ام و اکنون قصد معرفی اپلیکیشن خود توییتر را دارم. ویژگی خوب برنامه ی اصلی توییتر در طراحی زیبا و ساده و کاربری فوق العاه در تبلت ها و صفحه نمایش های لمسی است. البته این به این معنا نیست که در رایانه عملکرد ضعیفی داشته باشد.

twitter-windows-8-650x0

برای دریافت برنامه به فروشگاه ویندوز مراجعه کنید. بعد از نصب اپلیکیشن توییتر , کاشی آن درمحیط مترو برای شما نمایش میابد. در اولین ورود به برنامه مشخصات حساب شامل نام کاربری و رمزعبور از شما درخواست می شود.

Screenshot.102046.1000000

در صفحه اصلی برنامه ,  شما چهار بخش اصلی توییتر یعنی Home, Connect, Discover , Me را مشاهده می کنید. به لطف طراحی ساده و خلوت برنامه به وسیله نوار افقی می توانید هر آنچه را که بخواهید در یک صفحه مشاهده کنید.

Screenshot.102046.1000005

برای دسترسی به بخش مدیریت مخاطبین و توئیت ها و دیگر تنظیمات مانند نمایش اعلان ها , کافی است در تبلت خود سمت راست را لمس کنید تا Charms bar ظاهر شود و سپس از قسمت Settings گزینه following Options را انتخاب کنید. کاربران رایانه هم با حرکت دادن ماوس خود از بالا سمت راست و ظاهر شدن Charms bar دیگر مراحل را تکرار کنید.

کار با برنامه بسیار ساده و روان است و نیازبه ذکر جزئیات ندارد, توجه داشته باشید فقط در هنگام دریافت توئیت جدید , کاشی برنامه در مترو همانند برنامه ایمیل پیش نمایشی از آن را نشان می دهد.

دریافت توییتر

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. میلاد نوروزی می‌گوید

    مرسی خیلی خوب شد که توییتر این اپ رو راه اندازی کزد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چند ماه پیش بود که توییتر همزمان با ارایه ی نسخه نهایی ویندوز 8 قول ارایه یک اپلیکیشن مخصوص برای این ویندوز را به کاربران داده بود و اکنون شرکت با ارایه برنامه مخصوص Twitter برای ویندوز نسخه های Windows 8/RT به قول خود عمل کرده است.