متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

نسخه جدید کروم برای اندروید با قابلیت پشتیبانی از زبان فارسی

12345 (بدون نظر)
Loading...
950

google chrome

مرورگر کروم یکی از بهترین مرورگرهای دنیای وب است. هم برای کامپیوتر و هم برای موبایل ها و تبلت ها. کروم نسخه ای هم برای سیستم عامل اندروید دارد که فعلا فقط روی دستگاه های مبتنی بر اندروید ۴  به بالا کار می کند.

اما در آخرین بروزرسانی این مرورگر قابلیت پشتیبانی از زبان هایی که از سمت راست به چپ نوشته می شوند نیز اضافه شده است. گوگل در بلاگ رسمی مرورگر کروم اعلام کرد که از این به بعد زبان های فارسی، عربی و عبری نیز در نسخه اندرویدی کروم پشتیبانی خواهند شد. همچنین ” نوار ترجمه ” مرورگر کروم نیز از این زبان ها پشتیبانی خواهد کرد.

از دیگر قابلیت هایی آخرین نسخه پایدار کروم می توان به وبگردی در حالت تمام صفحه ( Full Screen ) در تبلت ها اشاره کرد. البته گوگل وعده ی اضافه کردن یکی قابلیت جدید در روزهای آینده را نیز داده است و آن هم چیزی نیست جز یک سیستم فشرده سازی جدید. گوگل می گوید که این سیستم فشرده سازی جدید می تواند پهنای باند شما را حفظ کرده و سرعت بارگذاری صفحات وب را نیز افزایش خواهد داد. همچنین گوگل اشاره می کند که این قابلیت می تواند امنیتی کاربران را نیز افزایش دهد.

می توانید نسخه ۲۸ مرورگر کروم را برای اندروید از گوگلی پلی دریافت کنید.

منبع

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مرورگر کروم یکی از بهترین مرورگرهای دنیای وب است. هم برای کامپیوتر و هم برای موبایل ها و تبلت ها. کروم نسخه ای هم برای […]