معرفی انجمن برنامه‌نویسی p30droid

معرفی انجمن برنامه‌نویسی p30droid
 • 1392/6/18
 • محسن پاك نيت
 • 2

با توجه به گسترش روزافزون استفاده از ابزارهای  محاسباتی همراه مانند موبایل‌ها و تبلت‌ها، بازار برنامه‌نویسی موبایل نیز به نحو چشمگیری گسترش یافته و دوره‌های آموزشی، کارگاه‌ها و سمینارهای معرفی و هم‌اندیشی و مسابقات متعدد برنامه‌نویسی موبایل، در سراسر دنیا برگزار می‌شود.

برنامه‌نویسان تلاشگر و به‌روز کشور ما نیز از این قاعده مستثنی نبوده و همگام با رشد علم در سراسر جهان، به توسعه دانش برنامه‌نویسی و ارائه نرم‌افزارهای کاربردی برای دستگاه‌های همراه می‌پردازند. انجمن برنامه نویسی اندروید p30droid  توسط گروهی از همین جوانان، با هدف آموزش رایگان برنامه‌نویسی به زبان آندروئید و ترویج این دانش تشکیل شده‌است.

در  این انجمن، مباحث مربوط به برنامه نویسی اندروید، از مفاهیم پایه گرفته تا مباحث حرفه‌ای و تخصصی، به صورت کاملاً رایگان، با بیانی شیوا و آسان، توسط مدیران و اساتید به اشتراک گذاشته شده و آموزش داده می‌شود.

p30droid

مدیران این انجمن از تمامی افرادی که به یادگیری برنامه‌نویسی آندروئید علاقه‌‌مند هستند یا توان آموزش این تخصص به دیگران را دارند یا به هر نحو دیگر مایل به همکاری هستند دعوت می کند که به این گروه  ملحق شده و از مزایای حضور در این انجمن بهره‌مند شوند. علاوه‌براین، انجمن p30droid با نیروهایی متخصص آماده پاسخگویی به تمام سوالات کاربران خواهد بود.

http://p30droid.com/

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 2 دیدگاه
  1. سلام.

   ممنون از نظرتون.

   سربلند باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *