متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

طرح “ساعت” استَت سِون: هر دو هفته یکبار قرعه کشی بین کاربران

12345 (بدون نظر)
Loading...
83

600x300

استَتسِون (Stat7.com)جایگزین رایگان Google Analytics درایران بوده و به سایتها و وبلاگهای فارسی خدمات حرفه ای تحلیل آمار بازدیدکنندگان را ارائه میدهد. این سایت به تازگی طرحی را به نام “طرح ساعت ” آغاز نموده است.

در این طرح که از تاریخ ۱۵ دیماه ۹۲ آغاز شده، برای قدردانی از حمایت کاربران از استت سون، هر دو هفته یکبار قرعه کشی بین سایتها و وبلاگ هایی که از سیستم استت سون استفاده میکنند انجام خواهد شد.

برای شرکت در این قرعه کشی کافیست کاربر استت سون باشید و حداقل یک سایت یا وبلاگ فعال و در حال کار در سیستم ثبت کرده باشید، بدین صورت که کد رهگیری در سایت یا وبلاگ شما قرار گرفته باشد و اطلاعات آماری شما در سیستم استت سون ثبت شود.

600x300

از شما دعوت میکنیم برای اطلاعات بیشتر در این مورد به صفحه ی اختصاصی طرح ساعتمراجعه فرمایید.

همچنین برای آشنایی بیشتر با سیستم استت سون میتوانید مروری بر لیست امکانات این سیستم داشته باشید و یا نمونه (دمو) ی سیستم را مشاهده نمایید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. محمد می‌گوید

    یه شارژ ۵ تومنی هفته پیش به ما داد :دی
    ولی جدای از این قرعه کشی، سیستمش واقعا خوبه خیلی به کار میاد، حداقل نمودارها و ریز اطلاعاتی که میده به من تو این چند وقتی که دارم استفاده میکنم خیلی کمک کرده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

استَتسِون (Stat7.com)جایگزین رایگان Google Analytics درایران بوده و به سایتها و وبلاگهای فارسی خدمات حرفه ای تحلیل آمار بازدیدکنندگان را ارائه میدهد. این سایت به تازگی طرحی را به نام "طرح ساعت " آغاز نموده است.