كتاب جامع راهنمای گوگل آنالیتیکس (Google Analytics)

كتاب جامع راهنمای گوگل آنالیتیکس (Google Analytics)
  • 1391/8/7
  • ITTeach
  • 6

امروز كتاب ديگري رو به شما معرفي مي‌كنيم نام اين كتاب راهنمای گوگل آنالیتیکس (Google Analytics) هست، خيلي از شماها نام گوگل آناليتيكس رو شنيديد ولي بطور كامل با اين سيستم آشنايي نداريد و حتي نميدونن كه اين سيستم چه مزايايي دارد ولي البته ميشه گفت اين سيستم مخصوص وب‌مسترها هستش و بيشتر به اين قشر مربوط ميشه، اما خيلي از وبمسترها هم با اين سيستم و جادوي بزرگ اين سيستم آشنايي ندارند . اين كتاب به شما و همه مديران سايت‌ها و نويسندگان سايت‌ها كمك ميكنه تا با اهداف بيشتري به كار خودشون ادامه بدهند.

ترجمه کتاب و ویراستاری کتاب توسط آقای محمدرضا رشیدی  و طراحی جلد توسط خانم ویدا غلامی صورت گرفته است که نهایت تشکر و قدردانی را از این دوستان داریم .

بعد از مطالعه این کتاب،ما را از نظرات و انتقادات سازنده خود بهره مند کنید.

 

اين كتاب داراي هفت قسمت كلي مي‌باشد كه عبارتند از : مقدمه ، نصب Google Analytics ، ترافیک و رفتار بازدیدکننده ، منابع ترافیک ، آنالیز محتوا ، متغیر ها و گزارش های سفارشی ، اضافات  گزارش دهی،هوش و تنظیمات

مقدمه کتاب

آیا شما دارای سایت و یا وبلاگ هستید؟اگر چنین است،آیا می دانید وبلاگ و یا وب سایت شما روزانه چه تعداد بازدید کننده دارد؟حتی اگر از یک آمارگیر استفاده می کنید و تعداد بازدید کننده ها را در اختیار دارید،آیا می دانید بازدیدکننده های تان از کجا می آیند،از چه مرورگر و موتور جستجویی استفاده می کنند و یا کدام یک از صفحه هایتان از شهرت بیشتری برخوردار است؟

این ها خدماتی است که  Google Analytics به شما ارائه می کند.

باید بدانید که در کنار Google Analytics ابزار های دیگری برای جمع آوری اطلاعات تحلیلی وب سایت شما وجود دارند،اما از آن جایی که گوگل بزرگترین موتور جستجوی اینترنت است و بیشتر ترافیک ورودی به وب سایت شما از طرف گوگل تامین  می شود،این ابزار دقیق ترین و تاثیرگذار ترین آمارگیر و تحلیل گر برای وب سایت شما خواهد بود.

نام کتاب: كتاب جامع راهنمای گوگل آنالیتیکس (Google Analytics)

تعداد صفحات: 71 صفحه

فرمت کتاب: پی‌دی‌اف

قیمت کتاب: 2000 تومان

لینک خرید کتاب: كتاب جامع راهنمای گوگل آنالیتیکس (Google Analytics)

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 6 دیدگاه
    1. Google Analytics برای ایران تحریم شده – وقتی اصلاع ندارید جواب دیگران رو ندید بهتره

  1. سرویس انالیتیکس فوق العادست .
    ممنون از گویا ایتی بابت این کتاب ، در اسرع فرصت خریداری خواهد شد !

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *