متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

اپلیکیشن اندرویدی جیمیل، از این پس فایل‌های پیوست را در گوگل درایو ذخیره می‌کند

12345 (بدون نظر)
Loading...
71

اگر تا به امروز برای ذخیره کردن فایل‌های پیوست‌شده به یک ایمیل، فقط به فضای حافظه تلفن همراه خود متکی بودید، حتما برایتان پیش آمده که حافظه گوشی شما پر شده باشد و مجبور باشید تعدادی فایل را پاک کنید تا بتوانید فایل مورد نظرتان را ذخیره کنید.

اما برنامه‌نویسان تیم گوگل این مشکل را رفع کرده‌اند و اگر از آخرین نسخه جیمیل برای اندروید استفاده کنید از این نظر هیچ مشکلی نخواهید داشت.

android-gmail-saves-to-google-drive

جدیدترین نسخه جیمیل برای اندروید به شما این امکان را می‌دهد که فایل‌های پیوست ایمیل‌ها را روی گوگل درایو ذخیره کنید تا هر زمان که خواستید به راحتی از طریق گوگل درایو به آنها دسترسی داشته باشید. در این نسخه همچنین دسترسی به منو ساده‌تر شده است و به راحتی با انجام عمل سوایپ امکان‌پذیر است. علاوه بر این پشتیبانی از زبان‌های راست به چپ مثل فارسی هم در این نسخه بهبود داشته است. شاید چند روزی طول بکشد که این نسخه جدید برای تبلت یا گوشی شما منتشر شود، ولی مطمئن باشید که ارزش انتظارش را دارد.

مرجع: engadget

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اگر تا به امروز برای ذخیره کردن فایل‌های پیوست‌شده به یک ایمیل، فقط به فضای حافظه تلفن همراه خود متکی بودید، حتما برایتان پیش آمده […]