متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

از حالا با iWork در iCloud می‌توانید در پروژه‌ها با ۱۰۰ نفر همکاری کنید

12345 (بدون نظر)
Loading...
36

اگر برای انجام کارهای خود از iWork for iCloud استفاده می‌کنید، از این پس می‌توانید با افراد بیشتری در پروژه‌های خود همکاری کنید. تا پیش از این فقط می‌توانستید حداکثر ۵۰ نفر را به پروژه‌ها اضافه کنید ولی اکنون ۱۰۰ نفر می‌توانند روی فایل‌های Pages, Numbers و Keynote کار کنند؛ ضمن اینکه حجم مجاز فایل‌ها هم افزایش یافته. قبلا حجم مجاز هر فایل ۲۰۰ مگابایت بود و ۵ مگابایت هم برای عکس‌ها در نظر گرفته شده بود که اکنون این میزان به ۱ گیگابایت برای فایل‌ها و ۱۰ مگابایت برای عکس‌ها افزایش یافته است.

apple-iwork-for-icloud

علاوه بر امکان اضافه کردن افراد بیشتر به پروژه‌ها و همین‌طور افزایش حجم مجاز فایل‌ها، به روز رسانی اخیر امکان اضافه کردن چارت‌های دو بعدی و تعاملی را هم فراهم ساخته است. در این نسخه شما می‌توانید پروژه‌های Numbers را به صورت فایل‌های CSV استخراج کنید ( برای استفاده راحت‌تر در نرم‌افزار اکسل ) و پرونده‌های خود در Pages را هم به فایل‌های ePub تبدیل کنید.

با اینکه این مجموعه نرم‌افزاری به روز رسانی شده است ولی اپل هنوز هم برچسب بتا را از روی آنها برنداشته ولی احتمالا به زودی آنها را از نسخه بتا خارج می‌کند. می‌دانیم که شما هم مثل ما مشتاق هستید تا از این سه نرم‌افزار ( و همین‌طور نسخه‌های iOS و OS X آنها ) در کنفرانس WWDC که ماه آینده میلادی برپا خواهد شد خبرهای بیشتری بشنوید.

منتظر باشید.

مرجع: iWork for iCloud

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
3 دیدگاه
  1. سینا می‌گوید

    در مورد بلک بری هم مطلب بزارید

  2. طراحی سایت می‌گوید

    مرسی عالی بود

  3. miladEcco می‌گوید

    مرسی مفید بود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اگر برای انجام کارهای خود از iWork for iCloud استفاده می‌کنید، از این پس می‌توانید با افراد بیشتری در پروژه‌های خود همکاری کنید. تا پیش […]