از حالا با iWork در iCloud می‌توانید در پروژه‌ها با 100 نفر همکاری کنید

از حالا با iWork در iCloud می‌توانید در پروژه‌ها با 100 نفر همکاری کنید
  • 1393/2/31
  • بهراد جاود
  • 3

اگر برای انجام کارهای خود از iWork for iCloud استفاده می‌کنید، از این پس می‌توانید با افراد بیشتری در پروژه‌های خود همکاری کنید. تا پیش از این فقط می‌توانستید حداکثر 50 نفر را به پروژه‌ها اضافه کنید ولی اکنون 100 نفر می‌توانند روی فایل‌های Pages, Numbers و Keynote کار کنند؛ ضمن اینکه حجم مجاز فایل‌ها هم افزایش یافته. قبلا حجم مجاز هر فایل 200 مگابایت بود و 5 مگابایت هم برای عکس‌ها در نظر گرفته شده بود که اکنون این میزان به 1 گیگابایت برای فایل‌ها و 10 مگابایت برای عکس‌ها افزایش یافته است.

apple-iwork-for-icloud

علاوه بر امکان اضافه کردن افراد بیشتر به پروژه‌ها و همین‌طور افزایش حجم مجاز فایل‌ها، به روز رسانی اخیر امکان اضافه کردن چارت‌های دو بعدی و تعاملی را هم فراهم ساخته است. در این نسخه شما می‌توانید پروژه‌های Numbers را به صورت فایل‌های CSV استخراج کنید ( برای استفاده راحت‌تر در نرم‌افزار اکسل ) و پرونده‌های خود در Pages را هم به فایل‌های ePub تبدیل کنید.

با اینکه این مجموعه نرم‌افزاری به روز رسانی شده است ولی اپل هنوز هم برچسب بتا را از روی آنها برنداشته ولی احتمالا به زودی آنها را از نسخه بتا خارج می‌کند. می‌دانیم که شما هم مثل ما مشتاق هستید تا از این سه نرم‌افزار ( و همین‌طور نسخه‌های iOS و OS X آنها ) در کنفرانس WWDC که ماه آینده میلادی برپا خواهد شد خبرهای بیشتری بشنوید.

منتظر باشید.

مرجع: iWork for iCloud

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 3 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *