آیفون 6 یک غول بزرگ است اما به یک باتری غول نیز نیاز دارد!

آیفون 6 یک غول بزرگ است اما به یک باتری غول نیز نیاز دارد!
  • 1393/6/16
  • مبين
  • 3

iphone-battery-dead-970x0

برای سالها است که طرفداران اندروید در حال مسخره و توهین کردن به آیفون برای عدم وجود ویجت در آن و صفحه نمایش کوچک هستند اما اگر صحبت از عمر باتری شود چیزی برای گفتن ندارند عمر باتری آیفون همیشه حداقل برای 1 روز دوام می آورد.

اما با وجود آیفون 5 و انتشار iOS 7 ویژگی عمر باتری بالای آیفون کاهش پیدا کرد کاربران آیفون نیز مشکلات عمر باتری گوشی هوشمند شان را تجربه کردند که مشکل بزرگی به شمار می آید.

بدترین قسمت اینجاست که آیفون همزمان با عرضه گوشی های هوشمند اندوریدی جدید یک محصول قدرتمند تر را ارائه داده است در تمامی این سال ها گوشی هایی مانند Galaxy S5, LG G3, HTC One M8, Sony Xperia Z2 و Galaxy Note 4 دارای باتری تقریبا دو برابر حالت صرفه جویی آیفون هستند یعنی اگر saving modes آیفون روشن باشد عمر گوشی های نام برده شده دو برابر آیفون هستند.

همانطور که قبلا گفتیم اپل یک برنامه جایگزین باتری های سری 5 آیفون را در ماه اوت بر گذار می کند که مشکل باتری آن ها رفع شود. باتوجه به گزارشات اخیر مدل 4.7 اینیچ آیفون 6 داریا یک باتری 1،800 mAh است و مدل بزرگتر آن دارای باتری 2,500 mAh نیز می باشد همانگونه که اطلاع دارید آیفون 6 بسیار قدرتمند تر از نسخه های قبلی است.

وجود پردازنده 64 بیتی و IOS8 ممکن است که مشکل عمر باتری را به همراه داشته باشد اکنون بهتر است تا چند روز دیگر صبر کنیم تا شاهد معریف رسمی آیفون 6 باشیم.

digitalterands

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 3 دیدگاه
    1. خواهش می کنم دوست عزیز ممنون که به گویا آی تی سر می زنید

  1. واقعا دمتون گرم به قول … دمتون جیز جیز من روزانه به سایت شما سر میزنم خیلی باهاتون حال می کنم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *