زمان انتشار آبنبات چوبی برای انواع تلفن های هوشمند

زمان انتشار آبنبات چوبی برای انواع تلفن های هوشمند
  • 1393/10/28
  • مهدي ده نبي
  • 0

ارائه نسخه جدید سیستم عامل برای کاربران بسیار جذاب و شگفت انگیز است. ورود نسخه جدید سیستم عامل ها شامل رفع باگ های نسخه های پیشین، ظاهر و افکت های جدید و بسیاری قابلیت جذاب است که کاربران را معمولا مشتاق و امیدوار می کند تا بلافاصله بعد از انتشار، دستگاه خود را به روز نمایند. اما چیزی که کاربران را آزار می دهد، این است که زمان انتشار این آپدیت ها معمولا طولانی است. همانطور که می دانید، حدودا 6 ماه از معرفی نسخه آبنبات چوبی ( Lollipop ) توسط گوگل می گذرد و هنوز این آپدیت برای بسیاری از تلفن های هوشمند عرضه نشده است.

البته صبر کردن، در صورتی که بدانید چه مقدار باید صبر کنید، کمی خوشایندتر به نظر می رسد. به همین دلیل، ما اقدام به بررسی اسناد و مدارک حقیقی در این زمینه کردیم و در زیر، به تاریخ ارائه سیستم عامل آبنبات چوبی، مخصوص انواع برندها و اسمارت فون ها خواهیم پرداخت. با گویا آی تی همراه باشید.

Samsung

Samsung

Galaxy S5

اندروید آبنبات چوبی هم اینک برای این تلفن هوشمند عرضه شده است. اگر آپدیت مربوطه هنوز برای دستگاه شما نیامده است، منتظر باشید. همین روزها خواهد آمد.

Galaxy Note 4

اندروید آبنبات چوبی برای این تلفن هوشمند در حال حاضر در قسمت بررسی به سر می برد و مسئولان سامسونگ قول داده اند تا قبل از پایان ژانویه، آن را عرضه نمایند.

Galaxy S4

مسئولان سامسونگ اعلام کرده اند که اندروید آبنبات چوبی  برای این تلفن هوشمند به زودی عرضه خواهد شد. اما طبق بررسی ما، هنوز تاریخ دقیق و مشخصی برای آن ذکر نشده است.

Galaxy Note 3

رام های غیر رسمی آبنبات چوبی برای این تلفن هوشمند در حال حاضر در سطح اینترنت در دسترس است، اما هنوز رام رسمی مخصوص آن معرفی نشده است. مسئولان سامسونگ اعلام کرده اند که نسخه رسمی آبنبات چوبی مخصوص این تلفن هوشمند به زودی، بعد از معرفی نسل جدید اسمارت فون این شرکت عرضه خواهد شد.

همچنین متخصصان اعلام کرده اند که نسخه های مربوط به Galaxy Note Edge، Galaxy Alpha، Galaxy S5 Active، Galaxy S5 mini و Galaxy Note II بعد از عرضه نسخه مربوط به موارد فوق، در دسترس کاربران خواهد بود.

LG

LG

G3

اندروید آبنبات چوبی برای این تلفن هوشمند، خیلی زود و در ماه نوامبر سال 2014 عرضه شد. البته این عرضه به صورت کاملا محدود انجام شد. اگر شما هنوز این آپدیت را دریافت نکرده اید، منتظر باشید که خیلی زود باید آماده انجام این کار شوید.

G2

خبر خوش این است که این تلفن همراه قابلیت آپدیت به اندروید آبنبات چوبی را دارا می باشد. مسئولان LG اعلام کرده اند که به زودی و پس از عرضه نسخه عمومی G3، آبنبات چوبی را برای G2 نیز در دسترس کاربران قرار خواهند داد. انتظار می رود که این آپدیت، ظاهر G2 را به G3 تبدیل نماید.

ما انتظار داریم که LG G Pro 2 نیز نسخه آینبات چوبی را دریافت نماید، اما متأسفانه مسئولان LG برنامه ای برای انجام این کار ندارند.

HTC

HTC

One (M8)

اندروید آبنبات چوبی به نظر می رسید در سوم ژانویه برای این تلفن هوشمند عرضه شود، اما این اتفاق رخ نداد. شنیده ها حاکی از آن است که بین یک تا دو هفته آینده، این آپدیت به صورت عمومی عرضه خواهد شد.

One (M7)

اندروید آبنبات چوبی برای این تلفن هوشمند نیز به زودی عرضه خواهد شد. اما مسئولان ابتدا نسخه مربوط به M8 را عرضه خواهند کرد و سپس سراغ M7 خواهند رفت.

همچنین اندروید آبنبات چوبی برای Desire EYE، M8 EYE، Butterfly 2، Desire 816، Desire 820، Desire 610 و Desire 510 نیز عرضه خواهند شد. برای دریافت نسخه اندروید آبنبات چوبی مخصوص دستگاه های مذکور، باید تا انتهای نیمه اول سال 2015 منتظر بمانید.

Motorola

Motorola

MOTO G 2014

این تلفن هوشمند، از جمله اسمارت فون هایی ( غیر از نکسوس ) بود که آپدیت آبنبات چوبی را در نیمه اول نوامبر دریافت کرد.

MOTO G 2013

اگرچه آپدیت اندروید آبنبات چوبی برای MOTO G عرضه شد، اما هنوز نسخه آپدیت مربوط به برخی دستگاه ها هنوز ارائه نشده است. مسئولان موتورولا اعلام کرده ایند که این اتفاق به زودی رخ خواهد داد.

MOTO X 2014

اندروید آبنبات چوبی برای این تلفن هوشمند نیز عرضه شده و قابل دریافت می باشد.

همچنین مسئولین موتورولا اعلام کرده اند که نسخه آبنبات چوبی مربوط به Droid Ultra، Droid Maxx، Droid mini، Moto E و نسخه Moto X 2013 در حال آماده سازی است و به زودی عرضه خواهد شد.

Sony

Sony

Xperia Z3

اندروید آبنبات چوبی برای این تلفن هوشمند در حال آماده سازی است و مسئولان سونی برنامه ریزی کرده اند که این آپدیت را تا اوایل ماه فوریه عرضه نمایند.

Xperia Z2

اندروید آبنبات چوبی برای این تلفن هوشمند نیز در حال آماده سازی است و به زودی پس از ارائه نسخه مخصوص به Z3، عرضه خواهد شد.

Xperia Z1

اندروید آبنبات چوبی برای این تلفن هوشمند هم در حال آماده سازی است، اما متأسفانه Z3 و Z2 دارای حق تقدم می باشند. اگر شما دارای Z1 هستید، در حال حاضر باید صبوری پیشه کنید.

برای سایر محصولات Xperia، سونی اعلام کرده است که کلیه محصولات سری Z شامل اسمارت فون ها و تبلت ها نیز شامل این آپدیت می شوند. این محصولات عبارتند از : Xperia Z،  Xperia ZL،  Xperia ZR، Xperia Tablet Z،  Xperia Z1S،  Xperia Z Ultra،  Xperia Z1 Compact،  Xperia Z2 Tablet، Xperia Z3V،  Xperia Z3 Compactو  Xperia Z3 Tablet Compact

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *