جزئیاتی از تاریخ انتشار آپدیت اندروید ۵٫۰ آب نبات چوبی تلفن هوشمند LG G3 منتشر شد

جزئیاتی از تاریخ انتشار آپدیت اندروید ۵٫۰ آب نبات چوبی تلفن هوشمند LG G3 منتشر شد
  • 1393/11/8
  • نادر عظیمی
  • 0

براساس توییتی که شرکت LG ایالات متحده امریکا منتشر کرده است، کاربران تلفن هوشمند LG G3 بزودی آپدیت اندروید ۵٫۰ Lollipop را دریافت می کنند. هر گاه گوگل نسخه جدیدی از اندروید را منتشر می کند اولین تبلت ها و تلفن های هوشمند مربوط به شرکت Nexus هستند که آن را دریافت می کنند.

در مقابل شرکت های دیگری که لایسنس اندروید را دارند چندماه دیگر آن را دریافت می کنند و از جمله این شرکت ها Samsung, HTC, Motorola و LG است. همچنین این شرکت ها با دریافت آخرین نسخه آن را با سخت افزار و نرم افزار سفارشی خود همراه می کنند که می توان به رابط کاربری TouchWiz سامسونگ و نرم افزار Sense شرکت HTC اشاره کرد.

در مقابل همچنین برخی شرکت ها نیز در ارائه بروزرسانی اندروید جدول زمانی و تضمین انجام را می دهند. در ماه ژوئن ۲۰۱۴ شرکت HTC پس از سه ماه عرضه بروزرسانی اندروید ۵٫۰ آب نبات چوبی آن را در گوشی های One M8 و One M7 در دسترس قرار داد. با توجه به این که بروزرسانی جدید اندروید ۵٫۰ آب نبات چوبی رویکردی را در گوشی های شاخص هوشمند ایجاد خواهد کرد، کاربران LG G3 ایالات متحده قطعا خوشحال خواهند بود که بزودی این آپدیت را دریافت می کنند. شرکت LG آمریکا در صفحه رسمی توییترش می نویسد:

” معرفی آب نبات چوبی : یک درمان شیرین برای LG G3 شما.”

همچنین تصویری نیز با پیام همراه بود که جمله Cooming soon را نشان می داد و به نظر می رسد بزودی شاهد آن بروزرسانی خواهند بود. علاوه بر آن در زیر تصویر پیام دیگری نوشته شده بود که می گفت:

“زندگی با LG G3 به دلیل دریافت بروزرسانی شیرین تر خواهد بود.”

در حالی که LG تاریخ انتشار دقیقی را معین نکرد اما در پاسخ به سوال یکی از طرفداران کلمه ” خیلی زود” را به کار برده است.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *