آزمایش سرویس خدمات مشتری توسط گوگل در Hangouts

آزمایش سرویس خدمات مشتری توسط گوگل در Hangouts
  • 1393/11/19
  • میلاد جهاندار
  • 1

شرکت بزرگ گوگل که به غول اینترنتی جهان شهرت دارد در تعامل مستقیم با مشتریان خود زبان زد خاص و عام است.گوگل هر روز بر سرویس هایش می افزاید تا مشتریان خللی در امکانات این شرکت احساس نکنند و به آسانی مشکلات خود را مطرح و رفع نمایند.

حال با توجه به گزارش سایت TechCrunch در صورتی که شما قصد خرید گجتی جدید دارید این شرکت قصد دارد تغییراتی را حاصل کند که قطعا به شما کمک خواهد کرد. به نظر می رسد گوگل در Mountain View برروی یک سرویسی جهت اجرا در دستگاه ها کار می کند و این سرویس از طریق اپلیکشین Hangouts قابل استفاده است. در سال 2013 بود که گوگل از یک سرویسی با کاربری آموزشی به نام Helpouts رونمایی کرد و سرویس مذکور به طور ویدئویی کار می کرد.

البته تفاوت سرویس جدید با Helpouts رایگان بودنش می باشد در صورتی که در سرویس Helpouts اگر شما از کاربری آموزشی رضایت کافی داشته باشید باید مبلغی پرداخت کنید.

برای استفاده از سرویس جدید باید به گزینه Help برنامه Hangouts رجوع کرده و سپس Video call را انتخاب نمایید. شما با این سرویس یاد شده می توانید سوالات خود را درباره تلفن های هوشمند، کروم بوک ها و تبلت ها بپرسید. البته سرویس نامبرده در مرحله تست قرار دارد و شما زمانی می توانید این پرسش ها را مطرح کنید که دوره تست پایان یافته است.

گوگل هر روز بر سرویس هایش می افزاید تا مشتریان خللی در امکانات این شرکت احساس نکنند و به آسانی مشکلات خود را مطرح و رفع نمایند.

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه
  1. گوگل توهمه شرایطی به کاربراش کمک می کنه غیرازHangouts، گوگل پلاس و بازی های گوگل پلی در سیو بازیها به کاربراش کمک می کنه که اگه بازیشون به دلایلی حذف شد ادامه شوبیارن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *