متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

آزمایش سرویس خدمات مشتری توسط گوگل در Hangouts

12345 (بدون نظر)
Loading...
90

شرکت بزرگ گوگل که به غول اینترنتی جهان شهرت دارد در تعامل مستقیم با مشتریان خود زبان زد خاص و عام است.گوگل هر روز بر سرویس هایش می افزاید تا مشتریان خللی در امکانات این شرکت احساس نکنند و به آسانی مشکلات خود را مطرح و رفع نمایند.

حال با توجه به گزارش سایت TechCrunch در صورتی که شما قصد خرید گجتی جدید دارید این شرکت قصد دارد تغییراتی را حاصل کند که قطعا به شما کمک خواهد کرد. به نظر می رسد گوگل در Mountain View برروی یک سرویسی جهت اجرا در دستگاه ها کار می کند و این سرویس از طریق اپلیکشین Hangouts قابل استفاده است. در سال ۲۰۱۳ بود که گوگل از یک سرویسی با کاربری آموزشی به نام Helpouts رونمایی کرد و سرویس مذکور به طور ویدئویی کار می کرد.

البته تفاوت سرویس جدید با Helpouts رایگان بودنش می باشد در صورتی که در سرویس Helpouts اگر شما از کاربری آموزشی رضایت کافی داشته باشید باید مبلغی پرداخت کنید.

برای استفاده از سرویس جدید باید به گزینه Help برنامه Hangouts رجوع کرده و سپس Video call را انتخاب نمایید. شما با این سرویس یاد شده می توانید سوالات خود را درباره تلفن های هوشمند، کروم بوک ها و تبلت ها بپرسید. البته سرویس نامبرده در مرحله تست قرار دارد و شما زمانی می توانید این پرسش ها را مطرح کنید که دوره تست پایان یافته است.

گوگل هر روز بر سرویس هایش می افزاید تا مشتریان خللی در امکانات این شرکت احساس نکنند و به آسانی مشکلات خود را مطرح و رفع نمایند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. فرشته می‌گوید

    گوگل توهمه شرایطی به کاربراش کمک می کنه غیرازHangouts، گوگل پلاس و بازی های گوگل پلی در سیو بازیها به کاربراش کمک می کنه که اگه بازیشون به دلایلی حذف شد ادامه شوبیارن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت بزرگ گوگل که به غول اینترنتی جهان شهرت دارد در تعامل مستقیم با مشتریان خود زبان زد خاص و عام است.گوگل هر روز بر […]