مایکروسافت دو تبلت جدید را برای معرفی آماده کرده است

مایکروسافت دو تبلت جدید را برای معرفی آماده کرده است
  • 1394/6/5
  • مبين
  • 1

شایعه شده است که مایکروسافت تبلت سرفیس پرو ۴ را در یک رویداد متمرکز سخت افزار در ماه اکتبر برابر با مهر ماه سال جاری معرفی می کند. حال با توجه به گزارش های جدید این شرکت در واقع دو تبلت را برای معرفی در سال جاری آماده کرده است.

باتوجه به گزارش که توسط  DigiTimes منتشر شده است مایکروسافت و آمازون دو تبلت جدید را در نیمه دوم سال جاری عرضه می کند که به گفته این وب سایت سرفیس جدید در اندازه صفحه نمایش ۱۲ اینچی و نسخه بزرگتر ان بین ۱۳ یا ۱۴ اینچ خواهد بود. تبلت ۱۲ اینچی Fire در نسخه های محدود موجود خواهد شد و همچنین آمازون قرار سات علاوه بر نسخه بزرگ روی تبلت ۷ یا ۸ اینچی هم کار کند.

Windows-10-Surface-Pro-3-13-1280x855

مایکروسافت در حال حاضر تبلت سرفیس ۳ را با صفحه نمایش ۱۲ اینچی ارائه داده است و با توجه به اینکه شرکت اپل در پاییز سال جاری آی پد ۱۲٫۹ اینچی را معرفی می کند ممکن است که مایکروسافت فشار بیش تری را برای ارائه یک تبلت با صفحه نمایش بزرگتر روی خود داشته باشد.

بخش ردموند هم می خواهد دو گوشی هوشمند را با سیستم عامل ویندوز ۱۰ عرضه کند و همچنین نسل دوم مایکروسافت از دستبند تناسب اندام هوشمند Band نیز معرفی می کند. علاوه بر این به زودی دو تبلت جدید سرفیس هم در فروشگاه های سراسر جهان در دسترس قرار می گیرند. اکنون بسیاری برای این سورپرایز بزرگ مایکروسافت هیجان زده اند. نظر شما درباره این خبر چیست؟

منبع: [technobuffalo]

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *