آموزش تنظیم رنگ نور LED نوتیفی ها در اندروید

آموزش تنظیم رنگ نور LED نوتیفی ها در اندروید
  • 1395/10/2
  • زهرا معبودی
  • 0

 حدود ۸ یا ۷ سال پیش بود که اولین گوشی هایی که به چراغ نوتیفی ال ای دی، مجهز بودند، روانه بازار شدند. این گوشی های تازه متولد شده، نهایتا از ۳ چراغ پشتیبانی می کردند. رنگ قرمز برای کاهش شارژ، رنگ زرد، میزان شارژ متوسط و رنگ سبز هم برای شارژ کافی، و در کنار آن هر وقت پیامی می رسید، یا یک تماس بی پاسخ روی گوشی می افتاد، مورد استفاده قرار می گرفت. تا اینکه اهمیت این موضوع روز به روز بیشتر شد. بعد از این دوره کوتاه اپلیکیشن ها نیز این قابلیت را جدی تر گرفتند و گوشی ها نیز رو به رشد گذاشتند.

اخیرا با روی کار آمدن نرم افزارهای مختلف شما در گزینه های تنظیمات آن ها قادر هستید که نور نوتیفی آن ها را به دلخواه خود تغییر دهید. حالا گوشی ها انواع و اقسام رنگ ها را نمایش می دهند.

Light Manager

اگر از چند اپلیکیشن که از نوتیفی برخوردار است استفاده می کنید قطعا می توانید از مزیت تنوع رنگ نوتیفی ها استفاده کنید و تنها در صورتی که منتظر پیامی خاص در اپلیکیشنی خاص باشید به نور نوتیفی دقت کنید و در صورتی که تمایل داشته باشید گوشی خود را چک کنید.

حالا اپلیکیشن های پیام رسان پا از این هم فراتر گذاشته اند و شما می توانید برای هر فرد خاص نور نوتیفی اپلیکیشن را به طور اختصاصی تنظیم کنید. مزیت این کار نیازی به توضیح ندارد.

چگونه رنگ نوتیفی اپلیکیشن ها را تغییر دهیم؟

برای این کار، کافی است، به بخش تنظیمات گوشی و یا نرم افزارهای مورد علاقه خود بروید و رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید و بعد تنظیمات را به اتمام برسانید.

تنظیم نور ال ای دی گوشی

برخی اوقات برخی از اپلیکیشن ها امکان تنظیم نور نوتیفی برای شان فراهم نیست در چنین حالتی می توانید با نصب یک اپلیکیشن مخصوص برای تنظیم نور نوتیفی، اپلیکیشن های دیگر را از این خاصیت برخوردار کنید.

اپلیکیشن  لایت منجر Light Manager یکی از اپلیکیشن های برتر در همین زمینه است که می توانید آن را از گوگل پلی دانلود کنید و روی گوشی خود نصب کنید.

Light Manager

بعد از اینکه آن را نصب کردید، وارد بخش تنظیمات آن بشوید و بعد از آن، به بخش تنظیمات نوتیفی ها بروید. در این بخش می توانید بخش نورهای ال ای دی را فعال کنید و نورهای دلخواه تان را به میزان درجه ضرورت اپلیکیشن تعیین کنید.

با استفاده از این نرم افزار قادر خواهید بود هر امکانی که با نوتیفی عجین است را با رنگ نور ال ای دی تنظیم کنید. مثلا می توانید میس کال ها یا همان تماس های بی پاسخ را اینگونه تنظیم کنید.

البته این اپلیکیشن رایگان است. برای اینکه از تبلیغات داخل Light Manager راحت شوید باید مبلغی پول پرداخت کنید و برنامه را ارتقا دهید.

 برای دانلود Light Manager از گوگل پلی کلیک کنید

نظر شما در مورد این اپلیکیشن چیست؟ آیا اپلیکیشنی به عنوان جایگزین اپلیکیشن Light Manager سراغ دارید که بتوانید آن را به کاربران گویا آی تی معرفی کنید؟ نظر خود را در بخش نظرات همین مطلب بنویسید و با استفاده از دکمه های رنگارنگ زیر، این مطلب را در خوش رنگ ترین شبکه مورد نظرتان انتشار دهید.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *