واریز بیش از ۲.۸ میلیارد دلار تتر به صرافی های ارز دیجیتال

واریز بیش از ۲.۸ میلیارد دلار تتر به صرافی های ارز دیجیتال
  • 1402/10/24
  • گویا آی تی
  • 0

شرکت معاملاتی و تامین کننده نقدینگی ، Cumberland، پس از دریافت مبلغ ۲٫۸ میلیارد دلار از صندوق Tether در مدت سه ماه گذشته، چندین میلیارد دلار استیبل کوین USDT را به صرافی‌های رمز ارز انتقال داده است.

به گزارش Arkham Intelligence، تامین کننده نقدینگی Cumberland در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۱۲۰ میلیون دلار از رمز ارز USDT را به صرافی‌هایی نظیر Coinbase، OKX و Kraken واریز کرده است. در همین بازه زمانی، صندوق Tether حداقل ۱۵۵ میلیون دلار را به Cumberland ارسال کرده است.

دلایل این تراکنش‌ها نامعلوم هستند؛ اما احتمالات مختلفی توسط فعالین بازار مطرح شده است. اولاً، ممکن است توجه به هیجان فعلی در بازار Cumberland از USDT بر روی صرافی‌ها برای خرید ارزهای دیجیتال به منظور کسب سود در آینده استفاده کند.

همچنین ممکن است Cumberland دارایی‌های دیجیتال مورد نظر را برای اهداف بازارسازی استفاده کرده باشد. شرکت‌های مانند Cumberland زیر یک مدل کسب و کار عمل می‌کنند که در بازارهای رمزارزی، اطمینان حاصل می‌کند که سفارشات تکمیل شده و سرمایه‌گذاران می‌توانند به سرعت توکن‌های مورد نظر خود را خرید یا فروش کنند.

اما در هر صورت معمولاً شرکت‌ها و شرکت‌کننان کریپتو هنگام برنامه‌ریزی برای خرید ارزهای مجازی، USDT و دیگر stablecoinها را به صرافی‌ها ارسال می‌کنند. این معمولاً نشانگر حس مثبت در بازار و انتظار برای قیمت‌های بالاتر است.

در واقع شرکت ها رشد قیمت و بازار صعودی را متصور هستند و قبل از شروع حرکت های صعودی بزرگ در بازار با خرید usdt و انتقال آن به صرافی ها اقدام به خرید رمز ارز ها و تشکیل صندوق های سرمایه گذاری در بازار ارز های دیجیتال میکنند .

چرا انتقال تتر توسط شرکت ها به صرافی ها مهم است ؟

Stablecoinها به عنوان دروازه‌ای به دنیای کریپتو عمل می‌کنند، زیرا این توکن‌ها معمولاً به ارزهای فیات مانند دلار آمریکا متصل هستند. این امکان را فراهم می‌کنند که این سکه‌ها به وسیله راه‌های ورود و خروج، به عنوان پل برای ورود کاربران جدید و سرمایه تازه به بازار دارایی‌های دیجیتال، استفاده شود .

در واقع استیبل کوین ها این امکان را به شما میدهند که پول فیزیکی خود را تبدیل به یک پول دیجیتالی کنید و منتظر باشید تا در موقعیت مناسب پول دیجیتالی خود را به ارز دیجیتال و رمز ارز های دیگر تبدیل کنید .

استیبل کوین تتر یکی از بزرگ ترین و معتبر ترین استیبل کوین های موجود در بازار ارز های دیجیتال میباشد که دارای حجم مارکتی بالغ بر ۹۴ میلیارد دلار میباشد . همچین باید در نظر داشات که حجم مارکت این رمز ارز از سال گذشته حدود ۲۸ میلیارد دلار به حجم مارکت تتر افزوده شده است .

با در نظر گرفتن این موضوع که با ورود و تبدیل این حجم از رمز ارز تتر به ارز دیجیتال شاهد رشد قیمتی در بازار ارز ها دیجیتال خواهیم بود .

تتر دروازه ورود به بازار رمز ارز ها

پیشنیاز ورود به بازار ارز های دیجیتال و خرید رمز ارز هایی مانند بیت کوین و اتریوم تهیه استیبل کوین است . با توجه به این که تتر یکی از برترین استیبل کوین های موجود در بازار ارز های دیجیتال میباشد جزو اصلی ترین انتخاب ها برای خرید استیبل کوین توسط کاربران میباشد .

برای خرید تتر در ایران میتوانید از خدمات صرافی های ارز دیجیتال استفاده کنید که امکان خرید حضوری تتر و یا آنلاین ارز دیجیتال را برای شما فراهم نموده اند .

همچنین برخی از صرافی ها امکانت و خدمات ویژه ای از جمله تبدیل دلار به تتر و سایر ارز ها به تتر را برای سهولت کاربران فراهم نموده اند پس میتوان از این موضوع خاطر جمع باشید که هر وقت بخواهید میتوانید اقدام به خرید ارز دیجیتال تتر نمایید .

سلب مسئولیت رپورتاژ: این مقاله به عنوان رپورتاژ آگهی تبلیغاتی در وبسایت گویا آی تی منتشر شده و وبسایت گویا آی تی در مورد تایید یا رد صحت محتوای آن مسئولیتی ندارد

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *