متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

سرعت اینترنت ماهواره ای استارلینک چقدر است؟

12345 (بدون نظر)
Loading...
209

کاربران زیادی در نسبت به هزینه کردن برای استفاده از اینترنت استارلینک مردد هستند و به طور دقیق نمی دانند آیا ارزش عوض کردن سرویس های فعلی را دارد یا خیر؟ به واقع سرعت اینترنت ماهواره ای استارلینک چقدر است؟

 

سرعت اینترنت ماهواره ای استارلینک چقدر است؟

سرعت اینترنت ماهواره ای استارلینک برای دانلود ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه و برای آپلود ۲۰۰ مگابیت بر ثانیه گزارش شده است که این اعداد با ۲۰ تا ۳۰ درد نوسان با توجه به شرایط آب و هوایی برای کاربران در دسترس خواهد بود.

با توجه به اینکه سرعت انتقال داده ها در استارلینک در هوا و با سرعت نور انجام می شود، در نتیجه سرعت اینترنت استارلینک طبیعتاً از فیبر نوری بالاتر است.

 

سرعت اینترنت استالینک در هوای بارانی و برفی چگونه است؟

 

یکی از سوالات رایج کاربران در خصوص سرعت اینترنت ماهواره ای استارلینک، پایداری آن در شرایط جوی نامناسب است. در این خصوص باید گفت، سرعت اینترنت استارلینک در هوای برفی و بارانی نسبت به آسمانی صاف با افت کیفیت مواجه می شود اما قطع نمی شود و به واسطه خراب شدن پکت ها در مسیر انتقال به مودم استارلینک، کیفیت اینترنت تا حدی کاهش پیدا می کند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کاربران زیادی در نسبت به هزینه کردن برای استفاده از اینترنت استارلینک مردد هستند و به طور دقیق نمی دانند آیا ارزش عوض کردن سرویس […]