متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

چگونه به شیوه ای امن یک حساب کاربری را در فیس بوک پاک کنیم؟

12345 (بدون نظر)
Loading...
322

خب، بالاخره از فیس بوک خسته شده و می خواهید حساب کاربری خود را کاملا از بین ببرید؟ خب ، ما در این مقاله به شما نشان می دهیم چگونه به شیوه ای مطمئن این کار را انجام دهید.

دلایل واقعا منطقی برای هر فرد وجود دارد که بخواهد حساب کاربری  فیس بوک خود را به طور کامل حذف کند. شاید شما نگرانی هایی در مورد حریم خصوصی خود در این شبکه اجتماعی پیدا کنید و یا شاید هم دوست نداشته باشید که فیس بوک اطلاعات شما را در اختیار دیگر نهاد ها یا سازمان ها قرار دهد (یا این طور احتمال می دهید). به هر دلیل که تمایل به حذف حساب کاربری خود داشته باشید، باید از یک چیز مطمئن شوید؛ اینکه به درستی این کار را انجام می دهید- و برای پاک سازی حساب در فیس بوک بیش از یک فوت و فن وجود دارد.

از اطلاعات خود پشتیبان تهیه کنید

قبل از اینکه حساب فیس بوک خود را پاک کنید، در مورد پشتیبانی گیری کامل از تاریخ چه حساب کاربری خود و محتوای درون آن تصمیم بگیرید. هرگز نمیدانید در آینده ممکن است به چه چیزهایی نیاز پیدا کنید که امروز به راحتی آن را پاک سازی می کنید. پس گرفتن پشتیبان از دیتا راهی مطمئن است.

بی اثر کردن حساب

اگر هنوز مطمئن نیستید که قصد حذف کامل حساب کاربری فیس بوک خود را دارید یا نه، شما می توانید حساب کاربری خود را به جای حذف، غیر فعال کنید. (به این منظور به این منوها به ترتیب مراجعه و حساب را غیر فعال کنید: Accounts > Settings > Deactivate Account)

بی اثر سازی همه چیز  را دست نخورده به حال خود رها می کند: اطلاعات دوستان ، عکس ها ، و غیره. در واقع ، در زمان غیر فعال شدن حساب، دوستانتان هنوز می توانند شما را دعوت به event ها کنند و هنوز می توانید اطلاعیه دریافت کنید. در اصل، تمام کاری که غیرفعال سازی انجام می دهد مخفی کردن صفحه پروفایل شماست برای مدتی محدود.

غیرفعال کردن قرار نیست حساب کاربری فیس بوک شما را حذف کند.

اگر شما فوق العاده بدبین هستید!

دلایل شما برای حذف حساب کاربری در ضمن تعیین کننده میزان قاطعیت شما برای انجام فرآیند حذف هم هست. اگر شما واقعا پارانویا و بدبین هستید، حتما می خواهید ذره ذره داده های خود را در فیس بوک حذف و نابود کنید. این بدین معناست که شما نیاز به حذف اطلاعات حساب خود، علاقه مندی ها، عکس ها ، به روز رسانی ها، پیام ها ، برنامه ها ، یادداشت ها ، پیوند ها ، لینک دوستان ، گروه ها ، صفحات هواداری… همه چیز خواهید داشت.

یک دلیل بسیار خوب برای انجام این کار وجود دارد: وقتی فیس بوک حساب کاربری شما را برایتان حذف می کند، عکس ها واقعا حذف نمی شوند. پیوند یا لینک آنها از حساب کاربری شما حذف می گردند. یعنی آنها هنوز هم وجود دارند ، اما هیچ کس نمی تواند آنها را به شما نسبت دهد و متوجه شود اینها عکس شخصی به نام شماست. حذف عکس ها در پروفایل نیز ممکن است دقیقا همان چیز باشد، اما شما هنوز هم می توانید آن را امتحان کنید.

اگر شما یک مدیر صفحه هستید

فیس بوک روش هایی برای تعیین افرادی که مسئول گروه  ها  یا صفحات هواداری هستند پس از آنکه حسابی را پاک می کنند دارد. با این حال، شما ممکن است بخواهید خودتان برای خود تصمیم بگیرید. سری به گروه / صفحه خود بزنید و چند مدیر صفحه که  به او اعتماد دارید را مشخص کنید.

آماده برای حذف کردن باشید: اطمینان حاصل کنید که  به مدت دو هفته به فیس بوک وارد نمی شوید.

برای حذف مطمئن حساب کاربری خود، باید مطمئن شوید که به فیس بوک برای دو هفته بعد از درخواست حدف حساب کاربری وارد نمی شوید. اگر چنین کاری کنید، فیس بوک آن را نشانه ای بر این می پندارد که شما واقعا نمی خواهید حساب کاربری خود را حذف کنید و آنها درخواست حذف شما را لغو می کنند. بنابراین باید مطمئن شوید که هیچ روشی که از آن طریق به طور تصادفی به فیس بوک وارد شوید وجود نداشته باشد.

پس اطمینان حاصل کنید که :

برنامه های کاربردی اتصال به فیس بوک  را حذف کنید: ورود به حساب  فیس بوک روی دستگاه های تلفن همراه با برنامه کاربردی Facebook Connect یک راه آسان برای دچار اشتباه شدن و به طور تصادفی وارد شدن به حساب کاربری است که درخواست حذفش را داده اید. بنابراین هر برنامه ای را در فیس بوک حذف کنید تا اطمینان حاصل کنید که همه مجوزهای Facebook Connect برداشته شود.

از ورود به فیس بوک در هر مکانی استفاده نکنید: هرگز به طور تصادفی مجوز اتصال به شبکه فیس بوک را به سرویس هایی مثل  . Digg Spotify. و غیره ندهید.

حساب فیس بوک خود را از کلاینت چت خود پاک کنید: کلاینت هایی نظیر Adium, Meebo, Digsby, Trillian,  و غیره.

فیس بوک را از کلاینت توییتر خود حذف کنید: کلاینت های Hootsuite, Tweetdeck, Seesmic,  و غیره.

برنامه کاربردی فیس بوک را از گوشی تلفن همراه خود و دستگاه های دیگر پاک کنید.

حساب های کاربری لینک شده که ممکن است از  آن برای ورود به فیس بوک استفاده کنید را نیز از حالت اتصال خارج کنید: حساب هایی مثل گوگل ، یاهو ، OpenID ، و غیره. برای این کار بروید به منوهای Account > Settings > Linked Accounts و همه آنها را غیر فعال کنید.

از فیس بوک خارج شوید.

تمام کلمات عبور ذخیره شده در مرورگر خود را برای تمام کامپیوترهایی که استفاده می کنید حذف کنید.

تمام کوکی های مرورگر وب خود روی تمام کامپیوترهایی که استفاده می کنید حذف کنید.

برای حذف حساب کاربری خود برنامه ریزی کنید

سری به این صفحه بزنید برای درخواست  حذف حساب کاربری خود در فیس بوک. زیر قسمت How do I permanently delete my account?  و بعد از قسمت «مشاوره برای غیر فعال کردن حساب» لینکی می بینید با عنوان Submit your request here. سپس گزینه “حذف حساب کاربری من”  یا Delete My Account را مشاهده می کنید و شما می توانید از آنجا مراحل را دنبال کنید تا به شیوه ای مطمئن حساب خود را حذف کنید.

دو هفته صبر کنید

طبق شیوه فیس بوک، بررسی درخواست شما برای پاک کردن حساب خود برای دو هفته بعد برنامه ریزی شده، تا اگر در این مدت نظرتان عوض شد برای لغو درخواست راه بازگشتی داشته باشید. با این درخواست حساب برای دو هفته به حالت غیر فعال می رود. در همه این مدت، همه زحمتی که برای لغو این درخواست باید متحمل شوید این است که به فیس بوک وارد شوید.(می بینید فیس بوک چه قدر هوای کاربران خود را دارد؟!)

درباره حریم خصوصی در فیس بوک بیشتر بدانیم

حریم شخصی کاربران در شبکه اجتماعی فیس بوک در چند سال گذشته از چالش های بسیار بزرگ پیش روی دست اندرکاران این شبکه و کارشناسان حوزه آی تی بوده است. بیشتر به خاطر آن که در عمل چیزی به نام حفظ حریم شخصی اصلا وجود ندارد. مدیران فیس بوک با امکانات به روز رسانی و انتشار اطلاعات کاربران به سمت باز گذاشتن حریم شخصی خود سوق داده اند، در حالی که به طور همزمان درک و استفاده از تنظیمات حریم خصوصی را برا بسیاری از کاربران به قدری دشوار کرده اند که آنها از خیر این تنظیمات گذشته و به بی خیالی گذرانده اند. این مسئله سبب  لغزش های بسیاری در زمینه افشای حریم خصوصی از طرف کاربرانی شده که نه به دلیل نخواستن که به خاطر ندانستن نحوه تنظیمات حریم خصوصی از خیر تنظیم آن گذشته اند.

اگر  بعد از خواندن این مقاله تصمیم به حذف دائمی حساب کاربری فیس بوک خود گرفته اید، به ما دلایل خود را برای این کار در قسمت نظرات اطلاع دهید. حذف حساب فیس بوک به این شیوه برای شما چه قدر آسان یا سخت بوده است؟

منبع: makeuseof

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
71 دیدگاه
 1. بهنام می‌گوید

  آقا محمد رضا دمت گرم !
  من یه زمانی‌ خیلی‌ دنبال ۱ راه امن گشتم تا اکانت فیسبوک رو پاک کنم اما پیدا نکردم و الان فعلا حاضر نیستم هم چین کاری کنم ! بازم ممنون از مطلب خوبتون !

 2. منا می‌گوید

  ممنون محمد رضا جان خیلی کمکم کرد…فقط یه سوال؟
  من حساب کاربری ام رو حذف کردم فقط میخواستم بدونم میتونم توی این دو هفته که نباید وارد فیس بوک بشم ،میتونم با یه حساب کاربری دیگه وارد بشم؟لطفا جوابم را در وبلاگ بنویس
  باز هم ممنون…

 3. سارا می‌گوید

  سلام.ببخشید میشه راهنماییم کنین چگونه باید یه نفر را از لیست دوستانم در فیس بوک حذف کنم.

 4. امین می‌گوید

  سلام واقعا” از ممنونم خیلی باهالی مطالبت خیلی کمکم کرد.فقط یه سوال .اکانت من هی بلوک میشه و نمیتونم کسی را اضافه کنم علتش چیه ممنوننم

 5. ELAHE می‌گوید

  با سلام و خسته نباشید چند تا سوال داشتم اگه میشه خیلی زود پاسخم رو بدید ممنون میشم ا۱- میخوام اسممو تو فیس بوک که به فارسی نوشتم انگلیسی کنم ایا امکانش هست؟ باید چه کار کنم ؟ ۲- میخوا م گالری عکسامو تو صفحه اصلی فیس بوک حذف کنم که فقط عکس نمایه ام نمایان باشد . ۳- میخوام عکس نمایه ام را موقعی که کلیک میکنم جلو نیاید وکسی نتواند ان را بگیرد باید چه کار کنم ؟ با نهایت سپاس از شما دوست عزیز

  1. parsa می‌گوید

   سلام
   منم این مشکل رو دارم
   چطور یک نمایه رو از آلبوم نمایه هام حذف کنم؟

 6. sheri می‌گوید

  سلام من چطوری می تونم ایمیل یه نفرو که باهاش از طریق کامپیوتر من به فیس بوک وصل شده رو حذف کنم مرسی.

 7. سيامك می‌گوید

  یک نفر صحفه ای به نامن در فیس بوک ساخته وابروی مرا برده است مخواستم من را راهنمایی کنید که چگونه می توانم ان صحفه را پاک کنم

  1. davood می‌گوید

   یک نفر صحفه ای به نام من در فیس بوک ساخته وابروی مرا برده است مخواستم من را راهنمایی کنید که چگونه می توانم ان صحفه را پاک کنم

 8. بهارجان می‌گوید

  سلام من یه عکسی رو اشتباهی بارگذاری کردم حالا می خوام کلا” پاک بشه ممنون میشم راهنماییم کنید

 9. بهارجان می‌گوید

  سلام من یه عکسی رو اشتباهی بارگذاری کردم حالا می خوام کلا” پاک بشه ممنون میشم راهنماییم کنید

 10. ممل بی غم می‌گوید

  سلام داش ممد رضا شما همه چی گفتیدولی نگفتید که منی که حتی نمی دونم سایت فیس بوک چیه چطوری عضوش بشم آشنا هم نیست که راهنماییم کنه اگه میشه کمکم کنید دمتون گرم!

  1. مهران اشرفی می‌گوید

   دوست عزیز اگه تو ایران هستید یه فی لتر شکن لازم دارید بعدش به این آدرس برید Facebook.com و یه ایمیل و یه پسورد و چندتا جیز دیگه می خواد اونارو پر کنید و عضوش بشید همین 🙂

 11. نام شما... می‌گوید

  سلام چطور میشه از فیس بوک انصرا فداد لطفا سریعا به ای سنوال پاسخ دهید خیلی ممنون

 12. محسن می‌گوید

  باعرض سلام : من یک گروه با یک نام در فیس بوک ساختم >لطفا بگویید که چگونه آنرا حذف کنم . با تشکر

 13. محسن می‌گوید

  با عرض سلام : لطفا بگویید چگونه می شود به جی میل گوگل از طریق جی میل خودم نامه فرستاد؟ با تشکر

 14. rezs می‌گوید

  سلام نمایه من باز نمیشه یه سوال امنیتی تاریخ تولد میخواد یادم رفته چی دادم با یه نمایه دیگه رفتم سر زدم دیدم که اصلا تاریخ زادروز اونجا هم نیست از کجا باید پیدا کنم

  1. كامياب می‌گوید

   من با فیلتر شکن پافین رفتم بعد از یوزر و پس ورد از من تاریخ تولد میخوادچه جوری پیدا کنم

 15. rezs می‌گوید

  سلام نمایه من در فیس بوک باز نمیشه یه سوال امنیتی تاریخ تولد میخواد یادم رفته چی دادم با یه نمایه دیگه رفتم سر زدم دیدم که اصلا تاریخ زادروز اونجا هم نیست از کجا باید پیدا کنم

 16. نادر می‌گوید

  سلام میخوام اسم گروهی که درست کردم را تغییر دهم لطفا توضیح دهین به چه شکل میشود؟ممنونم

 17. mitra می‌گوید

  salam man chand modat pish too facebook ozv shodam bad yeki az doostanam mano report kard alan har kari mikonam vared nemitoonam besham mishe ye rahnami konid ke chetor profilamo hazf konam

 18. سمانه می‌گوید

  من تاریخ تولد و روز و ماه تولدم رو توی فیس بوکم اشتباه زدم.یکی میتونه بهم بگه باید چطوری تغییرش بدم؟متشکرم

  1. ITTeach می‌گوید

   سلام
   لطفا به این آدرس برید

   بجای گویاآی‌تی در بالا آدرس صفحه‌تون رو قرار بدید
   بعد وارد صفحه که شدید روی بخش Basic Info روی گزینه EDite کلیک کنید میتونید تغییرات رو اعمال کنید

  2. ITTeach می‌گوید

   همچنین این مطلب کمک بزرگی به شما برای دریافت و آشنایی کامل با فیس‌بوک میکنه
   https://www.gooyait.com/1390/08/02/facebook.html
   موفق و پیروز باشید

 19. پژمان می‌گوید

  باید اعتراف کنم که من به فیس بوک معتاد هستم و متاسفانه الان دو سه روزی میشه که نمیتونم وارد صفحه ام بشم وقتی پسورد رو وارد میکنم صفحه ام باز میشه ولی بصورت خطی ونوشتاری وناقص وهیچ تصویری وجود نداره جان مادرت راهنمایی کن چکار باید بکنم منتظر هستم هر ۵ دقیقه یه بار ایمیلم رو چک میکنم منتظرم ممنون

 20. PARNIA MADADI می‌گوید

  با سلام و خسته نباشید. من پسورد فیس بوکم و یادم رفته هر کاری میکنم درست نمیشه خسته شدم و میخوام حسابمو پاک کنم.لطفا راهنمایی کنید بدون اینکه وارد صفحه فیس بوکم بشم امکانش هست حسابمو پاک کنم .با تشکر. لطفا جواب به ادرس ایمیلم بفرستید. با تشکر

 21. پردیس می‌گوید

  اگر ایمیلم ئادم رفته باشه ولی رمز فیس بوکم یادم باشه چه جوری می تونم وارد فئس بوک بشم

 22. hamid می‌گوید

  با عرض سلام وادب من دوتا حساب کاربری در فیسبوک دارم الان میخوام دومی را حذف کنم وفقط اولی را به کار ببرم خواهشا راهنمای بفرمایید.

 23. نام شما... می‌گوید

  من همه ی مراحلی رو که گفتین رفتم اما وقتی روی گزینه ی delet my acount کلیک می کنم هیچ اتفاقی نمیفته و هیچ عکس العملی نشون نمی ده من باید چیکار کنم تا حساب کاربریمو از فیس بوک حذف کنم؟ لطفا کمکم کنید….

 24. mehran mohammadi می‌گوید

  فقط کافی است پس از ورود به فیس بوک بر روی لینک زیر کلیک کنید

  !/help/contact.php?show_form=delete_account

 25. م.ن می‌گوید

  سلام
  من به خاطر عصبانیت به دوستم تو فیس بوک جملات رکیکی گفتم
  چطوری می تونم پیامم رو پس بگیرم؟

  1. سجاد می‌گوید

   با سلام من حدودا یکساله یه گروه ساختم تو فیسبوک که گوشه ی هر پستی که گذاشته میشه یه گزینه هست seen by که کسانی که اون پست رو دیدن رو نشون میده میخواستم این گزینه رو بردارم لطفا راهنمایی کنید
   هرچقد هم تو تنظیمات گروه گشتم چیزی پیدا نکردم
   آیا باید تعداد اعضای گروه از یه حدی بیشتر بشه که اون بره؟؟؟؟؟ ۸۰تا عضو داره گروه راهنمایی لطفا

 26. elnaz می‌گوید

  سلامو چطور میتونم یک نفر رو از لیست دوستام حذف کنم
  خیلی ممنون

 27. elnaz می‌گوید

  اکونت من بدون هیچ دلیلی بسته میشه چرا؟ ممنونو

 28. fatima می‌گوید

  سلام،خسته نباشید،من بلاک شدم،باید چیکار کنم؟چطور در این وضعیت می تونم با کسی دوست شم؟ممنون می شم راهنماییم کنید

 29. مرجان می‌گوید

  سلام
  من چطوری میتونم صفحه هایی که در فیس بوک ساختم پاک کنم
  ممنون میشم اگه کمکم کنید

 30. FERESHTE& می‌گوید

  چگونه میتونم اسم کاربری خودم را در فیس بوک تغییر بدم ؟؟

 31. FERESHTE& می‌گوید

  از طریق تنظیمات حساب کاربری هم که بخوام برم نمیشه اصلا حساب کاربری نیست فقط نوشته حذف حساب کابری !

 32. abdolla می‌گوید

  ببخشید من اصلا دیلیت مای اکانت رو پیدا نمیکنم خیلی لازم دارم لطفا راهنمایی کنین

 33. اکبر می‌گوید

  سلام.من وقتی اکانت درفیسبوک ایجادکردم اسم یکی دیگه روواردکردم چون توفیسبوک احساس امنیت نمیکردم و فقط میخواستم ببینم فیسبوک چیه الان میخوام اکانتموحذف کنم امانمیتونم چون وقتی واردفیسبوک میشم لینکهایی که گفتیدمثلhow do l…وaccountsوsubmit your…وجودنداره نمیدونم چکارکنم چون اسم یکی دیگه رو واردکردم خیلی ناراحتم.توروخداکمکم کنیدهرپنج دقیقه ایمیلموچک میکنم .منتظرم

 34. عباس می‌گوید

  ممنون از آموزش مفیدتون

 35. reza می‌گوید

  سلام
  من دوتا پروفایل یا همون عضویت در فیس بوک دارم … اگه یکیشو خذف کنم چی میشه ؟؟

 36. مجتبى می‌گوید

  نحوه باز آیکون حکاکی
  من می خواهم Afaramt تلفن همراه
  اما من عراق
  CO نام تلفن همراه glx1g
  من می خواهم شماره
  من می خواهم این خبر در حال حاضر

 37. مهناز می‌گوید

  چطوری میشه لیست دوستانت رو از دید بقیه مخفی کنی؟

 38. بهنام.سلام کار بر من می خواهد که ایمل خود را تاید کنم ولی هرکاری می کنم نمی تونم .به اینل خود هم در یاهو هم نمی رود می‌گوید

  سلام کار بر من می خواهد که ایمل خود را تاید کنم ولی هرکاری می کنم نمی تونم .به اینل خود هم در یاهو هم نمی رود

 39. soran می‌گوید

  سلام میشه کمکم کنید من باید برای تایید هویتم نگارهای دوستامو شناسایی کنم ولی من نمی توانم شناسایشان کنم ایا راه دیگری جز شناسایی نگاره دوستان وجود داره برای تایید هویتم یا نه؟ اگه نه چگونه راحت شناسیشان کنم.ممنون میشم زود جواب بدید

 40. نعمان "نجرابی" می‌گوید

  السلام علیکم ورحمت الله محمد رضای عزیز!
  چطور میتوانیم که فیسبوک دیگر اشخاص را از بین ببیریم یا بلاک شان کنیم یعنی مقصدم این است که کاملاً فیسبوک آن شخص را از بین ببریم ودیگر هیچگاه آن شخص از فیسبوک حود استفاده کرده نتواند.
  اگر کمکم کنید خیلی خوشحال خواهم شد.

  (نعمان نجرابی از کابل افغانستان)

 41. فریبا می‌گوید

  سلام.
  خواهشا راه ورود به فیس بوک رو هم به کمن یاد بدید.کلافه شدم از بس که جست وجو کردم و کسی جوابمو نداد. کمکم کنید خواهشا.خواهشا جوابمو به ایمیلم بفرستید

 42. مهسا می‌گوید

  سلام
  یکی با اکانت من فیس بوک ساخته به اسم و مشخصات من
  جالبش اینه که تو یاهو آیدیم همه ی پیاماش میاد
  چه طور چنین چیزی ممکنه؟
  چه باید کرد؟

 43. فری می‌گوید

  روشی که گفتید رو انجام دادم و ماها میگذره اما فیس بوک من حذف نشد

 44. amir می‌گوید

  یک نفر صحفه ای به نامن در فیس بوک ساخته وابروی مرا برده است مخواستم من را راهنمایی کنید که چگونه می توانم ان صحفه را پاک کنم

 45. سجاد می‌گوید

  سجاد
  امروز ساعت ۴:۴۲ ب.ظ (۲ ثانیه پیش) گفته :
  در انتظار تائید مدیر
  با سلام من حدودا یکساله یه گروه ساختم تو فیسبوک که گوشه ی هر پستی که گذاشته میشه یه گزینه هست seen by که کسانی که اون پست رو دیدن رو نشون میده میخواستم این گزینه رو بردارم لطفا راهنمایی کنید
  هرچقد هم تو تنظیمات گروه گشتم چیزی پیدا نکردم
  آیا باید تعداد اعضای گروه از یه حدی بیشتر بشه که اون بره؟؟؟؟؟ ۸۰تا عضو داره گروه راهنمایی لطفا

 46. حمید می‌گوید

  سلام
  میخواستم بدونم راهی هست که مسیجایی که به یک نفر دادم دیگه اون مسیجا تو لیست پیامهاش نباشه؟میخوام اون مسیجا از لیست پیام های دوستم پاک بشه…راهی هست؟ممنون میشم به ایمیلم جواب بدین

 47. شیدا می‌گوید

  سلام
  چرا بعد از مدتی از باز کردن پیجم دیگه نمیتونم عکس دوستانم رو ببینم روی عکس ضربدر قرمز میخوره حتی نمیتونم عکس به آلبوم خودم اضافه کنم یا عکس پروفایلمو تغییر بدم بخاطر همین مجبور شدم بازم پیج باز کنم ولی با اون هم همین مشکل رو دارم سرعتم خوبه میگن صفحم ویروسی شده نمیدونم چی کار کنم ممنونم از راهنماییتون

 48. SARA می‌گوید

  سلام میخوام صفحمو از فیس بردارم چه کنم لطفا ساده راهنما یی کنید من تازه کارم

 49. حديث می‌گوید

  سلام
  من تاریخ تولدم را که برای ثبت نام فیس بوک لازمه را فراموش کردم و نمی‌تونم وارد صفحه‌م بشم، چه کار کنم؟
  میشه زود جواب بدین

 50. لیطف می‌گوید

  دوستی محترم میخواهم یک فیسبوک کسی دیگر که همرای من اد هم است میخواهم تمام فیسبوک ان شخص پاک کنم طریق ایشان برای من بگو یا در پاکردن انها همرای من همکاری کن دوستم من

 51. alma می‌گوید

  سلام من میخوام حساب کاربریمو پاک کنم ولی هر کاری میکنم نمیشه . خواهشا منوراهنمایی کنید. واقعا دیگه نمیخوام فیس بوک برم.

 52. سارا می‌گوید

  میخوام حساب گوگل ام وحذف کنم لطفا راهنمایی کنیدچکارکنم حتما بایداین کار روانجام بدم

 53. asenat می‌گوید

  تشکر خیلی هم خوب بود چون همیش با فیسبوک سرګرم میشم میخام ازبین ببرم

 54. k1 می‌گوید

  سلام من فیس بوکم بلوک شده.وقتی می خوام برم داخلش از من تاریخ تولد می خواد.منم یادم نیست و اد لیستامم چیزی از تاریخ تولدم پیدا نکردن.پسوردمم عوض کردم بازم تاریخ تولد می خواد .من عکسم متاسفانه اونجاست و الان دارم استخدام میشم باید اکانتمو حذف کنم.حتی ایمیلمم پاک کردم بازم پاک نشد .اگر لطف کنید برام توضیح بدید چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 55. k1 می‌گوید

  سلامی دوباره من پسوردو عوض کردم .وقتی میخوام برم داخلش میگه (please confirm your identity__please enter your birthday)و من یادم نیس چی کار کنم

 56. اکبر می‌گوید

  سلام من وقتی میخام واردفیسبوک بشم اول یه تصویرمیاداونو وارد میکنم بعدشماره تلفن میخادکه اس مس تاییدحساب کاربری برام بیاد ولی اس مس نمیادواسم اعصابم داغون شد راهنمایی کنیدلطفا

 57. mm می‌گوید

  اگر فیس بوک ام را غیر فعال کنم به پیج ام که با اون اکانت ساختم دسترسی دارم هنوز یعنی میتونم تو پیجم فعال باشم؟

 58. نهال می‌گوید

  سلام. من اکانت دارم اما بالا نمیاد. پسوردمم یادم رفته واسم نمیفرستن رو ایمیل. لطفا بگین چیکار کنم؟

 59. فریناز می‌گوید

  سلام. من ایمیل یاهوم اصلا باز نمیشه، فیسبوکمم پسوردش یادم نیست نمیتونم وارد بشم. میخوام فیسبوکمو حذف کنم آیا راهی داره؟

 60. میترا می‌گوید

  سلام خیلی خوشحالم از آشنایی با شما
  یک سوال داشتم اونم اینکه چه طور میشه یه فیسبوک مزاحم رو حذف کنم آیا اصلا میشه چنین کاری کرد .کسایی که مزاحم میشند یا فیسبوک هایی که مطالب کذب مینویسند یا اصلا از فیسبوکی خوشم نمیاد میشه اونو حذف کرد .نه از دوستان خودم کلی حذفش کنم آیا راهی هست ؟ باتشکر

 61. فرهاد می‌گوید

  سلام نمایه من در فیس بوک باز نمیشه یه سوال امنیتی تاریخ تولد میخواد یادم رفته چی دادم حالا چطوری وارد بشم

 62. جهان می‌گوید

  با سلام . ممنون از راه نمایی خوبتون من از طریق راهنمای گوشه صفحه فیسم اکانتمو حذف کردم هیچی نخواست فقط گذرواژه و بعد هم برام ایمیل اومد در خواست حذف ثبت شد . می خواستم ببینم که کاملا حذف شده اطلاعاتم پاک شده کامل. البته من یک روز بیشتر اونجا نبودم فقط هم یه عکس و اسممو گذاشتم بودم اطلاعاتمم ناقس نوشتم ……….خدا کنه حذف شده باشه فیس بوک دیگه چیه می خوایستید چت کنید برین لاین اطلاعاتم درز نمیده البته که مثل فیس نمیشه……

 63. yaser می‌گوید

  slm mn chand mah pish akante face book sakhtam va ta alan hich sari behesh nazadam vali alan ke miram azam soalhaye amniyati mesle sale tavalodo azam miporse va mn ham harchi sale tavalodamo minevisam error ghalat bodan mide hala nmitonam dobare akant besazam mikhastam komakam konid,mamnon

 64. zahra می‌گوید

  سلام. من همه پیامهای فیس بوکمو پاک کردم. الان یه نفر ایمیل و رمز فیس بوک منو داره. میخواد از طرف من به فیس بوک ایمیل بده که پیامهای منو برگردونه. تروخدا منو راهنمایی کنید. یعنی فیس بوک پیامهای منو برمیگردونه؟ خواهش میکنم جواب بدید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خب، بالاخره از فیس بوک خسته شده و می خواهید حساب کاربری خود را کاملا از بین ببرید؟ خب ، ما در این مقاله به شما نشان می دهیم چگونه به شیوه ای مطمئن این کار را انجام دهید.