متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

۱۰ میلیون دستگاه از گوشی های Galaxy S کمپانی سامسونگ به فروش رسید

12345 (بدون نظر)
Loading...
73

گوشی Galaxy S سامسونگ فروش گسترده ای در سراسر جهان داشته است. این گوشی تلفن همراه مجهز به سیستم عامل Android 2.2 (FroYo) می­باشد. سامسونگ پیش از این گفته بود که انتظار می­رود فروش گوشی Galaxy S پیش از پایان سال ۲۰۱۰ از مرز ۱۰ میلیون دستگاه فراتر رود، و اکنون، آنها بالاخره به اهدافشان دست یافته­اند. سامسونگ اخیرا اعلام نموده که این کمپانی موفق به فروش ۱۰ میلیون تلفن­هوشمند Galaxy S در سرتاسر جهان شده است.

گوشی Galaxy S سامسونگ در تنها ۷ ماه به این هدف بزرگ نائل آمده است. کمپانی سامسونگ ماهانه ۱.۴ میلیون دستگاه از این گوشی­ها را فروخته که به عبارتی دیگر معادل فروش ۴۰ هزار عدد در روز است. گوشی Galaxy S نخستین دستگاه مجهز به سیستم عامل Android است که از مرز فروش ۱۰ میلیونی در سطح جهان می­گذرد. این گوشی همچنان محبوبترین گوشی تلفن همراه در کشورهایی همچون کره جنوبی و ایالات متحده می­باشد.

از جنبه فروش منطقه­ای، سامسونگ ۴ میلیون دستگاه از آن را در آمریکای شمالی، ۲.۵ میلیون عدد در اروپا و ۲ میلیون نیز در کشور سازنده اش، کره جنوبی، فروخته است. گوشی Galaxy S سامسونگ حتی در بازار حساس به قیمتی همچون هند نیز محبوب است.

این گوشی همچنین در ابتدا مجهز به سیستم عامل Android 2.1 (Eclair) بود، ولی بعدا به سیستم عامل Android 2.2 (FroYo) آپدیت شد. فروش Galaxy S در کشور سازنده اش با فاصله زیادی جلوتر از کل فروش تلفنهای­هوشمند محبوب کمپانی Apple، iPhone 3GS و iPhone 4، است. ما کاملا اطمینان داریم که سامسونگ بیش از ۱۵ میلیون گوشی Galaxy S را پیش از بهار سال ۲۰۱۱ خواهد فروخت.

منبع: Samsung Hub

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

گوشي Galaxy S سامسونگ فروش گسترده اي در سراسر جهان داشته است. اين گوشي تلفن همراه مجهز به سيستم عامل Android 2.2 (FroYo) مي باشد. سامسونگ پيش از اين گفته