متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

ترنسند در هارد دیسک جدید خود به سرعت انتقال اطلاعات ۱۳۰ MB/S دست یافت

12345 (بدون نظر)
Loading...
56

هارد دیسک جدید شرکت ترنسند که با نام StoreJet 35T3  به بازار عرضه شده است توانست در تست سرعت انتقال اطلاعات به سرعت باور نکردنی ۱۳۰MB/S دست پیدا کند. تکنولوژی جدید USB 3.0  که بصورت تئوری قابلیت انتقال اطلاعات با سرعت ۵Gb/s را دارد، مسیر جدیدی فراروی تولید کنندگان تجهیزات ذخیره سازی قرار داده است.  ترنسند در محصول جدید خود که با استفاده از این تکنولوژی به بازار ارایه نموده است ظرفیت ۲TB نیز برای ذخیره اطلاعات در نظر گرفته که نیازهای بسیاری از کاربران خانگی و حرفه­ای را پوشش می دهد.

 

این هارد دیسک اکسترنال با طراحی جذاب و کارای خود و با همراه داشتن نرم افزار کاربر پسند  جت فلش الایت (JetFlash Elite) که توسط کاربران از سایت شرکت ترنسند قابل دانلود است، حداکثر کارایی و سادگی در استفاده را برای کاربران خود فراهم می سازد.

ضمنا این هارد دیسک از قابلیت رمز گذاری ۲۵۶ بیتی برخوردار بوده و با قابلیت پشتیبانی از صرفه جویی در انرژی تا ۷۰ درصد برق کمتری مصرف می نماید. قابل به ذکر است که این محصول به بازار ایران نیز وارد شده و در دسترس کاربران ایرانی قرار دارد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
2 دیدگاه
  1. وحید می‌گوید

    jaleb bod mamnon

  2. mohammad می‌گوید

    khaili jaleb bod mer30

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هارد دیسک جدید شرکت ترنسند که با نام StoreJet 35T3 به بازار عرضه شده است توانست در تست سرعت انتقال اطلاعات به سرعت باور نکردنی 130MB/S دست پیدا کند. تکنولوژی جدید USB 3.0 که بصورت تئوری قابلیت انتقال اطلاعات با سرعت 5Gb/s را دارد، مسیر