تصاویر و پیش‌نمایش بازی جدید نید فور اسپید (Need for Speed)

 • 1389/11/17
 • ITTeach
 • 12


یک سری اطلاعات کامل از بازی نیدفور اسپید :جزئیات فاز 2 بازی، درباره ثبت خودکار ، کلاه‌های دوربین‌دار و البته خود خوردوها منتشر شده است .  در زیر آخرین اخبار در خصوص این بازی، همراه با پیش‌نمایش جدید و تصاویر زیادی از آن را مشاهده خواهید کرد.

کمپانی تولیدکننده این بازی، اسلایتی مد استودی (Slightly Mad) در سایت جوی‌استیک فاش کرده است که سیستم ثبت خودکار وقایع که برای اولین بار در نسخه سومین نسخه نید فور اسپید به کار گرفته شد و هات پرسوئیت(Hot Pursuit) نامیده شده بود، در این نسخه  جدید “نید فور اسپید دی‌ان‌ای (Need for Speed DNA)” نامیده می‌شود . این سیستم در فاز 2 در یک طراحی نسبتا مشابه ظاهر خواهد شد، ولی ویژگی‌های بارزتر و سرگرم‌کننده‌تری را عرضه خواهد کرد که نه تنها زمانهای طی شده و ویژگی‌های زمانی را برای اتفاقات منحصربفرد و مجزا ثبت خواهد کرد، بلکه همچنین داده‌های مربوط به بازی را نیز بر پایه مسیرهای مسابقه سریع ، نوع مسابقه‌ها و قوانین مربوط به اتومبیل‌ها را نیز به طور مجزا ارائه خواهد کرد. این امر در واقع به این معنا است که سیستم ثبت خودکار وقایع بیش از یک سیستمی است که تنها زمانهای طی مسیر مربوط به حریف‌های شما را بدون توجه به چگونگی طی هر مسیر، زمان طی مسیرها را در طی بازی و مسابقه آنها نمایش می‌داد.

کمپانی اسلایتی مد(Slighty Mad) همچنین فاش کرده‌است که طرح اعطای جوایز نیز معرفی خواهد شد ، با بازیکنان هات پرسویت که با اتومبیل مسابقه پاگانی سینکوئه روداستار(Pagani Cinque Roadster racer) و ماشین پلیس لامبورگینی زمانی که وارد مرحله 2 مسابقه می‌شوند جایزه داده می‌شوند .

در محل آی‌جی‌ان ، افراد در حال تماشای کلاه‌های مخصوص بازی دوربین‌دار هستند که بازیکنان هنگام مسابقه ماشین‌رانی، آن را در سر خود قرار می‌دهد. درست قبل از حرکت دوربین درون ماشین، این کلاه دوربین‌دار همراه با سر بازیکن حرکت خواهد کرد ، زمانی که راننده ضربه می‌خورد از این طرف به آن طرف پرتاب خواهد شد . زمانی که خودرو به سرعت بالا می‌رسد ، کناره‌های صفحه نمایش برای شبیه سازی اثر دید تونل که رانندگان در مسابقه را اذیت می‌کند، بلوری خواهد شد .

منبع: pcgamer

در لینک زیر یکی از پیش‌نمایش‌ها موجود است که برخی ویژگی‌های این بازی را نشان می‌دهد:

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 12 دیدگاه
 1. اگه need for speed تمام تلاششم بکنه … نمیتونه به بازی فوق العاده ی Gran Turismo 5 برسه !!!! Gran Turismo بی نظیر بودش و فکر کنم تا 3 – 2 سال دیگه هیچ شرکتی نتونه همچین بازی درست کنه

 2. aبهاطلاعتون برسونم من شاید تنها کسی باشم که تمام بازی های نیدفور اسپید رو تا ته رفتم
  و اینکه اخبار اشتباهه
  نسخه بعدی NiTRO
  aاست که بزودی پیش فروشش میاد

  1. سلام تو که همی اینها رو تا اخر رفتی پس چرا تو یکی از نید فور اسپید ها ماشین حرکت نمی کنه

 3. nitro برای
  wii و نینتندو هست.
  بازی شیفت2 هم 3/29/2011 منتشرمیشه به نقل از خود سایت nfs

 4. اولندش شما تنها کسی نیستید که همهی نید فور اسپید هارو بازی کرده.منم هستم.در ضمن بهتون بگم که درسته هات پرسویت ی بازی قدیمیه و یدونه جدید از روش ساختن اما از نظر من بعد از ماست وانتد بهتری بازی نید فور اسپید بود و بعد از اون ران.گرن تریسمو باید بره بمیره با این بازیاش فقط به درد نگاه کردن میخوره.در ضمن نید فور اسپید بیش تر از گرن توریسمو فروش رفت و امتیاز گرف

  1. نید فور اسپید آندر گراند ۲ رو جا انداختید
   کی میگه بهترینه نید فور اسپید،موست وانتد هست
   جهت اطلاع سری بازی های آندر گرند بخصوص ۲ ش کامل ترین و یکی از پر فروش ترین و محبوب ترین بازی های آندر گرند بوده که خوده من بازی به این کاملی ندیدم تا حالا بجز میدنایت کلاب لوسانجلس.

  2. اره بهترین نیتفور مست وانتد است هم۱ هم۲

 5. نید فور اسپید همش قشنگه ولی اندر گرند یه چیز دیگه بود خداییش کامل ترین بازیه نید فور اسپید اندر گرند بود ولی گرافیکش پایین بور

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *