برچسب های هوشمند در Gmail Labs برای دسته بندی محتویات صندوق ورودی شما

  • 1389/12/22
  • ITTeach
  • 2

دسته بندی ، مدیریت و نگهداری ایمیل های مهم و داشتن یک صندوق وردی منظم خودش یک هنر است . با  پیشرفت در شیوه های ارسال هرزنامه ها ، ایمیل های عمده ای،ایمیل های تبلیغاتی  یا کلاهبرداری برای داشتن یک ایمیل مرتب تلاش و تفکر زیادی لازم است . با عدم موفقیت روش های مقابله با این موارد ، الگوریتم های هوشمندانه به نجات ما آمده اند .

مثل همیشه ، جی میل در تلاش برای فراهم آوردن روش های بهتر مدیریت صندوق ورودی ، قابلیت جدیدی در Gmail Labsبرای کاربران آماده کرده است . برچسب های هوشمند Smart Labels همانطور که از اسمشان پیداست ، به طور خودکار ایمیل ها، اطلاعیه ها و مکاتبات فروم ها را که بصورتمکرر یا دسته جمعی هستند را پیدا کرده و برچسب می زند . بهترین ویژگی این قابلیت جدید این است که قوانین آن بصورت سختگیرانه کدگذاری نشده اند و شما می توانید بعضی قسمت ها را مطابق میل تان تغییر دادهو آنها را مثل دیگر برچسب هایی که درصندوق ورودی جی میل استفاده می کنید بسازید .

گوگل برای ایجاد یک پیکربندی صفر zero-config ، که دارای مکانیزم جداسازی و دسته بندی خودکار صندوق ورودی شما باشدنهایت تلاش خود را می کند . سال گذشته هم قابلیت “صندوق ورودی اولویت بندی شدهPriority Inbox” را معرفی کرد که برای اولویت بندی ایمیل های شما بر اساس اهمیت و یک الگوریتم هوشمند پایه ریزی شده بود. متاسفانه این قابلیت برای افرادی مثل من که روند دریافت ایمیل هایشان نامنظم است خیلی خوب کارنکرد . اما این بار خوشبختانهبرچسب های هوشمند با کارکرد بسیار هوشمندانه ای به من کمک می کنند .

برچسب های هوشمند درجی میل می توانند به این طریق فعال بشوند :Settings>Labs page .

بروید و امتحانش کنید و به ما هم اطلاع بدهید که چقدر برایتان کارساز هستند .

منبع: gmailblog

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 2 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *