متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

هارد درایوهای هیتاچی مدل GST Ships Stylish Touro

12345 (بدون نظر)
Loading...
99

هیتاچی GSTبه عنوان شرکت سازنده حافظه های  ذخیره سازی شناخته شده است، اما آنها واقعا برای سلیقه نیز شناخته شده اند؟ خط تولید در حال حاضر شرکت یعنی  یواس بی ۳ USB 3.0 Touro 3.0برای دسکتاپ ها  و موبایل بسیار جذاب به نظر می رسند و هر یک شامل دو سطح محافظ – پشتیبان گیری و ذخیره سازی ابری داخلی است. این واحد قابل حمل با نرم افزار دسترسی ابری شرکت اجرا است و کاربران را برای دسترسی و به اشتراک گذاری فایل ها از یک مرورگر٬ تبلت و یا گوشی های هوشمند قادر می سازد.

هر مشتری سه گیگا بایت ۳GB فضای ذخیره سازی آنلاین مجانی دریافت می کند و برای ذخیره سازی بیشتر گزینه ای برای ارتقاء به ۲۵۰ گیگابایت ۲۵۰GB به قیمت ۴۹ دلار در سال وجود داردکه شامل برنامه های متعدد محافظتی کامپیوتری است. اگر شما حساب کاربری خود را به شیوه پرداختی ارتقاء دادید٬ برنامه های نرم افزاری دیجیتالی برای موبایل آی فونiPhone و یا تبلت آی پد iPad شرکت اپل را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد کسانی که از یکی از این درایوها استفاده می کنند برای قابلیت پشتیبان گیری داخلی آن٬ در می یابند که نرم افزار بطور مناسب و به نرمی و خودکار هر نیم ساعت اجرا می شود منجر به به روز رسانی منظم می گردد. آنها همچنین قادر به کار با لب تاپ های ماک شرکت اپل و سایر رایانه های شخصی می باشند و هم اکنون در دسترس می باشند.

درایو قابل حمل با حاقظه ۵۰۰ گیگا بایتی با قیمت ۱۰۹ دلار و ۹۹ سنت و مدل ۷۵۰ گیگابایتی با قیمت ۱۲۹ دلار و ۹۹ سنت به فروش می رسند (که هر دو با درایو های ۷۲۰۰RPM می باشند). سایرین با میانگین قیمیتی بین ۱۰۹ دلار و ۹۹ سنت تا ۲۲۹ دلار و ۹۹ سنت با جزئیات کامل در زیر شرح داده شذه اند.

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیتاچی GSTبه عنوان شرکت سازنده حافظه های ذخیره سازی شناخته شده است، اما آنها واقعا برای سلیقه نیز شناخته شده اند؟ خط تولید در حال حاضر شرکت یعنی یواس بی 3 USB 3.0 Touro 3.0برای