متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

G++: جریان‌های فیس بوک و تویتر شما را با گوگل + یکی می‌کند

12345 (بدون نظر)
Loading...
39

با شروع به کار گوگل +، حالا شما سه شبکه ی اجتماعی عمده جهت استفاده کردن دارید. البته وارد شدن به تک تک شان و دیدن جریان ها می تواند امری زمان بر باشد. برای حل این مسئله یک توسعه ی مرورگر به نام G++وجود دارد.

G++یک توسعه برای مرورگرهای موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم است. هدف این توسعه، یکی کردن جریان های فیس بوک و تویتر با گوگل + است. بعد از نصب شدن توسعه، حساب کاربری گوگل + را باز کنید و خواهید دید که در کنار منطقه ی اشتراک، گزینه ی نمایش جریان های فیس بوک، و تویتر قرار دارند. جهت دیدن موارد ثبت شده هر یک از جریان های فیس بوک و تویتر در جریان گوگل +، این گزینه ها را فعال کنید.

یک آیکون در برابر هر مورد نشان می دهد که به کدام شبکه تعلق دارد. افزون بر این قابلیت ها، توانایی توسعه ی G++در فرستادن به روز رسانی های حساب های فیس بوک/تویتر تان، از طریق حساب گوگل+ است؛ خیلی ساده جعبه ی مناسب در منطقه ی اشتراک گذاری گوگل + را تیک بزنید.

قابلیت ها:

  • یک توسعه ی مرورگر کاربر پسند
  • سازگار با فایر فاکس و کروم
  • یکی کردن جریان های فیس بوک و تویتر در گوگل +
  • نشان می دهد هر مورد موجود، متعلق به کدام شبکه است
  • به شما امکان به روز رسانی وضعیت فیس بوک و تویتر را از طریق گوگل + می دهد.

صفحه خانگی ++G

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با شروع به كار گوگل +، حالا شما سه شبكه ي اجتماعي عمده جهت استفاده كردن داريد. البته وارد شدن به تك تك شان و ديدن جريان ها مي تواند امري زمان بر باشد. براي حل اين مسئله يك توسعه ي مرورگر به نام G++وجود دارد.