Zime ، یک ابزار مدیریت لیست برنامه ها با یک زمانبندی سه بعدی کنترل شونده با اشاره

Zime ، یک ابزار مدیریت لیست برنامه ها با یک زمانبندی سه بعدی کنترل شونده با اشاره
  • 1391/11/5
  • سعید رمضانپور
  • 1

این آغاز یک سال کاملا جدید است، و به منظور کمک به شما در زمینه اهداف سال جدیدتان، ما یک ابزار لیست کردن کاملا جدید از کارهایی که باید انجام شوند و اپلیکیشن اندرویدی مدیریت امور را برای آن مقاصد داریم که به شیوه ای موثرتر در مقایسه با بیشتر ابزارهای مشابه مراقب زمانبندی برنامه های شما می باشد. Zime،که فعلاً در حالت بتا است، یک ابزار سازماندهی زمان شخصی خوش ساختار است که امکانات جالب فراوانی از جمله یک نمای زمانبندی سه بعدی کنترل شونده با اشاره تعاملی، استفاده از تقویم گوگل، قابلیت شخصی سازی روزهای کاری، مشخصه ساعات کار و وقفه ناهار، اولویت بندی پیشرفته کارها، تحلیل آماری کارهای خودارزیابی شونده، پوسته های متعدد، و تمام ابزارهای مدیریت امور و نکات اساسی که به کار با آنها نیاز دارید می بالد. این اپلیکیشن ویژگیهای بسیار دیگری هم دارد که در ادامه به آنها می پردازیم.

با تنها چند ضربه کوچک و اشارات چندلمسی، Zime به شما اجازه می دهد تا یادداشتها و رویدادها را به تقویمتان اضافه کنید، و آنها را با عناوین مربوطه، سررسیدها، اولویتها، اقدامات، یادآورها، مدت، تنظمیات حریم خصوصی، مشارکت کنندگان مورد نظرف مکانهای نقشه و دیگر جزئیات تکمیل می نماید. شما با استفاده از ویجت صفحه اصلی این ابزار می توانید به سرعت وظایف جدید را بیافزایید، و نگاهی به لیست کارهای زمانبندی شده و امور پایان یافته تان بیاندازید.

 Zime-Android-Help3 Zime-Android-Help1 Zime-Android-Help2

صفحه اصلی Zime، بر خلاف بیشتر ابزارهای مدیریت امور لمسی، یک نمای مسیر زمانی سه بعدی قابل اسکرول و تعاملی دارد که یک تقسیمبندی هفته به هفته تقویمتان را نشان می دهد. حرکت جاروبی عمودی در میانه صفحه سبب اسکرول شدن تقویم می شود و حرکت در امتداد لبه راست صفحه به شما امکان حرکت به یک زمان متفاوت در نمای انتخاب روز را می دهد. شما به راحتی می توانید افزودن یادداشتها و رویدادهای به روز فعلی را با کلیک روی برگه + در بالای سمت راست شروع کنید، یا از کشش برای زوم استفاده نمائید تا به یک زمان مشخص بر روی تقویم برسید و محتوای مورد نظرتان را اضافه کنید یا ببینید. بیشتر امکانات این ابزار از طریق اشاره های مختلف قابل دسترسی و کنترل هستند، و جزئیات آن از طریق صفحه های آموزشی تعبیه شده در داخل این اپلیکیشن ارائه شده تا امکان آشنایی با آن برای همه آسان شود.

 Zime-Android-Timeline Zime-Android-Jump

برگه جدول زمانی در پایین به شما کمک می کند تا به سرعت به نمای یک هفته یا ماه خاص بر روی تقویم جهش کنید، و کلیک بر روی تاریخ شما را به نمای تقویم روز فعلی باز خواهد گرداند. ویژگی منحصر به فرد دیگر Zime را می توان با انتقال به صفحه Debriefing آن از طریق کلیک بر روی دکمه نمودار خطی دید. از اینجا، شما می توانید عملکردتان را با توجه به پاسخ به وظایف مختلفتان مورد ارزیابی قرار دهید. به عنوان مثال با استفاده از اسلایدر نزدیک به یک کار خاص، شما می توانید یک پاسخ دیرهنگام (Late)” یا به موقع (On time)” را به ثبت برسانید. این ابزار تاریخچه ای از عملکرد را ثبت می کند و یک نمای اجمالی را از طریق یک گراف نقطه‌ای بر روی همان صفحه نشان می دهد تا از امتیازاتتان مطلع شوید.

 Zime-Android-DragZime-Android-Evaluate

به منظور کمک به شما برای تعریف آسان کارها و یادداشتهای جدید، این ابزار پیشنهادهای فوری برای تماسها و همچنین اقدامات مختلفی همچون تماس تلفنی، چت، تماس متنی، پست، مسیریابی و ملاقات و غیره ارائه می کند. این ویژگی درون رابط کاربری اصلی این ابزار و همچنین ویجتش گنجانده شده است. اگر بخواهید تا یک یادداشت در زمینه‌ای ایجاد کنید، یا به عبارتی یک تماس یاداور با John Doe بگیرید، این اپلیکیشن به شما برای انجام این کار در یک لحظه با حدس زدن اتوماتیک عبارت “Call” و “John Doe” در زمانی که کلیدواژه های مربوطه را وارد می کنید کمک خواهد کرد.

 Zime-Android-Event Zime-Android-Actions

این همه مطلب نیست شما با استفاده از دکمه های مختلف منوی حساس به محتوا و کنترلهای اشاره به راحتی می توانید کارهایی که در محدوده زمانی معنی هستند را مدیریت نمائید، مدت زمان برای کارهای خاص را ببینید، به اپلیکیشنهای مربوطه سر بزنید، اولویتهای کاری را از نو تعریف نمائید و جزئیات رویدادها را اصلاح نمائید.

 Zime-Android-Widget

Zime در حال حاضر با Android 4.0 Ice Cream Sandwich یا فقط دستگاههای بالاتر سازگاری دارد، و می توان آن را رایگان از طریق لینکPlay Store زیر دانلود نمود.

دانلود Zime برای اندروید

منبع: addictivetips.com

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه
  1. سلام عالی بود ولی اگه لینک مستقیمشو هم میذاشتی لطف بزرگی به اکثریت می کردی !

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *