Camera360 به همراه پالایه های تصویری زنده و رابط کاربری عالی به ویندوز فون 8 می آید

Camera360 به همراه پالایه های تصویری زنده و رابط کاربری عالی به ویندوز فون 8 می آید
  • 1392/3/30
  • مژگان فنائی
  • 0

در میان انبوه ویرایشگرهای تصویری موجود برای iOS و اندروید، Camera360 در این میان مدت زمانی دراز، بهترین بوده است. این برنامه به قدری خوب است که حتا راهش را به سوی فهرست 10 ویرایشگر تصویری اندرویدی برتر ما باز کرده است. ویندوز فون به تازگی به برنامه های بزرگ بسیاری دست یافته است، اما هیچ فردی انتظار نداشت که Camera360 به ناگاه در فروشگاه ویندوز فون (WP Store) نمایان شود. با این حال، این برنامه با تمامی شکوه ساده وارش اینجاست، و تمامی آثار و جلوه های تصویری را که از یک ویرایشگر تصویری در این رده انتظار دارید با خود به ارمغان می آورد. Camera360 برای ویندوز فون 8 (WP8) به شما اجازه می دهد حتا پیش از گرفتن آن عکس، پالایه ها (فیلتر) را به صحنه و منظره روبرویتان اعمال کنید. این برنامه همچنین به شما اجازه می دهد تا تمام مجموعه تصویری را در قالب یک تقویم مشاهده کنید، یا تصاویرتان را بر اساس زمان دقیقی که گرفته شده اند مرتب سازید.

Camera360-WP8-Camera

Camera360-WP8-Edit

هنگامی که برای نخستین بار آن را راه اندازی می کنید، Camera360 یک ویدئوی مقدماتی و معارفه ای را نمایش می دهد، که ما نتوانستیم راهی برای رد کردن آن بیابیم. اما این همان جایی است که به هر حال ناراحتی پایان می یابد، شما حتا نیاز به هیچ گونه حسابی برای استفاده از Camera360 ندارید؛ تنها یکبار که روی دکمه “شروع” (Start) بزنید معرفی خاتمه می یابد، و شما آماده برای کار با آن هستید. برای گذاشتن تصاویرتان در یک قاب (فریم)، روی نماد (آیکون) واقع در گوشه پایین سمت راست بزنید. قاب های زیادی وجود ندارد، اما آنهایی که موجود هستند به طور طبیعی کاملا متنوعند و می بایست در بیشتر مواقع پاسخگوی نیاز تان باشند. شما می توانید میزان روشنایی دوربین را با زدن روی دکمه بالا در نوار کناری و استفاده از لغزنده ای که در سمت راست نشان می دهد، تنظیم کنید.

برای اجرای آثار و جلوه ها به دوربین، صفحه گردان (dial) در پیرامون دکمه دوربین را بچرخانید. این کار به شما اجازه می دهد تا در میان دسته های مختلف پالایه (فیلتر)ها حرکت کنید. شما می توانید با حرکت جارویی در سراسر نمایاب (viewfinder) جلوه های درون یک دسته را تغییر دهید. حتا چنانچه عکسی را بدون اعمال هرگونه پالایه ای بگیرید، می توانید این کار را بعدها از صفحه ویرایش انجام دهید.

Camera360-WP8-Photo Diary

Camera360-WP8-Calendar

Camera360-WP8-Settings

صفحه ویرایش در Camera360 با زدن روی نماد آن در پایین سمت چپ، قابل دسترسی است. شما می توانید تصاویر را با رفتن در میان فهرست “خاطرات تصویری” (Photo Diary)، یا تعویض به نمایش تقویمی (calendar view) با حرکت جارویی به سمت راست، بیابید. چنانچه می خواهید جلوه های تصویری فهرست شده در یک مکان را ببینید، تنها بر روی نماد قلم جادویی کوچک در پایین هر تصویر بزنید. Camera360 انبوهی از گزینه ها برای به اشتراک گذاری تصاویرتان را ارائه می دهد. خدمات آنلاین محبوب از جمله فیسبوک، توییتر و فلیکر را می توان برای به اشتراک گذاری آسان به این برنامه مرتبط کرده و پیوند داد.

Camera360 به عنوان یک برنامه رایگان منتشر شده است و با تمامی دستگاه های ویندوز فون 8 کار می کند. پیش از این برخی ویرایشگرهای تصویری مناسب و معقول همانند Fhotoroom بر روی ویندوز فون وجود داشته اند، اما شاید Camera360 محبوب ترین برنامه از این گروه باشد که تاکنون به این پلتفرم وارد شده است.

برای دریافت این برنامه به پیوند پایین مراجعه نمایید:

Download Camera360 For Windows Phone

نوشته ای از Hamza Khalid

منبع: AddictiveTips

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *